Voorbereidingen Kaarsjesavond in volle gang OudEtNieuw feest op Raadhuisplein Toch kerstboom voor raadhuis Kroegavond Bouwinformatie service in bibliotheek The End of The World Party Kerst Sing In Kidsdisco Gala No Label feest in 't Blok Paranormale avond met Wilma PVC I laminaat vloeren HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 12 DECEMBER 2012 21 www.enkast.nl 0180-634866 Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de zesde keer wordt het nieuwe jaar in Nieuwerkerk ingeluid met een feest op het Raadhuisplein. 'Gimme Tha Light' vindt plaats in een ver warmde feesttent en duurt van 0.30 tot 04.30 uur. Vrijwilligers van Jeugdwerk Zuidpias bemannen bar en garderobe en verkopen consump- tieOmuntjes. De line up van Gimme Tha Light 6 bestaat uit DJ Rextar, DJ Deluee, DJ Q en DJ Emphasis. Afge zien van laatstgenoemde zijn alle DJ's afkomstig uit Nieuwerkerk. De toegang is vrij; eigen drank en vuur werk zijn niet toegestaan. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nadat bezuinigingen een streep zetten door een gemeentelijke kerstboom op het Raadhuisplein, staat er sinds maandag toch een negen meter hoge den voor het gemeentehuis. Twee ondernemers zijn verantwoordelijk voor de kerstsfeer in het hart van Nieuwerkerk. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een drankje drinken, bijklet sen, een potje tafelvoetbal of schaak of gewoon lekker aan de bar hangen. De kroeg van 't Blok is van daag, woensdag 12 en woens dag 19 december geopend vanaf 20.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJsel - In het Ontmoetingscentrum aan de Bos polderstraat 10 wordt op kerstavond, 24 december om 21.00 uur een Kerst Sing In gehouden. De samenzang begint om 20.50 uur. Het thema van deze dienst is 'Kerst is thuiskomen'. Medewerking wordt verleend door gemengd koor River Voices uit Krim pen aan den IJssel. Er is veel ruimte voor samenzang. Dominee Peter Treep houdt een korte meditatie. "Hopelijk gaat het nog een beetje waaien", zegt Silvester Reijm maan dag. "Dan kunnen de takken wat uit zakken en krijgt de boom een mooie vorm". Aannemingsbedrijf Reijm en tuincentrum Van der Dussen, die sa men voor verschillende gemeenten kerstbomen plaatsen en optuigen, lieten voor het Raadhuisplein - en een rotonde op de Europalaan - een extra dennenboom uit België komen. "Omdat dat leuk en gezellig is", aldus Reijm. Bij het ter perse gaan van deze krant zaten er aan de wonderscho ne takken van de dennenboom nog geen kaarsjes. De kans is groot dat de verlichting vandaag, woensdag, wordt ontstoken. Nieuwerkerk aan den IJssel - Wie bouw- of verbouwplannen heeft, kan deze voorleggen aan een architect en een aannemer die daartoe op vrijdag 14 december en vrijdag 11 januari spreekuur houden in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein. Men kan bij hen terecht met bij voorbeeld vragen over het vergun ningsproces, de verbouwingsmoge lijkheden van een huis dat men wil kopen, de haalbaarheid van de plan nen, de welstand of het bestem mingsplan. De bedoeling is dat men op een laagdrempelige wijze kennis kan maken met een architect en een aannemer om te zien wat zij kunnen betekenen bij het plannen, vormge ven en uitvoeren van de bouw- of verbouwplannen. Op genoemde dagen is men welkom tussen 18.30 en 20.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel -- De dag nadert dat de Maya kalender af loopt, 21-12-12.'t Blok zorgt vrijdag 21 december vanaf 21.00 uur voor een knallende afsluiter, The End Of The World Party. DJ Daniel draait en de toegang is vrij.'t Blok is gevestigd aan het IJsermanpad 1. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op uitnodiging van Stichting Vedj komt paragnost Wilma vrijdag 28 de cember naar Nieuwerkerk om voor aanwezigen te voorspellen wat het nieuwe jaar hen brengen zal. De avond begint om 20.00 uur en vindt plaats in Con Musica op Sportpark Dorrestein. De kosten bedragen 5 euro. ledereen van veertien jaar en ouder is welkom. Vooraf aanmelden is niet nodig. Archieffoto van een vorig No Label feest. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok wordt vrijdag 14 december een kidsdisco gehouden. Dit keer een Galafeest, dus dat wordt feesten en dansen in stijl. De avond begint om 19.00 uur, er is toezicht en er wordt geen energydrink geschon ken. De kidsdisco is voor alle kin deren van de basisschoolleeftijd. DJ Daniel draait de muziek, de toegang is vrij.'t Blok is gevestigd aan het IJsermanpad 1. Evenals in voorgaande jaren kunnen de kinderen tijdens Kaarsjesavond lekker knutselen in de Vluchtheuvel achter de Oude Kerk. Nieuwerkerk aan den IJssel - De on dernemers van het Oude Dorp zijn al druk in de weer met de voorbereidin gen voor Kaarsjesavond, op vrijdag 14decembervan 18.30tot21.30 uur. In de inmiddels sfeervol verlichte straten kan het publiek die avond een wandeling maken langs tal van kramen waar allerhande (kerst) artikelen worden aangeboden en waar diverse consumpties verkrijg baar zijn als poffertjes, oliebollen, warme chocolademelk en glühwein. Ook aan de kinderen is gedacht; van kerststukjes maken tot sprin gen op een groot springkus sen, en van knutselen tot op de foto gaan met de kerstman. Muzikale medewerking aan de avond wordt verleend door kinderkoor The Kids van de Wingerd; zij treden op om 18.30 en om 19.30 uur. Diny Vis- scher verzorgt, samen met de 3 G's (drie generaties), een optreden om 19.00 en om 20.00 uur en zange res Laura 't Hoen brengt om 20.15 uur enkele kerstliederen ten gehore. De kerstman loopt de hele avond rond en deelt her en der een vrolijke attentie uit. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok aan het IJsermanpad barst za terdagavond 15 december een crea tief feest los; No Label. Er zit name lijk geen vast label op dit feest; het is iedere keer anders en er worden meerdere stijlen door elkaar ge draaid. No Label is het feest van de DJ's. Denk aan house, club electric, NL hop, drumm and base, jungle en vele vele meer! Meer informatie via www.tblok.nl. Wilma weet een ieder te verbazen met haar tarotkaarten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 21