Zuidpias Gratis energieadvies aan huis Inloopavond bestemmingsplan "Bedrijventerrein Kortenoord 2013 32 Nieuwbouw eengezinswoningen aan de Stevensstraat in Moordrecht gemeente Wilt u gemiddeld zo'n 200,- per jaar besparen op uw energierekening? u WEEK Meld u dan aan voor een gratis energieadvies op maat. Tijdelijke sluiting begraafplaats Zevenhuizen Als de bladeren weer vallen. Ondernemen iets voor u? Kom dan naar de gratis informatieavond! !Hb J b- HART VAN HOLLAND DE KRANTVOOR DEZUIDPLAS] 21 NOVEMBER 2012 5 run x x rh r De gemeente Zuidpias organiseert op woensdag 28 november a.s. een informele inloopavond voor het bestemmingsplan "Bedrijventerrein Kortenoord 2013" Nieuwerkerk aan den IJssel. te De inloopavond vindt plaats tussen 19.30 en 21.00 uur in gebouw De Batavier, Batavierlaan 4 te Nieuwerkerk aan den IJssel. U bent van harte welkom om het concept van het geactualiseerde bestemmingsplan in te zien en er met ons over in gesprek te gaan. Bestemmingsplan Voor dit gebied geldt op dit moment het bestemmingsplan "Kortenoord". Dit plan moet voor 1 juli 2013 geactualiseerd zijn. Het bestemmingsplan is conserverend van aard. Dat betekent dat de bestaande situatie wordt vastgelegd voor zover deze legaal gerealiseerd is. Inmiddels is het concept voorontwerp van het bestem mingsplan klaar. Voordat we het plan verder gaan uitwer ken tot een definitieve versie voor de officiële procedure, leggen we dit concept graag voor aan de inwoners en de bedrijven van de gemeente Zuidpias. Tijdens de inloop avond zijn medewerkers van de gemeente aanwezig om uw vragen te beantwoorden. Ook kunt u uw op- of aanmerkin gen achterlaten op een formulier. De relevante stukken zijn gedurende 2 weken te raadple gen op www.zuidplas.nl. Aanmelden U kunt zich aanmelden voor de informatieavond per email via secretariaatvromiazuidplas.nl. Telefonisch aanmelden kan bij het secretariaat van de afdeling VROM via (0180) 637 711. Aanmelden kan tot en met woensdag 28 november tot 12.00 uur. Bent u niet in de gelegenheid om het concept voorontwerp bestemmingsplan binnen de gegeven periode in te zien, maar wilt u toch graag gebruik maken van deze mogelijk heid? Neem dan contact op met mevrouw R. Ordelman of mevrouw L. Fassotte van de afdeling VROM, te bereiken via het secretariaat VROM 10180) 637 711. Een energieadviseur komt bij u thuis en geeft u informatie over hoe u, zonder extra kosten, energie kunt besparen. Eenvoudig door handige tips toe te passen in huis. Bovendien ontvangt u een gratis energiebox met handige hulpmiddelen, zodat u meteen aan de slag kunt! Geï nteresseerd in dit aanbod van de gemeente Zuidpias? Geef dan uw contactgegevens (naam, adres, telefoonnummer en e-mailadres) door via maddink0odmh.nl of 0182-545574. U wordt dan benaderd voor een afspraak met een energieadviseur. In totaal kunnen 100 huishoudens in Zuidpias gebruik maken van dit aanbod. Wees er dus snel bij! In de periode van 27 november tot met 21 december 2012 is de alge mene begraafplaats Zevenhuizen op werkdagen gesloten van 7.30 uur tot 13.00 uur voor bezoekers. In bovengenoemde periode vinden herbegravingen en ruimingen plaats. Deze werkzaamheden worden met grote zorgvuldigheid uitgevoerd. Vanaf 13.00 uur is de begraafplaats weer toegankelijk voor bezoekers. De werkzaamheden worden dan voortgezet achter geplaatste schermen. Indien er een begrafenis plaatsvindt, worden de werkzaamheden tijdelijk stopgezet. De begraafplaats is wel openbaar toegankelijk tijdens begrafenissen. Meer informatie Voor nadere informatie kunt tijdens kantooruren telefonisch terecht bij de begraafplaatsadministratie via telefoonnummer: (0180) 330 300. U kunt uw vraag ook mailen naar begraafplaats© zuidplas.nl. Appartement