smileclinic rk 3, HERBALIFE Artison Paramedisch Kindercentrum Zuidpias Fysio in Beweging Logopediepraktijk Waddinxveen in beweging Maatje minder 20 HART VAN HOLLAND 0 DEZUl 12 DECEMBER 2012 Begin dan NU met Herbalife Gratis welzijnscheck, advies en begeleiding Vraag naar uw mogelijkheden En Vie Wellness Maurah Bierens 06-14181179 entum START Mindfulness Training GRATIS info bijeenkomst Workshop Mindfulness i iiiiiHimi www.smileclinic.nl Tandtechnicus (prothese) m/v Haar-, gezicht- en lichaamsverzorgingsproducten op natuurlijke basis met 80 tot 100 natuurlijke ingrediënten. Dusgeen schadelijke stoffen of ongewenste neveneffecten maar wel effectief waarneembaar resultaat. Tegen inlevering van deze advertentie ontvangt u J u JO JIU1 lil J op onze gehele lijn. Vanaf 1 januari 2013 kunt u met uw kind bij eveneens terecht voor logopedie. De logopedisten van werken vanaf die datum ook bij Fysio in Beweging op de Dorpsstraat 154a in Zevenhuizen. Beide praktijken zijn o.a. gespecialiseerd in de behandeling van (zeer) jonge kinderen en in de behandeling van kinderen met het Downsyndroom. www.fvsioinbeweging.nlwww.logopediepraktiik-waddinxveen.nl 0180 634444 0182 637951 Paramedisch Kindercentrum Zuidpias vanaf 1 januari een feit. Goud en Zilversmederij (sinds 1982) Bredeweg 136 2761 KB ZEVENHUIZEN tel: 0180-633272 fax: 0180-633843 www.artison.nl artison@planet.nl Wij geven een hoge prijs voor uw oude gouden sieraden, ook kunnen wij uw oude sieraden vermaken tot eigentijdse nieuwe sieraden Onafhankelijk Diatributeu Training in aandacht leidt tot bewezen minder stress, minder piekeren, beter slapen, beter verhouden tot pijnklachten. Dinsdagavond 15 januari 19.15 - 21.45 uur, Capelle Schollevaar 8 lessen, stilte dag, cd box en werkboek Kosten: 390,- Woensdagavond 9 januari 19.15 - 20.15 uur, Zevenhuizen Zaterdagochtend 12 januari 9.45-12.15 uur, Zevenhuizen Kosten 40,- info@silentum.nl 0 0180-634828 www.silentum.nl Functie-eisen Je hebt een diploma MBOTandtechniek of je bent in opleiding Je hebt ervaring met prothese-/ kunststofwerk Je bent een betrokken en accurate persoonlijkheid Je bent flexibel ingesteld Je bent klantgericht Je bent representatief Je bent een teamplayer Wij zijn een dynamische organisatie gespecialiseerd in tandheelkunde, tandprothetiek en tandtechniek met vestigingen in Gouda, Rotterdam-Ommoord, Rotterdam-IJsselmonde en Vlaardingen. Wij zijn op zoek naar een Voldoe je aan onderstaande functie-eisen? Dan is dit misschien de baan die je zoekt. Functie omschrijving Het uitvoeren van prothese-werkzaamheden Het uitvoeren van kunststof-werkzaamheden Het uitvoeren van reparatie-werkzaamheden Het schoonhouden van apparatuur en werkplek Het signaleren van tekort aan materialen en het doorgeven van bestellingen Het hebben van overleg met behandelaren over werkstukken Het doen van verbeter-voorstellen Stuur je sollicitatie en CV naar SmileOinic, Niels Bohrplaats 15, 3068 JK Rotterdam ta.v. Peter Vellema of mail naar balie-gouda@smileclinic.nl APIVITA Deze aanbieding is geldig tot 25 december 2012. U kunt deze bon inleveren bij: Apotheek Dorrestein - Dorrestein 15 - 2912 BC Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180-313411 Fysio Kinderfysio Manueel Fitkids u Fysio in Beweging en Logopediepraktijk Waddinxveen slaan de handen in één. Vanaf 1 januari 2013 kunt u met uw kind niet alleen voor fysiotherapie maar ook voor logopedie terecht bij Fysio in Beweging, Dorpsstraat 154a in Zevenhuizen. Kinderfysiotherapeuten Brenda de Vries en Dagmar de Hoop én logopedisten Jorrien Kapaan en Clariet Goedhart kennen elkaar al jaren. Zij hebben regelmatig contact over kinderen die in hun praktijken logopedie of kinderfysiotherapie krijgen. Zowel Brenda als Jorrien maken deel uit van het Downteam Midden Holland. Ook kunnen gecombineerde behandelingen door de kinderfysiotherapeut en logopedist gegeven worden. Brenda en Jorrien zijn beiden gespecialiseerd in de behandeling van jonge kinderen van 0 tot 2 jaar. Naast de motorische problemen die deze kinderen kunnen hebben, zoals slappe spiertonus, vertraagde ontwikkeling, eenzijdige ontwikkeling, kunnen er op deze leeftijd ook prelogopedische problemen zijn. Te denken valt aan eet- en drinkproblemen Vaak wordt een combinatie van motorische en prelogopedische problematiek gezien. Dan is het heel doeltreffend om samen onder één dak te kunnen overleggen en eventueel samen te behandelen. Bij de wat oudere kinderen worden soms gecombineerde spraaktaal en motorische problemen gezien. Ook bij deze kinderen is een combinatiebehandeling mogelijk. Naast bovenstaande specialisatie kunt u bij Dagmar de Hoop goed terecht als uw kind schrijfmotorische problemen heeft. Clariet Goedhart is gespecialiseerd in slechthorendheid, doofheid (kinderen met Cl), taalproblemen en lees- en spellingsprobematiek. Kinderfysiotherapie en logopedie worden vergoed uit de basisverzekering. In beide praktijken kunnen volwassenen zich ook aanmelden met logopedische en fysiotherapeutische problemen. 4 Verdere informatie over onze praktijken vindt u op www.fvsioinbeweging.nl (0180 634444) en www.logopedieDraktiik-waddinxveen.nl (0182 637951)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 20