A Werken aan de weg Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Verkeershinder Middelweg RAADSINFORMATIE VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 21 NOVEMBER 2012 Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunning Ontwerpbestemmingsplan Schollebos e.o. Zevenhuizen zondag 23 december 2012 en zondag 30 december 2012. Hierbij dient de in de Winkeltijdenwet genoemde sluitingstijd in acht te worden genomen. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180] 330 491. afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180)330 300. CAPELLE AAN DEN IJSSEL Bierhoogtweg 17 (2761 JH) Milieuneutrale melding voor het wijzigen van de luchthuishouding en het bouwen van een biofilter en een schoorsteen (ontvangen 12-11- 2012) Dorpsstraat 170 (2761 AJ) Veranderen in-uitrit [ontvangen 14-11-2012) Bredeweg 86a (2761 KA) Plaatsen zwembad met overkapping in ach- tererfgebied [legalisatieverzoek) [verzonden 13-11-2012) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt dóen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de [bestemmingsplanidentificatienummer NL.IMR0.0502.BP12Schollebos-3001) Het ontwerp van het nieuwe bestemmingsplan Schollebos e.o. is gereed. Vanaf 6 december 2012 tot en met 16 januari 2013 kunt u dit bestemmingsplan inzien en kunt u zienswijzen [reacties) indienen. Waarom een nieuw bestemmingsplan? De geldende bestemmingsplannen voor het plangebied Schollebos e.o. zijn verouderd. De Wet ruimtelijke ordening verplicht de gemeente deze bestemmingsplannen te ver nieuwen en-aan te passen. Wat verandert er? Het nieuwe bestemmingsplan is grotendeels gebaseerd op de nu geldende bestemmings plannen. Bouw- en gebruiksmogelijkheden zijn daarom zoveel mogelijk overgenomen. In dit ontwerp zijn de volgende hoofdbestemmin gen opgenomen: Bedrijf: voor bedrijven binnen het plange bied, niet zijnde beroepen aan huis of bedrij ven die gelegen zijn in de (lint)bebouwing aan de Kanaalweg, de Capelseweg en delen van de Bermweg, deze zijn bestemd als 'Gemengd; Horeca: de Roode Leeuw en het pan nenkoekenhuis. Johanna Hoeve heeft de bestemming 'Gemengd 2', waardoor er naast horeca, wonen en maatschappelijke voorzieningen mogelijk zijn; Recreatie: het Schollebos inclusief de volkstuinen; Sport: de golfbaan, de manege en de Spartalocatie; Wonen: de woningen binnen het plangebied; Woongebied: voor de nieuwe ontwikke lingsgebieden Oeverrijk [60 woningen, 20 appartementen, 's-Gravenweteringpark [40-100 woningen) en 's-Gravenweg-Tennispark (3-6 wonin gen). Er mag gebouwd worden binnen de bouwvlakken conform de stedenbouwkun dige randvoorwaarden die zijn opgenomen. Verder is de inrichting [water, groen, wegen) flexibel invulbaar binnen deze bestemming. Waar kunt u het nieuwe plan bekijken? Er zijn verschillende manieren om het nieuwe bestemmingsplan Schollebos e.o. in te zien: 1. Internet op www.ruimtelijkeplannen.nl (vanaf 6 december 2012) en op de gemeentelijke website bij bekendmakingen (5 december 2012) 2. informatiecentrum Bij het informatiecentrum van het gemeen tehuis op werkdagen van 08.00 uur tot 19.00 uur. [Vanaf 6 december 2012) Heeft u vragen, opmerkingen, correcties en/ of [gewenste) aanpassingen in het nieuwe bestemmingsplan? Zienswijzen U kunt vanaf 6 december 2012 tot en met 16 januari 2013 een zienswijze indienen bij de gemeenteraad, dit doet u door: 1. het reactieformulier op www.capelleaan- denijssel.nl in te vullen (vindplaats: via de bekendmaking van 5 december 2012). 