X X X X X X X X VERVOLG BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 12 DECEMBER 2012 Algemene plaatselijke verordening Verleende ontheffing en bouwvergunning Aangevraagde omgevingsvergunningen Omgevingsvergunriingvrij Verkeersbesluit Vaststelling bestem mingsplan "Oude Dorp Nieuwerkerk aan den IJssel" Verleende omgevingsvergunningen Algemene plaatselijke verordening Vaststelling bestem mingsplan "Tweemans polder en polder De Wilde Veenen (herziening)" Aangevraagde omgevingsvergunningen Vaststelling wijzigings plan Molenweg 4 te Zevenhuizen Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (01801330 300. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL De volgende vergunningen zijn verleend: Fun4all Amusement, evenementenvergun ning en ontheffing geluidhinder t.b.v. een kermis op 25 mei 2013 en vanaf 27 mei t/m 30 mei 2013, dagelijks vanaf 13.00 uur tot 23.00 uur, in Nieuwerkerk aan den IJssel; ASVZ Zuid-West, evenementenvergunning t.b.v. een kerstmarkt op 19 december 2012 vanaf 15.00 uur tot 21.00 uur in Nieuwerkerk aan den IJssel; De heer Polderman, ontheffing gebruik maken van de openbare weg ten behoeve van het plaatsên van een kerstboom van 9 december 2012 tot en met 13 januari 2013; Ontheffing Winkeltijdenwet (artikel 5 van de Verordening Winkeltijden Zuidpias] ten behoeve van de winkels in Nieuwerkerk aan den IJssel, op zondag 23 december 2012. Hierbij dient de in de Winkeltijdenwet genoemde sluitingstijd in acht te worden genomen; Tuinplantenhandel Walter Veger, stand plaatsvergunning voor de verkoop van plan ten in Nieuwerkerk aan den IJssel in het jaar 2013; Goudprijs BV, standplaatsvergunning ten behoeve van het taxeren en inkopen van goud, zilver, munten en postzegels, in het jaar 2013. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491 Artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening 's-Gravenweg A3 12911 CD) Plaatsen hekwerk (verzonden 6-12-2012] Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: 10180] 330 300. Britsezoom 17 (2912 GB) Uitbreiden terras door middel van opbouw (ontvangen 4-12-2012) Britsezoom 9 (2912 GB) Plaatsen 4 lichtmasten (ontvangen 5-12-2012) Europalaan 2 (2912 TD) Plaatsen reclame-sign bij tankstation [ont vangen 04-12-2012) J.A. Beijerinkstraat 31 (2912 AA) Bestaande gevelpui vervangen door appara- tenwand en realiseren door kozijn (ontvangen 30-11-2012) locatie Hoofdweg-Noord tussen huisnrs. 47 en 49 Opslaan van gronden (ontvangen 30-11-2012] IJslandsmos 7 (2914 SH) Plaatsen dakkapel zijdakvlak woning, dicht- bouwen loggia begane grond en veranderen zijgevel door slopen van de schoorsteen (ver zonden 03-12-2012) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Groenendijk 311 (2911 BB) Gebruiken bestaand gebouw voor bijeenkom sten ten behoeve van recreatie (verzonden 06-12-2012) Groenendijk 311 (2911 BB) Legaliseren blokhut ten behoeve van recrea tief nachtverblijf (verzonden 06-12-2012) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten parkeerverbod langs Burgemeester van Heugtenlaan ten behoeve van het vrijhou den strook bij glascontainer ter hoogte van Burgemeester van Heugtenlaan 2 te Nieuwerkerk aan den IJssel; plaatsing van de borden G12a aan het begin en G12b aan het eind van de fietspaden door de wijk Esse te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van het toestaan van bromfiet sen op dit pad; Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 12 december 2012. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180) 330 300. Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen betaling van leges kan een afschrift worden verstrekt van de ter inzage gelegde stukken. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op http://www.ruimtelijkeplannen.nl(vul bij ID in: NL.IMRO.1892.BpOudeDorpNWK-Va01). Het plan is ook te downloaden vanaf de FTP server van de gemeente http://zuidplas.gemeentedo cumenten. nl. Op de website van de gemeente Zuidpias www.zuidplas.nl is het plan tevens als pdf-bestand in te zien onder de button Wonen&Leefomgeving, ruimtelijke plan nen, bestemmingsplannen in voorbereiding, Nieuwerkerk aan den IJssel. Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden die tijdig zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbestemmingsplan beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u niet in de gelegen heid bent geweest om zienswijzen tegen dit bestemmingsplan in te dienen en u kunt niet aantonen dat u daartoe door omstandigheden niet in staat bent geweest, dan kunt u slechts beroep aantekenen tegen de gewijzigde onderdelen van het bestemmingsplan. