Sinterklaas bezoekt het Oude Dorp in Nieuwerkerk Kamer van Koophandel Rotterdam steunt starters in Hotel Nieuwerkerk Enorme belangstelling Ladies Night Intratuin Zevenhuizen HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS 21 NOVEMBER 2012 29 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Op donderdag 22 november or ganiseert Kamer van Koophandel Rotterdam een bijeenkomst in Hotel Nieuwerkerk (Van der Valk) voor mensen met plannen voor de start van een eigen bedrijf. De zaal is open vanaf 19.00 uur en de toegang is gratis. Meer informatie over de bijeenkomst of aanmelden kan via de website van de Kamer van Koophandel of telefonisch via 010 4027610. Zaterdag a.s. zal Sinterklaas het Oude Dorp in Nieuwer kerk aan den IJssel bezoe ken. De verwachting is dat Sint en zijn pieten rond 12.45 uur zullen aankomen en Sint heeft gevraagd of iedereen kan zorgen om er op tijd te zijn want hij moet nog langs heel veel andere dorpen en steden om alle kindertjes te trakteren. De winkeliers van het Oude Dorp delen lek kere warme chocolademelk en een lekkere traktatie uit. Niet vergeten om langs te komen met jullie papa's en mama's. Zevenhuizen - Woensdagavond 14 november was er Ladies Night bij Intra tuin Zevenhuizen en van heinde en ver kwamen bezoekers per auto, maar ook per fiets af op dit grote evenement. Directeur Stephan Droogh moest er op het parkeerterrein aan te pas komen om alle verkeersperikelen in goede banen te leiden. Opvallende verschijning was een mevrouw die zelfs per fiets vanuit Stolwijk naar de Bredeweg in Zevenhuizen was gekomen om getuige te kunnen zijn van deze eerste editie van de Ladies Night voor Intratuin vestiging Zevenhuizen. De gehele parkeerruimte was bomvol en zelfs terreinen bij de buren moesten worden aangesproken. Ondanks de grote drukte zijn er geen noemenswaardige parkeer- of verkeersproble men geweest. Bij de hoofdingang was er direct spektakel in de vorm van een metershoge vlam van Rijschool Lagrouw en Aerostat ter opwar ming van hun luchtvaartballon. Bij binnenkomst werd, na het vertonen van de entreekaart een drankje aangeboden, waarna de dames zich vervolgens langs alle geboden producten konden be wegen. Tijdelijk was er groot aan tal extra stands opgezet om alle producten en dienst te tonen. Bij zonder aan het gehele evenement was de betrokkenheid van een groot aantal collega bedrijven uit de regio en gesproken mag worden van een prachtige samenwerking tussen zowel grotere als kleinere winkeliers die hiermee een mooi podium werd geboden. Ter opluis tering van de avond en om sfeer te geven gaf popkoor Pop In uit Boskoop en aantal prettig in het gehoor liggende songs ten ge hore. Alle ruim 2600 bezoeksters werden getrakteerd op een goed gevulde Goodie Bag. - Rijschool Lagrouw - Aerostat - Kwekerij Verboom - Mons Fo tografie - Frommetoyou - Farfalla - Beads Et Cotton - Toos - Rolling 90 - Reinilde Zevenbergen - Thea van Wissen - Mylene - Oriflame - Modisch Uitje - Bac Mode - Lafi - Blitskikkers - Bibelot - PP Produc tion 08 - Markus Et Markus - Eet Beter - Keep Smiling Duikschool - Finca Forata - Dekker - Kaazaak - Tante Saar - Young4Styling - HomeDesignShops - Sfeerpakhuis - Bibiana wiegbekleding - Creativ Company - Hakaan - Azzascrap - Beautiful Home - Be Enchanted - RJV Moerkapelle - Zin in Bewe gen - Prominent - Kaashoek - Van der Valk Vakanties. Als klap op de vuurpijl werd Intra tuin de afgelopen week uitgeroe pen tot "Beste winkelketen van Nederland 2012" bekend gemaakt tijdens het ING Retail Jaarprijs Gala. Meer info: www.intratuin.nl Het al zeer brede Intratuin as sortiment werd door deelnamé van de ruim 30 externe bedrijven nog eens extra uitgebreid. Naast optredens van o.a. Rolling 90, een modeshow verzorgd door Bac en Blitskikkers, was er ruim baan voor de Van der Linden Groep automobielen, hot tubs, veel an dere bedrijfsproducten en woon accessoires, gezondheidsartike len, bruidsmode, diverse dranken, schoonheidsartikelen, sportar tikelen, restaurants, vakanties, stroopwafels en nog veel meer. De volgende bedrijven namen deel en zorgden voor het geza menlijk succes: C1000 - Hyundai van der Linden

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 29