makelaardij NIEUWE HYPOTHEEKREGELS PER 1 JANUARI 2013 Koop voor 31 december 2012 en profiteer nog van de huidige, gunstigere hypotheekmogelijkhedenJ deServiceDeslc Alles over hypotheken Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl 48 HART VAN HOLLAND DEKRANT VOOR DE ZUIDPLAS\ 28 NOVEMBER 2012 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP Maak nu uw afspraak! 0182 - 59 92 55 www.deservicedesk.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN Gerstakker 88 Vraagprijs 188.500,- k.k. Henegouwerweg 39 Vraagprijs 359.000,- k.k, Azalealaan 95 Vraagprijs 189.500,- k.k. van't hof powered by nvm 5-Kamer eengezinshoekwoning Het Gouwebos is op een steenworp afstand gelegen De notariskeuze is aan verkoper voorbehouden In de Vondelwijk gelegen goed onderhouden eengezinshoek woning met verzorgde achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963, 160 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 93 m2 en inhoud 297 m3. Ind.: Entree/hal met trap- en meterkast; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin en rechte lichte keukenopstelling; Lichte woonkamer, type doorzon, met vaste kast, schouw en kop- gevelraam. Ie Verd.: Overloop met vaste kast; Douchegelegenheid met douche en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met vaste kast. 2e Verd.: Middels vaste trap te bereiken zolderkamer met bergruimte achter de knieschotten, dakkapel aan de achterzijde en Intergas VR c.v.-installatie (2009). Bijz.: De exacte grootte van het perceel zal na kadas trale uitmeting blijken. De kosten hiervan komen voor rekening van de koper. De oplevering van deze woning is in overleg. Royaal 4-kamer appartement Bijdrage VvE€ 178,- per maand Goed onderhouden en zo te betrekken Op de 3e en bovenste etage gelegen royaal 4-kamer appartement met fraai en weids uitzicht en v.v. een ruim en zonnig balkon (W). Het appartement is gelegen in een kleinschalig en luxe appartementencomplex, heeft de beschikking over een berging in de onderbouw en is bereikbaar middels gesloten entree met videofooninstallatie en liftinstallatie. Bwjr. 1992 en gebruiksopp. wonen 107 m2 (excl. balkon). Ind.: Entree/hal; Badkamer (2006) met wastafel v.v. marmeren plateau en marmeren omlijste spiegel, designradiator en royale douchecabine; Toiletruimte (2012) met staand toilet en fonteintje; Stookkast met c.v.-combiopstelling; Royale en lichte woonkamer met toegang tot het zonnige balkon; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. diverse inb.app.; Bijkeuken met aansl. wasapp. 3 Slaapkamers aan de v.z., waarvan 1 metschuifwandkast. Bijz.: Door het gehele appartement ligt een lichte laminaatvloer (2012). Laat u verrassen door de fantastische ligging van dit appartement en maak gerust een afspraak voor een bezichtiging. SGIe.nl 937536 Op centrale locatie gelegen ruime hoekeengezinswoning met voortuin en achtertuin (0). De netjes onderhouden achtertuin heeft een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1962,170 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 90 m2 en inhoud 295 m3. Ind.: Entree/hal met meterkast en plavuizen- vloer; Toiletruimte met staand toilet en plavuizenvloer; Gesloten keuken met plavuizenvloer, toegang tot de tuin en rechte lichte keukenopstelling (2009) v.v. diverse apparatuur; Woonkamer met open haard en kopgevelraam. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; Badkamer (2010) v.v. douche met thermostaatkraan, designradi ator en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met vaste kast. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combiopstelling (Atag Enigma Comfort, bouwjaar 2003), wasmachineaansluiting en dakvenster; Zolderslaapkamer met 2 vaste kasten, dakkapel aan de achterzijde en bergruimte achter de knieschotten. Gerenoveerde zeer ruime 30-jaren hoekwoning Ruime schuur/garage (circa 32 m2) Aangebouwde ruime berging (circa 22 m2) Op fraaie locatie, met kwalitatief hoogwaardige materialen, tot in de details gerenoveerde/verbouwde zeer ruime 30-er jaren hoek woning (type 3-onder-1 kap) met achtertuin, ruime schuur/garage en aan de zijzijde van de woning een aangebouwde ruime berging. Bwjr. 1936, 269 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 200 m2 en een inhoud van 617 m3. Ind.: Souterrain: Entree/portaal; Luxe afgewerkte kantoorruimte v.v. L-vormige en rechte bar opstelling met granieten blad en toegang tot de veranda; Toilet met fontein tje. Beg.gr.