overal Schaaktoernooi voor schoolteams Tennisles op school Podiumplaatsen voor Jitae Dian de Wit wordt zwart Jeugd Waterdragers ontmoet helden Sint Nicolaas loop met kidsloop Eendragt maakt kennis met Taekwondo HART VAN HOLLAND I ZUIDPiAS I 28 NOVEMBER 2012 47 Taekwondo TangSooDo Basketbal Ateltiek Regio - Atletiekvereniging De Kieviten organiseert voor zater dag 1 december haar traditionele Sint Nicolaasloop. Het parcours voert over fietspaden door recre atiegebied Bleiswijkse Zoom en langs de Rotte. Deelnemers kun nen kiezen voor afstanden van 5 of 15 kilometer en kinderen tot en met elf jaar kunnen meedoen aan een Kidsloop over 1000 meter. Start en finish zijn bij het Sport en Recreatie Centrum Rottemeren aan de Kooilaan 1a in Bleiswijk. Om 13.30 uur lost Sinterklaas het start schot voor de kidsloop. Om 14.00 uur start de 5 km en een kwartier later gaan de lopers van de 15 km op weg. Inschrijven voor alle afstanden kan vanaf 11.45 uur tot vijftien minuten voor de start. De kosten bedragen 3 euro voor jeugd tot en met negen tien jaar; voor senioren 6 euro voor de 15 km en 4,50 euro voor de 5 km; bij voorinschrijven 1 euro kor ting. De deelnemers ontvangen na afloop een Sinterklaasattentie. Voor meer informatie: www.dekieviten.nl. altijd en www.hartvariholland-online.nl Zevenhuizen - De leerlingen van 't Reigerbos kregen de afgelopen weken tennisles in hub eigen gymzaal. Gooien met een bal, hoe gebruik je je rac ket en allerlei andere spelletjes om balvaardig te worden werden afgewerkt in kleine groepjes. Delft/Waddinxveen/Zeven huizen - Het Jitae Array Industries Tae kwondo team naam zaterdag 24 november deel aan de Open West Nederlandse Kampioenschappen Sparring in Delft. Lennard Ernst startte prima in de A-klasse tot 45 kilo bij de jongens aspiranten. De Waddinxvener won en mag zich een heel jaar kampioen van West-Nederland noemen. In de B-klasse tot 32 kilo bij de jongens aspiranten pakte Kevin Olieman uit (archieffoto) Zevenhuizen met 3-1 in de halve fi nale. In de finale moest hij echter genoegen nemen met zilver. Het brons ging naar Waddinxvener Niels van der Bas in de C-klasse' tot 27 kilo. De laatste bronzen plak ging naar Eline Rekveld bij de aspiran ten A-klasse tot 51 kilo. Lindi Kor- pelshoek, Cas Dirksen, Nicole Blom en debutante Femke Nieuwstraten sneuvelden in de kwartfinale. Voor meer informatie: www.jitae.nl. Zevenhuizen - Leerlingen uit de groepen 3 tot en met 8 van basis school De Eendragt namen deel aan taekwondo workshops van Jitae Taekwondo. De leerlingen leerden de grondbeginselen van de uit Ko rea afkomstige Olympische vecht kunst. Ook werd aandacht besteed aan de kernwaarden van deze sport: respect, doorzettingsvermogen, een positief zelfbeeld en zelfvertrou wen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De jeugdspelers van basketbalvereni ging De Waterdragers stonden zon dag 25 november oog in oog met de teamleden van het Rotterdam Basketbal College. Samen met hun ouders genoten de kinderen van de wedstrijd tegen Eiffeltowers uit Den Bosch waarbij de kinderen aan het begin mee mochten doen met de groepsyell. Na afloop van de, overigens door Rotterdam verloren wedstrijd, gingen de jeugdspelers natuurlijk nog op de foto met 'hun helden'. Dian de Wit is de derde dame in de clubgeschiedenis die haar zwarte band haalt. Zevenhuizen - Dian de Wit be haalde zaterdag 24 november haar zwarte band TangSooDo in Hen- drikldoAmbacht. De Wit traint bij de TangSooDoCombatClub van Jan Timmers in sportcentrum Swanla. Het vier uur durende examen om vatte naast een schriftelijk gedeel te de twaalf Tiyungs, loopvormen, en zestig zelfverdedigingstechnie ken sparren tegen één en meerdere tegenstanders. Na de breektesten kon De Wit haar rode band vervan gen door de zwarte band. Timmers levert hiermee zijn 94ste zwarte band af. Zo'n zestig kinderen van verschillende basisscholen streden in teams van vier om de felbegeerde beker en medailles. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkse schaakvereniging organiseerde voor woensdag 21 no vember het jaarlijkse schaaktoernooi voor schoolteams in de Elimschool. Het was spannend, maar na vijf ron den bleken de kinderen van de groe pen 8 van de Elimschool, de Prins Willem Alexanderschool en de Gide- onschool de sterksten te zijn. Rad- wan, Niek, Casper en Maurits van de Elimschool wonnen de beker.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 47