7 50 JAAR Bepaal zelf uw korting 20 tot 50% korting <£\ad érgMarijke 5 vragen aan visagist Berry Sol Decemberactie: ouw zzysmcrms Draai aan het rad en krijg Mm KRING APOTHEEK Mooie gelakte nagels voor de feestdagen met Gelish, de nieuwe rage uit de Verenigde Staten Wilt u ook mooie nagels met de feestdagen? HARTVAN HOLLAND I DE VROUW I 5 DECEMBER 2012 Wat zijn de huidige trends op het gebied van make-up? De make-.upkleuren zijn minder fel, mooi en vol. Rijke kleuren, royale tex turen en perfecte glans. Denk bijvoorbeeld aan smokey-eyes met metallic oogschaduws in de kleuren, paars, bruin, groen en blauw. Hoe maak je het beste kleine ogen op? Zorg bij kleine ogen voor een groter werkvlak door de wenkbrauwen iets smaller te epileren. Gebruik een lichte kleur oogschaduw op het bewegende deel van het oog. Maak de ronding van de arcadeboog iets hoger en blend deze naar boven uit. Zet een wit Kajal lijntje in het oog. Een niet te donker lijntje oogpotlood op het ooglid. Afwerken met een donkere mascara. Hoe gebruik je mascara op de juiste manier? Begin met je onderste wimpers. Dit voorkomt je wanneer je naar boven kijkt er mascara op de huid onder je wenkbrauw komt, zet niet te zwaar aan. Druk lichtjes tegen de wimpers en beweeg ze zachtjes heen en weer voor een mooie curve en meer volume. Spreid je wimpers met een wimperkammetje. Vergeet de tipjes van je wimpers en de haartjes in je ooghoeken niet Breng meerdere lagen aan. Wie raad je aan om de visagist te bezoeken? Voor elke vrouw is het weieens goed om je professioneel op te laten maken, ook voor jonge meiden is het een aanrader. Je leert veel van een behandeling, terwijl ik je opmaak vertel ik wat ik doe en waarom. Ik laat mensen zien hoe ze het mooiste uit zichzelf kunnen halen. Ik pas de nieuwste technieken en trends toe zodat je gelijk op de hoogte bent van de huidige trends. Wat zijn de kosten van een visagie behandeling? Dat is afhankelijk van de tijd dat ik bezig ben. Het varieert van 30,00 tot 60,00 per behandeling. Je kunt je ook inschrijven in voor een workshop visagie. Alleen, of met een groepje collega's of vriendinnen. De prijs voor een workshop is 30,00 pp. Optioneel is een minifotoshoot op locatie of in de fotostudio. Bij besteding vanaf 10 aan A.Vogel producten Een gratis Echinaforce Lippenbalsem t.w.v. 4,95 ALLEEN Verkrijgbaar bij: van den Dries •A V Gelakte nagels voor 3 weken, verstevi ging of verlenging zonder enige schade te veroorzaken aan de natuurlijke nagel volledig geurloos en stofvrij. De sensa tie van Hand Et Nail Harmony. Gelish breng je aan als een lak, maar geeft het resultaat van een (color) gel. Gelish nagels bieden u alle voordelen van gelnagels, zonder de nadelen. Een complete salon behandeling in slechts 30 minuten. Gelish geeft 3 weken lang een schitterend resultaat. HfÉük ''üK Alles voor verzorgde handen en voeten. Maak NU kennis met een Gelish behandeling! 3 weken lang mooie, verzorgde nagels. NU voor 26.95 06-513 74 812 gelishproducten.nl Aad Marijke Dorpsstraat 37 2841 BG Moordrecht Tel: (0182) 37 26 28 Openingstijden: Dinsdag t/m zaterdag 9.30 -17.00 uur r Niet geldig voor Homeopatische Geneesmiddelen Zuidplaslaan 434 Waddinxveen Telefoon: 0182 - 63 30 00 info@apotheekvddries.nl www.apotheekvddries.nl Echmafone "C, Voor informatie of een afspraak: Yolanda Koolhaas Verbindingsweg 8 - Nieuwerkerk aan den IJssel info@gelishproducten.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 29