WINTER WONEN Kerstinterieurs irf*I f t\i w W.' m Gezellige Sfeerkoopavond Grote sortering kerststukken Kerstbomen Super kwaliteit o.a. IMordmannen, Picea omorika en Fraseri. 4il 3 S&tefc. 1L WM O) HART VAN HOLLAND DECEMBERKRANT Donderdagavond 13 december vanaf 19:00 uur lekkere koffie chocolademelk met wat lekkers. Maandag 31 december zijn wij gesloten!!!!!!!!!!!!!!! -Ss' Decemberkrarit Met alleen het versieren van de kerstboom kom je tegen woordig niet meer weg. We maken het hele huis gezellig, met kerstballen, kransen, kaarsen, etagères, rendieren, sneeuwpoppen, uiltjes en meer! Voor het ultieme kerstinteri eur zijn er dit jaar drie verschillende stijlen en trends. Tover je jouw huis om tot een Chalet, Snoephuisje of Ijspaleis Chalet Een mix van landelijk en klassiek, nostalgie en folklore staat centraal bij deze kersttrend. De traditionele kerstkleuren rood en wit worden gecombineerd met sepia (goudbruin). Folklore prints op kerstballen en andere accessoires zijn en must en worden gecombineerd met de traditionele ruit en Scandinavische folklore. Voor het ultieme blokhut gevoel! In de kerstboom hangen niet alleen glanzende glazen kerstballen, maar ook stoere houten figuren zoals harten, skilatten, schaatsen en rendieren. Voer het Chalet-gevoel door in de rest van het interieur met houtblokken, een verzameling dennenappels, takken, windlichten, wollen en bont plaids, een dierenhuid en sokken aan de schoorsteen. Want anders loop je de cadeautjes mis! 1 Snoephuisje Knibbel knabbel knuisje, met deze trend ga je bijna knabbelen van je huisje! Met zoete kleuren, polkadots, glitters en cupcakes maak je van jouw kersthuis een snoephuis! Deze trend is geschikt voor het moderne naturel interieur, met kleuren als wit, beige, taupe en grijs in de basis. Zorg voor een knallende en kleurrijke feest maand, met bonte en spannende kleuren. Zoet en een tikkeltje kitsch. Felroze, topaas blauw, paars, zilver en zachtgeel geven een nieuwe dimensie aan het traditionele kerstfeest. Bollywood meets Flollywood: kleur a kitsch meets glitter a glamour. Versier de kerstboom met gekleurde transparante kerstballen en glazen ballen in de vorm van cupcakes, theepotjes, kopjes en taartpun ten. Tijdens kerst zijn de calorieën zó aanwezig, dus waarom zou je ze niet in je boom hangen? Dierfiguurtjes zoals een olifantje geven het interieur een sprookjesachtige sfeer. Laat dat wit linnen tafelkleed een jaar in de kast en ga voor een roze tafelzijl met polkadots. Met retro dessins en zoete kleuren ziet de tafel er zelfs uit om op te eten! Ijspaleis Laatje niet verwarren door de naam: trend Ijspaleis heeft wél de grandeur, glans en luxe van een Ijspaleis, maar is zeker niet koud en kil. Wit, champagne en zilver domineren, afgewisseld met zwart in dessins en details. Door de luxe uitstraling is deze trend geschikt voor het modern klassieke interieur. Versier de boom met ballen in traditionele vormen als kerstkransen en -bellen. Combi neer matte en glanzende kerstballen: soms hebben ze een frosted patroon zoals op een bevroren raam, soms glanzen en glitteren ze als sneeuw. Maak er een modische boom van met grote strikken en linten in glanzend wit. Versier de rest van het interieur door witte, zilveren en transparante kerstornamenten op te hangen aan mooie zwarte en witte linten. De tafel decoreer je met wit linnen, satijn en kant. Laatstgenoemde is een must-have, als tafelloper, placemat of rondom kerstballen en kaarsenhouders. Voor een luxe en romantisch Ijspaleis! Bloemen- en plantencentrum Tweede Bloksweg 2 Waddinxveen Tel: 0182-612559 Fax: 0182-631735 info@centrumverkleij.nl 'Speciaal op deze koopavond 25% kassakorting op diverse kerstartikelen o.a verlichting, ballen, slingers, kunstbomen en nog veel meer) niet op kerststukken of arrangementen, kerstgroen en echte bomen) *Maandag 24 december vanaf OlOO UUr Op6n! tot 17:00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 39