2. het sturen van een brief aan de gemeen teraad, postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel, onder vermelding van OBP Schollebos e.o.; 3. het mondeling geven van een reactie. Hiervoor maakt u vanaf 2 januari 2013 een afspraak met mevrouw M.E. Smits, telefoonnummer [010) 2828792, e-mail: m.e.smitsiacapelleaandenijssel.nl. Hoe gaat het verder? Zienswijzen (reacties) over het ontwerp bestemmingsplan worden gericht aan de gemeenteraad. De gemeenteraad neemt daarover een besluit en stelt het uiteindelijke bestemmingsplan vast. Vragen Voorvragen kunt u contact opnemen met R.Muller, afdeling Stadsontwikkeling, tele foonnummer [010) 2848777, e-mail r.mullerO capelleaandenijssel.nl. In verband met kabelwerkzaamheden aan de Middelweg te Zevenhuizen dient u de komende periode rekening te houden met oponthoud. Van maandag 26 t/m 30 november is beperkt verkeer mogelijk. Van maan dag 3 t/m woensdag 5 december is de Middelweg afgesloten tussen 8.00 en 16.00 uur. L. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet vol doen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Westeinde 29 2-kamer etagewoning [Galerijflat met lift, 1e verdieping) Beschikbaar per: 4 januari 2013 Bruto huur: 441,01 [incl. verwarmingskosten) V oorwaarden: Maximaal 2 persoon Vanaf 23 jaar Maximaal bruto verzameljaarinkomen €34.085,- Sportlaan 80 1-kamer etagewoning [Galerijflat zonder lift, 2e verdieping) Beschikbaar per: 4 december 2012 Bruto huur: 276,37 per maand Voorwaarden: Tot 23 jaar Max. bruto verzameljaarinkomen 22.025 Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer [0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 26 november 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier 2011 en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Vergadering: Gemeenteraad Datum: dinsdag 27 november om 20.00 uur Locatie: Gemeentehuis (raadzaal), Raadhuisplein 1, 2914 KM Nieuwerkerk aan den IJssel Naast de vaste gebruikelijke procedurele agendapunten volgen hieronder de onderwerpen die als hamerstuk dan wel bespreekstuk op de agenda staan. VERGADERPUNTEN Hamerstukken 1. Rv Benoeming bestuurslid Stichting De Zuidpias Door afloop van de eerste benoemingsperiode van de heer C. Slingerland als bestuurslid van de Stichting de Zuidpias moet worden voorzien in de ontstane vacature. De heer Slingerland heeft aangegeven voor herbenoeming in aanmerking tè willen komen. 2. Rv Parkeerverordening Zuidpias De huidige parkeerverordening is aangepast op de Lex Silencio Positivo (de van rechtswege verleende vergunning) en op de mogelijkheid om openbare parkeerplaatsen te reserveren voor elektrische auto's. 3. Rv Zienswijze geactualiseerde concept-begroting ODMH Het dagelijks bestuurvan de Omgevingsdienst Midden- Holland (ODMH) stelt de gemeenteraden in de gelegenheid hun zienswijze over de conceptbegroting van 2013 kenbaar te maken. De voorliggende begroting is een geactualiseerde versie van de conceptbegroting waarop de gemeenteraad in juni 2012 reeds een zienswijze heeft ingediend. De raad kon toen niet instemmen en verlangde verdergaande bezuinigingen in meerjarenperspectief. 4. Rv Wijziging gemeenschappelijke regeling bedrijvenschap Regio Gouda De gemeenschappelijke regeling bedrijvenschap regio Gouda is op 11 februari 1993 getroffen ten behoeve van een gesloten convenant tussen de gemeenten Gouda, Moordrecht en Waddinxveen. In 1996 vond een 1e wijziging op de gemeenschappelijke regeling plaats. Gezien de ontwikkelingen sindsdien is een nieuwe wijziging noodzakelijk. Zowel het college als de gemeenteraad dienen met deze wijziging in te stemmen. 5. Nota van uitgangspunten voor de 's-Gravenweg Voorgesteld wordt om vooruitlopend op het bestemmingsplan 's-Gravenweg de Nota van uitgangspunten door de raad te laten vaststellen. Na vaststelling door de raad zal het voorontwerp-bestemmingsplan ter informatie aan de bewoners/eigenaren van het plangebied worden voorgelegd. Dit gebeurt middels een informatieavond. 6. Rv Vaststellen bestemmingsplan "Zevenhuizen Dorp" Het ontwerpbestemmingsplan "Zevenhuizen Dorp" heeft vanaf 5 juli 2012 gedurende zes weken ter inzage gelegen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6