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer met erker aan de voorzijde, aanbouw aan de achterzijde en open haard; Open keuken v.v. U-vormige luxe Siematic keukenopstelling met granieten blad en verder v.v. inb. app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot de badkamer met ligbad, dubbele wastafel, designradiatoren toegang tot het plat; 2e Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel. 5-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Hardhouten kozijnen en grotendeels dubbel glas In de wijk Zuidpias aan een singel gelegen goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin v.v. stenen berging en een achterom. Bouwjaar 1984,130 m2 eigen grond, gebruik- oppervlakte wonen 95 m2 en 300 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met meterkast; Sfeervol ingerichte Z-vormige woonkamer met eiken parketvloer en vrij uitzicht over de singel; Open keuken met plavuizenvloer en L-vormige opstelling v.v. koelkast met vriesvak, vaatwasmachine, combimagnetron, gaskookplaat en afzuigkap.' 1e Verd.: Overloop; Vergrote badkamer met douchecabine v.v. thermostaatkraan, toilet en fonteintje; 1 Slaapkamer met dakvenster; 2 Slaapkamers. 2e Verd.: Overloop met mechanische ventilatie unit en wasmachineaanslui ting; Zolderslaapkamer met dakvenster en bergruimte achter de knieschotten; Bergkast met c.v.-combiopstelling. Bijz.: Deze nette woning is v.v. muur-, vloer en dakisolatie. Aantrekkelijk geprijsde 2-onder-1 kapwoning Om naar eigen wensen aan te passen Zijtuin geschikt voor uitbouw van de woonkamer Aan de rand van Boskoop aan een rustige woonstraat gelegen 2-onder-1 kap woning met fraai aangelegde voortuin en achtertuin (Z) met vrijstaande stenen berging. De zijtuin is 3 meter breed en derhalve geschikt voor een uitbouw aan de woonkamerzijde. Bwjr. 1961,181 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 80 m2, overige inpandige ruimte 17 m2 (2e verdieping) en inhoud 319 m3. Ind.: Entree/hal met trap-/kelderkast; Toiletruimte met closet; Gesloten keuken met een eenvoudige inrichting met los fornuis, afzuigkap en toegang tot de woonkamer; Doorzonwoonkamer met kopgevelraam v.v. rolluik. 1 e Verd.: Overloop; Toiletruimte met closet; Slaapkamer aan de v.z.; Slaapkamer aan de a.z.; Kleine slaapkamer aan de ai. met wasmachine aansluiting; Badkamer v.v. douchehoek en wastafel. 2e Verd.: Zolderverdieping bereikbaar middels een vlizotrap met cv-comhiopstelling (Vaillant, 2007); Door het plaatsen van een vaste trap en dakvensters of dakkapel kunt u 1 of 2 slaapkamers realiseren. Goed onderhouden 6-kamerwoning Gelegen in een kindvriendelijke buurt Kunststof kozijnen met dubbelglas op begane grond en 1e verdieping In ruim opgezette wijk met veel groen gelegen eengezinstussen- woning. Deze goed onderhouden woning ligt aan een doodlopende straat met weinig autoverkeer. De achtertuin (W) is fraai aange legd én is v.v. een vrijstaande berging met nieuwe dakbedekking (2010) en een achterom. Bwjr. 1972,127 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 123 m2, externe bergruimte 7 m2 (berging) en inhoud 360 m3. Ind.: Uitgebouwde entree/hal met vaste kast; Toiletruimte v.v. hangcloset en fonteintje; Ruime Z-vormige woonkamer met spiltrap naar de 1e verdieping en openslaande deuren naar de achtertuin; Open keuken met L-vormige opstelling met div. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. met laminaatvloer; Badkamer v.v. douchecabine, ligbad, wastafel en closet; 2 Slaapkamers aan de vz., beiden v.v. een laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel, cv-combi opstelling (Atag HR, 2003) en aansl. wasapp. Ruime hoekeengezinswoning Badkamer vernieuwd in 2010 Keuken vernieuwd in 2009

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 48