Veilig per fiets de weg op: Bike Totaal help met winterbeurt! Geldautomaat Rabobank aan J.A. Beijerink- Bakkerij Eshuis in Moerkapelle straat blijft bakt ze bruin Extra voordelig inkopen bij Fixet Zevenhuizen en Waddinxveen Winkelcentrum Reigerhof organiseert Sinterklaasfeest met Wally's Pretparade 42HART VAN HOLLAND I ZUIDPIAS I 28 NOVEMBER 2012 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Zevenhuizen - In de winter kan de fiets wel wat extra bescherming gebrui ken. Het grillige Hollandse klimaat met regen en sneeuw vormt een be hoorlijke aanslag op diverse onderdelen van de fiets. Geef uw fiets daarom nu een winterbeurt, zodat deze er straks beter tegen kan. Fietsen in het winterse weer Frans Boode van Bike Totaal Boode heeft een aantal tips om glijpar tijen tijdens de winterse dagen te voorkomen. "Laat wat lucht uit je banden lopen. Het is wat zwaarder trappen, maar het vergroot wel je stabiliteit." Nog een goede tip is om het zadel wat lager te zetten. "Dan zitten je benen dichter bij de grond en kan je een eventuele slippartij beter opvangen." Daarnaast is het mogelijk om de fiets te voorzien van winterhanden. "Deze banden geven een betere grip op het weg dek en verkleint de kans op slippen met dertig procent!" Maak de fiets winterklaar Een goed onderhouden fiets ziet er niet alleen mooier uit, hij fietst ook beter en gaat langer mee. Bij Bike Totaal Boode vertellen ze u graag waar u op moet letten bij het on derhoud en in de periode van 29 november tot en met 14 december 2012 informeert Bike Totaal Boode haar klanten graag over aantrekke lijke condities voor de fiets winter beurt. Vraag naar de mogelijkheden en voorwaarden bij Bike Totaal Boode, Dorpsstraat 103 in Zevenhuizen. T 0180 634788 W biketotaalboode.nl. Met de verhuizing naar het nieu we kantoor van Rabobank Gou- westreek aan het Raadhuisplein 34 is de geldautomaat aan de J.A. Beijerinkstraat vanaf 30 no vember tijdelijk niet beschikbaar. Rondom de geldautomaat aan de J.A. Beijerinkstraat dienen enkele aanpassingen plaats te vinden. Naar verwachting is het vanaf half december weer mogelijk om gebruik te maken van de pinau tomaat. Tot die tijd kan er geld worden opgenomen bij de geld automaat aan de Kerklaan 67 in supermarkt Coop Bos en aan het Raadhuisplein 34 bij winkelcen trum Reigerhof. Moerkapelle - Bij Bakkerij Eshuis, sinds jaar en dag gevestigd aan de Dorpsstraat in Moerkapelle, staat het dagelijks bakken van ambachtelijk brood hoog in het vaandel. Vaak staat de winkeldeur open of op een kier en komt de uitnodigende geur van vers gebakken brood je tegemoet. Hoe groot is de verleiding om van elke broodsoort iets te nemen. Gelukkig bakt bakker Henk Eshuis dagelijks zijn brood en kan er elke dag worden gekozen uit het afwisselende assortiment, dat iedere morgen op werk- en zaterda gen in alle vroegte in de bakkerij, gelegen achter de winkelruimte, wordt gebakken,. Gevraagd naar het geheim legt Henk Eshuis uit dat met name "tijd" één van de belangrijkste fac toren bij de bereiding van dagelijks brood is. Vanzelfsprekend vormen goede grondstoffen en ingrediën ten een ander belangrijk onderdeel van het proces, maar juist het deeg de juiste tijd gunnen om op de beste temperatuur te laten reizen is voor de smaak en structuur van het bakwerk van cruciaal belang. En laten we eerlijk zijn, voor een, echt goed, broodje zet toch ieder een een stap extra terwijl de prijs stelling nauwelijks verschil maakt met de massale fabrieksbroodbak- kers. Dat de werkzaamheden van vakman Eshuis niet slechts beperkt blijven tot het bakken van ons dagelijks brood blijkt wel uit de opsomming die hij geeft van het aantal bedrijven dat wordt bele- verd met zowel brood als banket op bestelling en van alle produc ten die zoal in de loop van het jaar over de winkelbalie gaan. En wel alles met één zekerheid; kwaliteit. Dagelijks rijdt de bezorgdienst de regio door om lunchproducten op de gewenste adressen en tijdstip pen te bezorgen. Bij Eshuis kan men naast dagelijks brood en banket uitstekend terecht voor stollen, broden, kransen en roomboter amandelstaven rond de Kerstperiode, oliebollen en appel beignets met Oudjaar, Paasbrood met de Pasen maarookvoorstroop- wafels, ambachtelijk beschuit en zelfs bonbons. Niet te vergeten, de befaamde "Moerkapelse Meiden" als lokale specialiteit worden met regelmaat als delicatesse aange boden. Vooraf telefonisch bestel len verschaft zekerheid over uw favoriete broodje. Meer informatie bij Bakkerij Eshuis, Doprsstraat 34, Moerkapelle T 079 5931348 Sinterklaas komt zaterdag 1 decem ber rond 15.30 uur naar winkelcen trum Reigerhof in Nieuwerkerk. Het feest begint al eerder want vanaf 13.00 zijn al Pieten in de weer met een fotograaf om er samen met Wally's Pretparade een groot feest van te maken. Om 17.00 uur is het feest, aangeboden door de winke liersvereniging, weer afgelopen. Fixet Zevenhuizen en Fixet Waddinxveen organiseren op 30 november een VIP avond voor vaste klanten om Sinterklaas inkopen te doen. Voordeel pashouders kunnen van 19.00 tot 22.00 uur genieten van een hapje en een drankje, exclusieve aanbiedingen en een korting van 20 op alles, in clusief cadeauartikelen, vloeren deuren en kasten. De Fixet klussendienst staat, zoals gebruikelijk, klaar voor tips over klussen zoals het maken van surprises of op kluswerkzaamheden zelf. En...., VIP worden bij Fixet is he lemaal niet zo moeilijk. en in service voor de lokale onder nemer. Fixet is al 4 jaar achterheen uitgeroepen tot doe-het-zelf keten met het meest deskundige perso neel. Meer informatie via www.fixet.nl of in Zevenhuizen, Dorpsstraat 151, T 0180 638147 en Waddinxveen, Jan Dorrekenskade -Oost 71, T 0182 612166. Om VIP klant te worden is het noodzakelijk om in het bezit te zijn van een Fixet Voordeelpas. VIP klanten hebben een streepje voor bij Fixet want met deze pas spaart de pashouder voor 5% extra kor ting en wordt de houder tevens, als eerste, op de hoogte gehouden over komende acties. De Voordeelpas is gratis en af te halen in de Fixet winkel. Ook tijdens de aanstaande VIP avond kan de pas worden aan gevraagd en spaart de klant direct voor de korting. Over Fixet Fixet is in vijftien jaar uitgegroeid tot een vaste waarde in het aanbod van bouwmarkten en de Fixet for mule blinkt uit

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 42