Sanitiem Arbeco U ziet het goed! 1 1.595,00* 1.799.00JL 1.899,00* Lions wijn voor goed doel op Kaarsjesavond Oude Kerk open op Kaarsjesavond Bouw Hornbach definitief van start Teken- en schildercursus Boutrit Skymasters Er werd gebridged... Nieuwjaarsdrive IJsselbridge no nonsense 14 HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 12 DECEMBER 2012 ATAGA244C ATAGE223C 10 JAAR_ GARA! ATAG E264C 10 JAAR garantie Ook voor onderhoud! alle merken! Is uw ketel al winterklaar? A 1 Za 08.30 - 16.00 uur www.arbeco.nl Incl. EAZY thermostaat Compleet /^"V? geïnstalleerd incl klokthermostaat Compleet geïnstalleerd Incl. klokthermostaat Compleet geïnstalleerd - Inclusief 5 jaar verlengde garantie twv 250,= dus totaal 10 jaar Inclusief klokthermostaat WIZE twv€ 207,= 'Vraag naar de voorwaarden Sanitiem Arbeco B V. Ringvaartlaan 1a 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180131 41 12 Fax: (0180) 31 99 93 info@arbeco.nl Openingstijden: Ma t/m vrij 09.00 - 18.00 uur Nieuwerkerk aan den IJssel - Onder het motto 'One shot - one life' ver koopt de nieuwe Lions Club Rotter dam Nesselande tijdens Kaarsjes avond in het Oude Dorp, op vrijdag 14 december, wijn en streekproduc ten om geld in te zamelen voor een internationaal mazelen vaccinatie project. Voor minder dan één dollar kan een leven gered worden. We reldwijd sterven 450 kinderen per dag aan mazelen. De afgelopen jaren is ook het aantal gevallen in Europa en Amerika weer fors toegenomen. Tijdens Kaarsjesavond kan men een keuze maken uit enkele goede Mercurey Bourgognes, waarbij per fles twee vaccins aan het mazelen- project geschonken kunnen worden. De streekproducten kunnen in een geschenkmand worden opgemaakt. Voor meer informatie: 06-38885555, nesselande@lions.nl of www.lions.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Oude Kerk op het Oude Dorp is tij dens Kaarsjesavond, op vrijdag 14 december, voor publiek geopend van 18.30 tot 21.30 uur. In de kerk kan men terecht voor een goed ge sprek en voor allerhande informatie. Voorts wordt het orgel bespeeld en van 19.30 tot 20.30 uur worden kerstliederen gezongen met muzi kale medewerking van onder meer een ensemble van het Leger des Heils. Gedurende het optreden is de zijdeur van de kerk gesloten. De deur van de toren is de hele avond open. Het muziek- en zanguur is tevens te beluisteren via www.her- vormdegemeente-nieuwerkerkaan- denijssel.nl. Volgend jaar herfst zal de Hornbach-vestiging naar verwachting worden geopend. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na jarenlange procedures is de bouw van het Nieuwerkerkse Hornbach tuincentrum, annex bouwmarkt en drive-in, ook voor particulieren, eind november definitief van start gegaan. De grond is eerder met grote hoeveelheden zand ingeklonken en het overbodige zand wordt momenteel afgevoerd. Op een gedeelte van het terrein is begonnen met heien. Door Cees Visser Uitvoerder Wim de Pater (51) vertelt desgevraagd: "Alle vergunningen zijn rond en we zijn nu met tien man aan de slag. We heien momen teel voor technische ruimtes, testlo kalen, een kantine en een kantoor- Nieuwerkerk aan den IJssel - Auto- en Motorclub The Skymasters or ganiseert voor vrijdag 14 december haar traditionele Boutrit met na af loop het Rad van Avontuur waarbij allerlei prijzen in natura te winnen zijn, waaronder rollades, kippen en kerststollen. De Boutrit is een ori- entatierit over 23 kilometer die, op basis van een eenvoudig reglement, ruimte voor de bedrijfsleider. In de loop van de tijd zullen echter steeds meer mensen hier aan het werk zijn. We hopen de werkzaamheden in au gustus volgend jaar af te ronden." Gerben van Heeren, die verant woordelijk is voor de expansies van Hornbach, is wat genuanceerder in wordt verreden in de omgeving van Nieuwerkerk. Voor nieuwkomers is er vooraf uitleg over de rit. In schrijven kan tussen 19.45 en 20.15 uur in de kantine van Sportcom plex Parkzoom aan de lersestraat 15. Starten kan vanaf 20.00 uur. Voor meer informatie: 0182-374106 of www.skymasters.nl. zijn uitlatingen: "Er loopt nog een procedure bij de Raad van State die gaat over details en alles te maken heeft met het bestemmingsplan. Deze procedure kan echter geen roet meer in het eten gooien, want de bouwvergunning is onherroepe lijk. In elk geval zal Hornbach hoe dan ook worden geopend, maar dat zal pas in oktober zijn, omdat na het gereedkomen van de bouw alles nog moet worden ingericht. Wij hopen het 'bouwstartfeestje' volgend jaar te geven. Er zullen dan zo'n duizend heipalen de grond in gaan." Nieuwerkerk aan den IJssel - Bettina Wappner start in janu ari een teken- en schilderscursus voor beginners en gevorderden in de Batavier. Voor meer informa tie en aanmelden: bwappner@ gmail.com of 06-44874627. Nieuwerkerk aan den IJssel - De eer ste zitting van de derde competitie ronde van de Nieuwerkerkse Bridge club werd gespeeld op maandag 3 december. Winnaars in de A-poule waren Martha Boers en Joke van 't Hoen met een score van 60,42%. Op de tweede en derde plaats ein digden respectievelijk Ineke van de Heuvel en Irene den Hollander met 56,67en Peter Bijsterveld en Ron van Domburg met 55,83%. In de B-poule was het koppel Betty Geurts en Karen Schuddeboom oppermachtig met een score van 67,08%. Selma van den Berg en Thea Michels werden tweede met 63,33% en Mike Gallagher en Arie van der Linde eindigden op de derde plaats met 58,33%. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bridge club IJsselbridge begint het nieuwe jaar met een open nieuwjaarsdrive. Een clubtraditie, het toernooi wordt inmiddels voor de 27e keer gehou den. De drive wordt gehouden op zaterdag 5 januari in het Ontmoe tingscentrum. De inschrijving staat open voor leden en niet-leden; kos ten voor deelname bedragen 18 euro per paar. Er is ruimte voor honderd paren. Leden van bij de NBB aangeslo ten verenigingen kunnen NBB- meesterpunten verdienen. Omdat de inschrijving open is, worden de deelnemers willekeurig ingedeeld, dus niet op speelsterkte. De drive bestaat uit zes ronden van vier spellen. Er zijn (bescheiden) prij zen in natura beschikbaar voor de eerste dertien plaatsen en voor de Een eerdere nieuwjaarsdrive, (archieffoto) plaatsen 23, 33 et cetera, waardoor Voor meer informatie en aanmel- ook zwakkere spelers voor een prijs den: gerard@ijsselbridge.nl of in aanmerking komen. 0180-325787.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 14