Senioren G-elftal WN op jacht naar NieMo staat stil bij voetbal- Najaarskampioenschap tragedie NieMo mist scorend vermogen Zesde Aart van Hovenloop Meisjes C2 VC Nesselande kampioen Boulers in de kou Veel nieuwe jeugd bij NieMo VC Nesselande in zwaar weer »4t-i HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 12 DECEMBER 2012 63 Voetbal Waterpolo Waterpolo Megashow Explosion Atletiek Streetdance Parencompetitie IJsselbridge Volleybal Jeu de boules Waterpolo Volleybal Nieuwerkerk aan den IJssel - Niet alleen in de voetbalwereld, maar ook in de waterpolowereld is ge schokt gereageerd op de tragedie die zich in Almere heeft afgespeeld. De zwembond heeft daarom alle waterpoloverenigingen in Neder land gevraagd om voorafgaand aan elke wedstrijd een verklaring voor te lezen en één minuut stilte in acht te nemen. NieMo deed dit zaterdag 8 december in zwembad Het Polder- bad met de volgende tekst: "Wij vin den het verschrikkelijk wat er vorige week zondag in Almere is gebeurd: grensrechter zijn bij een voetbal wedstrijd en dat bekopen met de dood. Wij hopen dat de sport in de toekomst verschoond blijft van dit soort wandaden. Wij roepen spelers, coaches en publiek op om zich op een waardige en fatsoenlijke manier te gedragen tegen vrijwilligers van alle clubs. Heb respect voor elkaar." Nieuwerkerk aan den IJssel - Het nieuwe senioren G-elftal van vv Nieuwerkerk, met leden van zestien jaar en ouder, heeft tot nu toe alle competitiewedstrijden gewonnen. Het team is nu op jacht naar het Najaarskampioenschap. De kampioenswedstrijd wordt op zaterdag 15 december om 10.30 uur gespeeld in Schiedam tegen HBSS. Publiek is welkom. In het G-team met spelers van zes tot en met vijftien jaar is nog plaats voor nieuwe leden. Jongens en meisjes kun nen zich aanmelden via www.wnieuwerkerk.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leerlingen van Explosion Street dance trainen hard voor de mega- shows die in februari worden opge voerd. Het programma omvat naast streetdance ook andere stijlen. De shows worden gehouden in het Ontmoetingscentrum aan de Bos polderstraat 10 op vrijdag 15 fe bruari om 18.00 uur; zaterdag 16 februari worden drie voorstellingen gehouden, o"m 11.00,. om 14.00 en om 18.00 uur. De toegang bedraagt 10 euro. Voor meer informatie en reserveringen: Lindacramer.street- dance@gmail.com, Lisavanlent.streetdance@hotmail. com of 06-47560591. Nieuwerkerk aan den IJssel - De eerste zitting van de derde compe titieronde bij BC IJsselbridge, ge speeld op maandag 10 december, is in de A-lijn met IMP 39,0 gewon nen door Rennie Valentijn en Seia van den Berg; 2. Jan de Jong en Rinus Scheele 37,0; 3. Leo de Hoog en Gerard Nieuwenkamp 21,0. B-lijn: 1. Erna Aalberts en Hannie Kiekens 51,0; 2.Tonnie van Gerwen en Joke Vermeulen 16,0; 3. Nel Vente en Marga Blok 15,0. C-lijn: 1. Marijke Pel en Carla Ar- kensteijn 28,0; 2. Jan van Rheenen en Bert van Voorbergen 19,0; 3. Hanny Kruythoff en Ada Suurbach 12,0. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op het terrein van Jeu de Boules Club Nieu werkerk speelden 51 boulers zaterdag 8 december, als afsluiting van toer- nooiseizoen, het surprisetoernooi. Dit toernooi is tevens de afsluiting van het seizoen om de Superprestige. Door de sneeuw waren de banen behoorlijk on- Bleiswijk - Atletiekvereniging De Kieviten houdt zondag 16 december de zesde en laatste prestatieloop van dit jaar. De start is om 10.00 uur bij de parkeerplaats van 't Zeeltje aan de Kooilaan. De afstanden zijn vijf en tien kilometer. Het parcours is vijf voorspelbaar, wat leidde tot verrassende uitslagen. Tot aan de laatste ronde was het spannend voor met name Willem Zwang en Peter Troost die beiden nog kans maakten op de eerste prijs in de Superprestige. In de laatste partij ont stond een titanenstrijd tussen Troost en Kraaienveld tegen Borgers en Hoogen- kilometer lang en voert over fietspa den langs de Rotte en door het bos. De Aart van Hovenloop is een goede gelegenheid voor lopers die zichzelf een keer willen testen. Ook niet- leden zijn welkom, wel ter plaatse aanmelden; deelname is kosteloos. doorn, waarbij Troost in de laatste ron de met 11-12 achterstond en dreigde te verliezen. Door een geweldige actie in deze laatste ronde wist Troost de partij toch met 13-12 te winnen en zo zijn titel veilig te stellen. De uitslag van het Surprise toernooi: 1 .Willem Zwang, 2. John de Vries en 3. Rob Walthaus. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De waterpoloërs van WSG NieMo-Van Vliet hebben niet voor een stunt kunnen zor gen bij nummer twee PCG/De Lin- ge. In Gorinchem moest de ploeg van trainer/coach Meivin Blok land de 9-3 nederlaag accepteren. NieMo begon het duel voortvarend en kwam via Robert den Arend aan de leiding. Daarna hadden de be zoekers echter grote moeite om de Gorinchemse 'muur' te slechten. Nadat PCG in de tweede periode op een 5-1 voorsprong was gekomen, was het duel gespeeld. Mede dankzij sterk keeperswerk van Jeroen Hart- lieb kon NieMo een nederlaag met dubbele cijfers voorkomen. Coach Blokland heeft een plaats bij de eer ste vier uit zijn hoofd gezet. "Dat is onhaalbaar. We zullen degraderen, Moordrecht/Nieuwerkerk aan den IJssel - De afgelopen maanden heeft NieMo veel nieuwe jeugdle den mogen verwelkomen. De wa- terpolostartgemeenschap tussen ORKA'97 en Van Vliet-Barracuda zag vooral veel nieuwe minipolo- ers, zoals de F-spelers worden ge noemd, lid worden. Jeugdcoördina- tor Janneke Goedegebuure: "Door deze groei hebben we de trainingen Zevenhuizen - De dames van VC Nesselande speelden zaterdag 8 december thuis tegen VCV uit Vee- nendaal. Vanaf de start leek er een deken van ontzag over het spel van de Zevenhuizense volleybalsters te liggen. Het initiatief lag volledig bij de bezoeksters die vrijuit kon den spelen. Eindstand eerste set 11-25. In de tweede set schoten de Zevenhuizense dames voluit uit de startblokken. Al spoedig verscheen een 7-1 voorsprong op het score- evenals zeven andere ploegen in deze afdeling. We kunnen dus lek ker vrijuit spelen, maar ik wil nog wel een paar plaatsen stijgen. We staan nu elfde, dat is te laag. Za terdag willen we winnen van Delft." Elfde nederlaag voor dames NieMo Voor de elfde keer deze competitie waren de waterpolosters van WSG NieMo-Van Vliet de onderliggende partij in een wedstrijd. In Den Haag was HZ Zian met 8-3 te sterk voor het keurkorps van Sander Boer. "We hebben een aardige wedstrijd gespeeld", aldus coach Boer. "Dat klinkt misschien raar, maar we zit ten in een periode dat het ons nu meer gaat om plezier hebben dan resultaat halen. Eerlijk gezegd heb ben we ons al neergelegd bij degra datie." voor deze groep moeten uitbreiden. Vanaf januari zijn er op elke trai ning twee F-groepen, één voor be ginners en één voor gevorderden." In zwembad De Zuidpias in Moor drecht wordt getraind op maandag en donderdag, in het Nieuwerkerk- se Polderbad op zaterdagochtend. Voor zondag 16 december organi seert NieMo een toernooi voor deze jongste jeugd. bord. Bij elk Veenendaals punt leek echter een klein beetjé geloof te verdwijnen. Lange tijd liep de score gelijk op, maar ook nu moest de ploeg uit Zevenhuizen het hoofd buigen, 21-25. Met dit verlies was het verzet gebroken. De derde en vierde set gingen met ruime cijfers verloren, 15-25 en 12-25. Door deze 0-4 uitslag neemt de concur rentie onderaan de ranglijst meer afstand van rode lantaarndrager Nesselande. Zevenhuizen - Met ruime overmacht wist het team Meisjes C2 van VC Nes selande het kampioenschap op haar naam schrijven. In alle gespeelde wed strijden werd slechts één set verloren. Een mooie prestatie voor de meisjes, die pas sinds september in de jeugdcompetitie uitkomen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 63