"Mensen beginnen dit echt als een avondje uit te beschouwen" Succes op Niveauwedstrijd CKV verliest opnieuw Nesselande uitgeschakeld voor beker NieMo delft onderspit in IJsselderby Judobroers nummer één Succes voor Unity99 op NK karate jeugd schuifdeurkasten op maat HART VAN HOLLAND ZUIDPtAS 28 NOVEMBER 2012 45 Roxana Gaal pakt wereldtitel tijdens kiekboksgala Brothers Zwemmen Korfbal Volleybal www.enkast.nl 0180-634866 Waterpolo Judo Karate Trainer Bappie Tetteroo (links) poseert met zijn pupil Nick Bol, die tweede van Nederland werd. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een volle zaal, sfeervolle muziek, een boksring en 66 fanatieke boksers. Alle ingrediënten waren afgelopen zaterdag aan wezig bij de tweede editie van het vechtsportevenement 'Brothers versus de rest', georganiseerd door sportcentrum Brothers. Na het succes van de eerste aflevering, in april dit jaar, kon een vervolg niet uitblijven. De zaal was tot de nok toe gevuld en de sfeer zat er van begin tot eind goed in. Door Bas Pieper Een partytent op het industrieter rein in Nieuwerkerk aan den IJssel was op deze regenachtige zater dagavond omgetoverd tot een ware boksarena. Ruim vijfhonderd aan wezigen konden vijf uur lang genie ten van 33 flinke krachtmetingen in de boksring. De avond begon met de kleinste en jongste deelnemers en dat leverde meteen al vuurwerk op, toch werd het hoogtepunt van dit Zoetermeer/Zevenhuizen - In zwembad de Waterthor in Den Haag werd zondag 25 november een Ni veauwedstrijd gezwommen. WVZ- zwemster Isabelle de Waard zwom de 100 meter wisselslag in 1.31,26 en de 50 meter rugslag in 44,47. kiekboksgala tot het eind bewaard. In het laatste gevecht streed Roxa na Gaal van team Brothers tegen de Italiaanse Martina Mercinella om de wereldtitel in het gewicht van 57 kilogram. Deze bloedstollende wedstrijd, waarin Gaal de partij van haar leven speelde, was vijf rondes lang uiterst boeiend en liet iedereen op het puntje van zijn stoel zitten. Na de laatste ronde mocht de Ne derlandse zich de winnaar noemen en ging ze met de wereldtitel aan Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de korfballers van CKV Nieuwerkerk stond zaterdag 24 november de uit wedstrijd bij DSC in Eindhoven op het programma. Nieuwerkerk speelde een prima eerste helft in een wedstrijd die tot 8-8 gelijk op ging, pakte vervolgens Zevenhuizen - De Zevenhuizense volleybalsters speelden zaterdag 24 november in Dorpshuis Swan la voor de derde ronde van de nationale beker. Tegenstanders waren WC Vught en I/erodes, beiden uitko mend in de hogere Topdivisie. Tegen WC Vught kwamen de speelsters van VC Nesselande in de eerste set nog redelijk mee, maar in de eindfase moesten zij hun meer dere erkennen in Vught. Met 22-25 ging deze set verloren. In het ver volg van de wedstrijd liep de thuis ploeg continu achter de Brabantse dames aan. Via 12-25 en 15-25 was het snel 0-3 voor Vught. De wijze waarop Nesselande startte tegen het Groningse Veracles was van hogere klasse dan in de eerste wedstrijd. Tot het einde van de eer ste set was het dan ook zeer span nend maar de Groningse ploeg trok met 23-25 aan het langst eind. Ook set twee en drie gingen verloren, 17-25, 21-25, en dus opnieuw een 0-3 uitslag. