Cor Berkouwer draagt praktijk fysio- en manuele therapie over aan Linda Stuijfzand Ook kerstinkopen Reigerhof op zondag 23 december Ben Roos Dakbedekking B.V. en Dak- innovator B.V. met kennis van daken Holistische Praktijk Zuidpias zorgt voor betere balans HART VAN HOLLAND ZUIDPIAS 12 DECEMBER 2012 27 V> Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Per 1 januari 2013 krijgt Corpofor- te aan de Mr. P.D. Kleylaan nr. 10 er een 3e vestiging voor fysio- en manuele therapie bij en zal vanaf deze datum de locatie "Corpoforte, locatie Berkouwer" als naam mee krijgen. De fysiotherapiepraktijk op dit adres heeft in de afgelopen maanden een facelift gehad. Veel mensen in Nieuwerkerk aan den IJssel zijn bekend met de praktijk van Cor Berkouwer. De praktijk is al ruim 40 jaar lang de locatie waar veel Nieuwerkerkers, maar ook re giobewoners zijn behandeld voor fysieke ongemakken en blessures. "Wat verandert er in de toekomst voor de patiënten van Cor Ber kouwer" vroegen wij aan Linda Stuijfzand, eigenaar van Corpo forte. Linda vertelt dat Cor de komende tijd werkzaam blijft bij Corpoforte. "Graag profiteren wij nog een tijdje van Cor z'n jaren lange ervaring, kennis en kunde", aldus Stuijfzand. Cor zal op de lo catie "Berkouwer" blijven werken en ondersteund worden door de collega's Sven Metselaar en Laura Brouwer uit de vestigingen Nes- selande en Capelle. Met deze 3 locaties kan meer service worden gegeven aan reeds bestaande pa tiënten en is er bovendien altijd ruimte voor nieuwe patiënten. Voor afspraken, zonder doorverwij zing van een (huis)arts kunnen vol gende nummers worden gebeld: 0180-312210 (locatie Berkouwer), 010-2222363 (locatie Nesselande), 010-2799304 (locatie Capelle). Belangrijke positieve bijkomstig heid is het feit dat bij Corpoforte altijd, binnen 24 uur, iemand klaar staat en er ruimte is voor behan delingen. Ook bij revalidatie na een operatie kan men bij Corpoforte locatie Nesselande uitstekend te recht voor oefeningen onder pro fessionele begeleiding in'de fit nessruimte en ook sporten is op deze locatie mogelijk. Corpoforte biedt een totaalaanbod op het ge bied van fysiotherapie, manuele therapie en fitness en. Nieuwerkerk - In Winkelcentrum Reigerhof kan op zondagmiddag 23 december van 12:00 tot 17:00 uur ook nog kerstinkopen worden gedaan. Tweeëndertig winkels zijn geopend en de supermarkten zelfs tot 18:00 uur! Extra tijd om te winkelen, extra tijd voor feestelijke voorbereidingen. Vrijwel alle bedrijfsactiviteiten staan tegenwoordig sterk in het teken van duurzaamheid en is in alle opzichten de standaard; bij het gebruik van materialen, in het transport, bij productieproces sen,'energieopwekking en nog veel meer. In 1985, kort na de start van Ben Roos Dakbedekking B.V. was dat totaal anders. Na de oprichting van Ben Roos Dakbedekking B.V. is in de navolgende 27 jaar toege werkt naar een specialisme op ge bied van bitumineuze en kunststof dakbedekking. De werkzaamhe den liepen sterk uiteen en werden uitgevoerd voor de meest uiteen lopende opdrachtgevers in de re novatie en nieuwbouwmarkt, van grote bedrijfshallen tot een gara gedak. Na 27 jaar dakdekken is Ben Roos Dakbedekking B.V. sinds 5 jaar ook te vinden op het gebied van duurzame systemen voor daken. De oprichting van Dakinnovator (Zuster onderneming van Ben Roos Dakbedekking) heeft het mogelijk gemaakt om de aanwezige en op gedane kennis van daken over de afgelopen 27 jaar ook te gebruiken in de toepassing van tuindaken, dakterrassen, zonne-energie en waterbuffering. Het is een logische koppeling, die kan worden benut bij het realiseren van duurzame kwali teitssystemen op maat en voor het bieden en geven van duurzaam en technisch advies aan de klant. Het plaatsen van duurzame syste men zoals zonnepanelen, een tuin- dak of een waterbufferingssysteem op een bestaande daksituatie vergt materiaalkennis en bouwexpertise. Voor aanvragen of oriënterend ad vies kan geheel vrijblijvend contact worden opgenomen om de (on) mogelijkheden met elkaar te on derzoeken. Details zoals levensduur en constructie van het huidige dak zijn vaak elementen die van cru ciaal belang zijn voor een eerlijke en vakkundige oplossing met de daarbij behorende opgave van prijs en levertijd. Een voorafgaand ori ënterend gesprek werpt daarbij als snel een verhelderende blik op de mogelijkheden. Efficiënte afstem ming van genoemde factoren biedt kostenvoordeel en voor onderzoek naar de mogelijkheden kan vrijblij vend contact worden opgenomen. Locatie Bodegraven Beneluxweg 9 T 0172 - 617409 locatie Berkel en Rodenrijs Huygensstraat 11 T 010 - 4613700 www.benroos.nl of www.dakinnovator.nl Zoals Confusius lang geleden al aangaf: lichaam, ziel (het ware zelf van de persoon)en geest (mentaal) zijn met elkaar verbonden. Dit is de Holistische Visie. Lichamelijke klacht(en) worden vaak veroorzaakt door mentale spanning. Voorbeel den van terugkerende lichaams klachten zijn "niet lekker in je vel zitten", overspannen of depressieve gevoelens, "down"voelen maar ook "burn-out" en darmklachten zo als obstipatie, diaree, ziekte van Crohn of PSD, hoofdklachten zo als migraine, hoofdpijn, nek- en schouderklachten, buikklachten en rugklachten. In veel gevallen is de harmonie tussen lichaam, ziel en geest verstoord en is het belang rijk om daar nu iets mee te doen. Bewustwording geeft kracht en herstel. Het lichaam geeft altijd aan wanneer iets niet in balans is. Mensen weten vaak wel wat er speelt, maar hebben moeite om uit het vaste patroon te stappen en om zelf veranderingen in gang zetten. Ingrid Olieman kan hierbij helpen. Om 2013 mooi te starten is meer aandacht voor bovengenoemde klachten en goed begin. Ingrid is lid van het VNT - Vereni ging van Natuurlijke Therapeuten, waardoor vergoeding voor behan delingen mogelijk is via de afdeling: Alternatieve Geneeswijze. Door toevoeging van de alternatieve geneeswijze aan het zorgverzeke ringenpakket worden deze behan delingen vaak geheel of gedeeltelijk vergoedt. Navraag bij de verze keraar maakt dit duidelijker. Met behulp van de behandelingen "Ho listische Therapie", "Voetreflexo- logie"," Innerlijk Kind Therapie" en "Magnetiseren" ondersteunt Ingrid Olieman bij bewustwording van de klachten en het herstelproces. T: 06 40 70 72 71 W: www.jehara.nl Adres: Weideplantsoen 4 te Zevenhuizen. j v^CORPOFORTE

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 27