Sanitiem Arbeco U ziet het goed! - I 1 Ondanks de kou toch warm onthaal voor Sinterklaas Er werd gebridged... Workshop Social Media in bieb Beginnerscursus Internet Piet rijmt bij Van Delft 1.784,00* €1.925,00* 1.989,00* no nonsense 1 HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL I 28 NOVEMBER 2012 15 Bosch compact 3 cw3 Bosch compact 4 cw4 I Bosch compact 5 cw5 Ook voor onderhoud! alle merken! Is uw ketel al winterklaar? \J> Nieuwerkerk aan den IJssel - Het was zaterdag een drukke dag voor Sinterklaas. Na een bezoek aan Moerkapelle en Moordrecht kwam de Sint rond één uur aan in Nieu werkerk, waar hem een zeer warm welkom wachtte door heel veel Nieuwerkerkse kinderen en hun ouders. Dat warme welkom kon de Sint wel gebruiken na zijn koude boottochtje over de ringvaart. Door Bart Jansen Burgemeester Gert-Jan Kats en kinderburgemeester Björn de Ruiter hadden de eer om Sinterklaas als eerste de hand te schudden. "Wel kom in Nieuwerkerk, Sint", begon Kats. Sinterklaas was zichtbaar blij weer in Nieuwerkerk te zijn. "Heeft u wel genoeg cadeaus voor alle kinderen hier?", vroeg Kats. De Sint knikte. Björn vroeg zich hardop af of alle kinderen hun schoen gingen zetten. Een volmondig ja klonk uit ImP Eindelijk, daar is 'ie: Sinterklaas. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van de Nieuwerkerkse Bridge club hebben de voorlaatste zitting van de tweede competitieronde af gewerkt. In de A-poule eindigden Irene den Hollander en Joan Sipman met een score van 59,38% op de eer ste plaats. Op de tweede en derde plaats eindigden respectievelijk Ma rijke Blok en Gerda Vissers (55,56%) en Renate Tournier met Michiel de Korver (55,21%). In de B-poule was het nieuwe paar Arie Blok met Hans Delwel voor hét eerst oppermachtig met 65,97%. Wil Blok met Betty Geurts (63,19%) en Anneke en Ruud Rijks (59,72) werden tweede en derde. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het kader van de Week van de Media- wijsheid verzorgt Gerth Westmaas vrijdag 30 november om 15.00 uur in de bibliotheek aan het Raadhuis plein een workshop Facebook, Hyves en Twitter. De toegang is vrij. Voor meer informatie: www.bibliotheeknieuwerkerkaan denijssel.nl. De cursus wordt gehouden op de dinsdagen 27 november, 4 en 11 de cember in de bibliotheek van 10.00 tot 12.00 uur. De kosten bedragen 20 euro voor leden, niet-leden be de monden van de kleine pietjes en sintjes. "We wensen u veel plezier in Nieuwerkerk", zei Kats, die op merkte dat de Sint een mooie sjaal droeg. "Ik geef natuurlijk graag, maar soms krijg jk ook iets terug, zoals deze sjaal dus", aldus Sinter klaas. Het werd tijd om een rondje door het dorp te maken. Terwijl de pie ten al vrolijk vooruit huppelden en zakjes met strooigoed uitdeelden, nam Sinterklaas de tijd om alle kin deren de hand te schudden. Bij de Terp stapte hij in de auto, op naar zijn volgende stop: Dorrestein. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Openbare Bibliotheek organiseert een be ginnerscursus internet. De cursus is bedoeld voor hen die geen of zeer weinig ervaring hebben met internet. De cursisten maken een kennismakingstocht over het World Wide Web. talen 22,50 euro. Voor meer informatie en aanmel den: 0180-316201 of activiteiten@bibliotheeknieuwer kerkaandenijssel.nl Koud boottochtje over de ringvaart. Ook daar stonden de kinderen te popelen om de Goedheiligman te zien. Om het wachten aangenamer te maken werd gratis patat uit gedeeld. De patatjes bleken goud waard. Een warm patatje kon wor den ingeruild voor een zakje strooi goed. Als dat geen goede deal is. Als laatste werd winkelcentrum Reigerhof aangedaan, waarna de dag werd afgesloten in het kerkelijk centrum in Dorrestein. Na een kor te rustpauze toog het gezelschap richting Zevenhuizen voor opnieuw een feestelijk weerzien met de kin deren uit Zuidpias. Gediggie maken Maar Rijmpieten staken? Vraag het Piet Hij laat u niet In de steek volgende week! Nieuwerkerk aan den IJssel - Hart van Hollands PuzzelPiet heeft geen tijd op met pensioen te gaan. Is hij niet druk met het maken van uw wekelijkse puzzel, dan slaat 'ie aan het rijmen en dichten. Sinterklaas gedichten hebben zijn voorkeur. Vol gende week zit hij - voor de tiende keer inmiddels - op zijn vaste plek bij boekhandel Van Delft in winkel centrum Reigerhof. 'Hij rijmt waar u bij staat' op zaterdag 1, maandag 3, dinsdag 4 en woensdag 5 december. "Voor noppes', meldt Piet Veenstra. Op zijn rijmtafeltje staat wel een spaarpot; daarin zijn vrijwillige bij dragen zeer welkom. De opbrengst, inclusief de donatie van boekhandel Van Delft, gaat naar Care for Kids. Veenstra rijmt zaterdag 1 december van 14.00 tot 16.00 uur, maandag en woensdag van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.00 uur. Dinsdag 4 december van 9.00 tot 11.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. 10ltr per minuut iOgraden Compleet geïnstalleerd 13ltr per minuut 40 graden Compleet geïnstalleerd IBItr per minuut 40 graden Compleet geïnstalleerd Inclusief 5 jaar verlengde garantie twv 172,= dus totaal 7 jaar Inclusief klokthermostaat fr 100 twv 191,= "Vraag naar de voorwaarden Ook uw installateur voor zonne systemen en alles wat door een leiding gaat. Sanitiem Arbeco B.V. Ringvaartlaan la 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180)3.1 41 12 Fax: (0180)31 99 93 info@arbeco.nl Openingstijden: Ma t/m vrij 09.00 - 18.00 uur Za 08.30 - 16.00 uur www.arbeco.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 15