IN HET OUDE DORP Locatie: Het Oude Dorp, gedeelte van de Kerklaan en de Dorpsstraat Tijd 18:00 - 21:30 uur 'Oude Dorp Chalets' Natuurlijk kunt u zich ook tegoed doen aan warme versnaperingen zo als poffertjes, oliebollen en ambach telijke stroopwafels. Maar, let u ook op onze nieuwe 'Oude Dorp Chalets' want van daaruit verkopen we u lek kere warme chocolademelk en....onze befaamde glühwein. Vrijdagavond 14 december! De ondernemers van Oude Dorp hebben er veel zin in! De straten zijn versierd met sfeer lichtjes en de voorbereidingen zijn in volle gang. U komt toch zeker ook weer een rondje maken over het Oude Dorp? De traditionele kaarsjes avond staat weer voor de deur. Een avond vol sfeer, gezellige kerstmuziek en volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten. De winkeliersvereniging heeft voor u een mooie avond georganiseerd... Over een gedeelte van de Kerklaan en de Dorpsstraat kunt u heerlijk snuf felen tussen zo'n 40 kramen met een gevarieerd aanbod van o.a. sieraden, speelgoed, boeken, woonaccessoires enz. Ook zijn er diverse verenigingen en goede doelen die zich presenteren. Daarnaast mag u van de onderne mers van het Oude Dorp verwachten dat ze u graag verrassen op aantrek kelijk aanbiedingen. kinderen) zingen, onder leiding van Elly, de mooiste kerstliedjes voor u op een super mooi plekje rondom een kerstboom van zo'n 7 meter hoog! Dit mag u niet missen. De kinderen zingen om 18:30 en 19:30 uur. Tante Diny Visscher laat ook van zich horen, samen met de 3 g's (de drie generaties) treedt zij om 19:00 uur en 20:00 uur op vanuit de podium wagen aan de Kerklaan. Zangeres Laura 't Hoen zal vanaf 20:15 uur haar karakteristieke stem over het Oude Dorp laten klinken. Springen, kerststukjes maken, knutselen, en op de foto gaan... Voor de kids staat er op de Kerklaan een mooie skihut waarin uitbundig gesprongen kan worden. Na het springen, kunnen ze weer tot rust komen door iets moois te knutselen aan de kraam naast het springkussen (MEtM kinderfysiotherapie). Aan de Dorpsstraat, bij de ingang van de Oude Kerk, kunnen de kinde ren een prachtig kerststukje maken. Bij makelaar van der Panne, aan de Dorpsstraat, kunnen kinderen (en hun ouders) op de foto met de Kerstman! We kijken uit naar een hele gezellige avond met u! Uniek kinderkoor zingt rondom reuze kerstboom- The Kids van de Wingerd' zo'n 30 O ja, let u ook op de Kerstman! Hij deelt een vrolijke attentie uit! HART VAN HOLLAND KAARSJESAVOND 12 DECEMBER 2012 coop AfXNmm SSP

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 15