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - Voor het eerst sinds jaren waren de waterpoloërs van W5G NieMo-Van Vliet de onderliggende partij in de IJsselderby met De Lan- singh. In Krimpen aan den IJssel was NieMo zaterdagvond laat niet scherp in de aanval, wat tot uiting kwam in de uitslag: 8-4. Het team van coach Meivin Blokland liet vooral in het eerste gedeelte van de derby de nodige kansen onbenut. Eerste punt voor NieMO-vrouwen De vrouwen van WSG NieMo-Van Vliet pakten zaterdag 4 november hun eerste punt van het seizoen. Bij het eveneens puntloze Sassenheim kwam de formatie van coach Sander Boer tot een 7-7 gelijkspel. Volgens Boer had er in zwembad Wasbeek meer ingezeten. "We begonnen de laatste periode met een 6-4 voor sprong. Dertig seconden voor tijd kregen we bij 7-7 nog een manmeer, maar helaas leverde dat geen doel punt op." Boer: "Ik ben bang dat degradatie niet meer te voorkomen is. Het gat met de bovenste teams is al groot. Maar het is wel een opsteker dat we eindelijk van de nul verlost zijn." de haal. Bappie Tetteroo, organisator na mens sportcentrum Brothers zei na afloop blij te zijn dat er een breed publiek op dit evenement is afge komen. "Ik heb veel gezichten ge zien die normaal gesproken nooit naar een kiekboksgala gaan en deze mensen vonden het geweldig", aldus Tetteroo. "De mensen beginnen dit evenement echt als een uitje te be schouwen en dat vind ik geweldig. We schenken geen alcohol en dat is belangrijk, zodat het voor iedereen aantrekkelijk blijft", concludeert de sporttrainer. De volgende editie van dit evene ment, dat gepland staat voor april 2013, zal plaatsvinden in Dorpshuis Swanla in Zevenhuizen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ju dobroers Jeffrey en Mitchel van der Vliet deden zondag 25 novem ber mee aan het topjudotoernooi in Almere. Mitchel kwam zater dag voor Team Brothers uit op het Muay Thaiboks gala en verloor van een Duitse vechter de strijd om de Europese titel. Zondag wist hij in de -36 kg klasse zijn drie partijen te winnen en werd hij eerste. Ook zijn oudere broer Jeffrey wist al zijn partijen winnend af te sluiten en werd dus eveneens eerste. een 8-11 voorsprong om die binnen twee minuten weer te verspelen. Bij rust was de stand 12-12. Nieuwerkerk begon de tweede helft sterk en pakte een 12-14 voor sprong. Twintig minuten voor tijd had het nog steeds een voorsprong, 14-15. Daarna ging het minder, DSC scoorde vier keer op rij en pakte een 18-15 voorsprong. Tot 20-18 bleef het spannend, maar het laat ste kwartier was volledig voor DSC. Zuiver schietend pakte de Eindho- vense formatie een ruime overwin ning, 27-20. Alyssa van Wijgerden behaalde goud in de categorie +55. Rotterdam - De beste karateka's van Nederland in de leeftijd van acht tot en met dertien jaar gingen afgelopen weekend in Zoetermeer met elkaar de strijd aan. Unity99 keerde met acht nationale titels, drie zilveren en één bronzen plak terug naar huis. Bij Unity99 is sprake van 'GirlPower', want alle meiden die op de tatami verschenen wonnen de titel. Savan na van der Oest prolongeerde haar titel en ook Melissa van Oudenaar den werd overtuigend kampioen. Goud was er eveneens voor debu tante Chimene Goebtar, voor Alyssa van Wijgerden en voor Tanya Izelaar die ook haar titel prolongeerde. Bij de jongens werd de debuteren de negenjarige Ismail Alasag gelijk kampioen en zorgde River Luns voor sensatie door voor de derde keer op rij kampioen te worden. In de finale versloeg hij clubgenoot Cristin Wil- lems. In de tweede Unity-finale was Damany Vreugd te sterk voor Jesse van der Oest. Het brons was voor Jeroen. Emre Altin veroverde zilver in zijn categorie. Voor meer informatie: www.unity99.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 45