mm Gemeente Zuidpias gaat dit jaar de bladval van bomen in twee ron des verwijderen. De eerste ronde gaat van start aan het begin van de bladval, de tweede ronde als het meeste blad uit de bomen is. Daarbij wordt alle blad verwijderd van de gazons, uit de beplanting en van alle straten binnen de bebouwde kom. Inwoners kunnen het blad uit eigen tuin in de groene container verza melen. Mocht de container hiervoor te klein zijn dan is het mogelijk op de gemeentewerf het bladafval te storten. Op 22 november 2012 organiseert Kamer van Koophandel Rotterdam een bijeenkomst voor mensen die van plan zijn een eigen bedrijf te beginnen. De bijeenkomst wordt gehouden bij Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel (Van der Valk), Parallelweg-Zuid 185, 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel. De zaal is open vanaf 19.00 uur en de toegang is gratis. Aanmelden Aanmelden kan via de website van de Kamer van Koophandel www.kvk.nl of telefonisch via 010 - 402 76 10. Meer lezen? Kijk op www.zuidplas.nl. Er zijn nog 13 woningen beschikbaar In de Stevensstraat in Moordrecht wor den 32 eengezinswoningen gebouwd. Dit is de 2e fase van het project herstructurering Stevensstraat. De 1e fase is medio 2012 afgerond. Het ligt in de verwachting dat de in aanbouw- zijnde woningen in het 1e kwartaal van 2013 kunnen worden opgeleverd. De woningen die op de situatietekening aangegeven zijn met blauwe huisnum mering, zijn beschikbaar. U kunt op meerdere woningen inschrijven. Huurprijzen en servicekosten Huurprijzen per maand en type woningen: 13 woningen type C: 659,50 (exclusief 5,-- servicekosten) Volgorde van woningtoewijzing Woningzoekenden, die een vergunningplichtige huurwo ning vrijmaken in Moordrecht Woningzoekenden die een vergunningplichtige huurwo ning vrijmaken in Zuidpias Starters, waarbij starters uit Moordrecht voorrang genieten Overige woningzoekenden die een binding hebben met Moordrecht Overige woningzoekenden die een binding hebben met Zuidpias Overige woningzoekenden Voor deze woningen geldt dat woningzoekenden met een urgentie geen voorrang genieten. De woningen worden toegewezen aan de woningzoekende met de hoogste B/Lscore. Voorwaarden: Minimaal 2 personen Maximum bruto verzameljaarinkomen 34.085,-- Voor type C geldt een minimum bruto verzameljaar inkomen van 29.901,— f LU LLJ II X X 17b X TU- ia x TUT X 13a ,L±J I.LjJ I 9b X 7b 7a TUT X 5a UT X X C3o B2 B2 Cl C3a A B. C3b C36 C2 C1 C3q X X X X X 112a1 X 10a rh i rh I rh i rh 8b X 6b 6a ~l 4b X rh CZ] X niet beschikbaar 27a Huisnummer Aanvaarding van de woning in overleg Voor meer informatie en een overzicht van de platte gronden van de woningen kunt u Woningbouwvereniging Moordrecht bellen (telefoonnr. 0182-378022) of raadpleeg de website www.WBVM.nl. Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huur woning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 26 november 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formu lieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij een kopie van het IB-60 formulier 2011. (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeente huis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Plangebied Het gebied omvat de afvalwaterzuiverings installatie (AWZII Kortenoord, de voormalige gema len Francois en Van Gennep en functies zoals een elektrici teitsgebouw, wonin gen en een clubge bouw van de scouting. Daarnaast behoort het bedrijventerrein, gelegen aan De Vijf Luchtfoto Kortenoord bron Boeken, ook tot het Google Maps! plangebied. Op dit bedrijventerrein staan enkele bedrijfswoningen. De rode omlijning geeft een globale begrenzing van het plangebied.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 5