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afdeling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening of wanneer om een voorlopige voor ziening wordt verzocht. 2e Tochtweg 54 (2913 LS) Verwijderen fundering kassencomplex (ver zonden 30-11-2012) Europalaan 2 (2912 TD) Bouwen overstek oostgevel shopgebouw tank station (verzonden 06-12-2012) Groenendijk 311 (2911 BB) Bouwen opslagschuur (verzonden 30-11-2012) Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken op grond van arti kel 3.8, lid 3 juncto 3.8 lid 4 van de Wet ruim telijke ordening bekend, dat de gemeenteraad bij besluit van 30 oktober 2012 het bestem mingsplan "Oude Dorp Nieuwerkerk aan den IJssel" gewijzigd heeft vastgesteld. Inhoud van het plan Het bestemmingsplan "Oude Dorp Nieuwerkerk aan den IJssel" is conserverénd van aard en heeft als doel het plangebied van een actueel planologische regeling te voor zien. Geldende rechten voor gebruik en bebou wing zijn overgenomen. Het plangebied wordt begrensd door de Ringvaart, Europalaan, De Dreef en.de Schoolstraat. Ter inzagelegging Het vaststellingsbesluit en het bestemmings plan met bijbehorende stukken liggen vanaf donderdag 13 december 2012 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te ZEVENHUIZEN De volgende vergunningen zijn verleend: NEFCO Services, ontheffing routering gevaarlijke stoffen, in het jaar 2013; El Polio Grill, standplaatsvergunning t.b.v. de verkoop van kip op zaterdag in Zevenhuizen in het jaar 2013; V.O.F. ten Hoven-Muijs, standplaatsvergun ning voor de verkoop van brood en ban ket in Zevenhuizen in het jaar 2013; Agrifirm Winkel BV, verkoopvergunning consumentenvuurwerk op 28, 29 en 31 december 2012 t.b.v. de winkel aan de Nrd. Dwarsweg 96 in Zevenhuizen. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken op grond van arti kel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend dat zij het wijzigingsplan genaamd "Molenweg 4 te Zevenhuizen hebben vastgesteld. In het ter plaatse van het perceel Molenweg 4 te Zevenhuizen geldende bestemmingsplan 'Tweemanspolder en polder de Wilde Veenen' is binnen de bestemming 'Agrarisch gebied' een wijzigingsbevoegdheid opgenomen voor het vergroten van het bouwvlak. Het perceel Molenweg 4 te Zevenhuizen is gelegen binnen voornoemde bestemming. Het varkensbedrijf aan de Molenweg 4 te Zevenhuizen moet voldoen aan de geldende welzijnseisen en milieuwetgeving. Er zal een nieuwe stal opgericht worden welke geheel voldoet aan de nieuwste milieueisen en regel geving. De voorgenomen actiteiten passen echter niet binnen het huidige bouwvlak. Het bouwvlak dient daarvoor vergroot te worden. Middels de wijzigingbevoegdheid, opgenomen in het bestemmingsplan, hebben burgemees ter en wethouders medewerking verleend aan het vergroten van het bouwvlak. Ter inzage legging Het wijzigingsplan ligt met ingang van donder dag 13 december 2012 gedurende 6 weken ter inzage in het gemeentehuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelij- keplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892. WpMolenweg 4ZVH-Va01. Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente (http://zuidplas.gemeentedocu menten. nl/. Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Beroep Tijdens de inzage termijn kunnen belangheb benden, die tijdig tegen het ontwerpwijzigings- plan zienswijzen hebben ingediend, beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u geen zienswijzen hebt kunnen indienen, maar wel kunt aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kunt u ook beroep instellen. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voor lopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afde ling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot vaststelling van het wijzigings- besluit treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij om een voorlopige voorziening wordt verzocht. ZUIDPLAS Dorpsstraat 170 (2761 AJ) Realiseren in- en uitrit (ontvangen 4-12-2012) Nijverheidscentrum 24 12761 JP) Uitbreiden bedrijfshal (ontvangen 06-12-2012) Vlietkade 29 (2761 DT) Realiseren opbouw schuur (legalisatie) (ont vangen 06-12-2012) Zuidplasweg 5 (2761 JK) Realiseren aanbouw (ontvangen 29-11-2012) Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken op grond van arti kel 3.8, lid 3 juncto 3.8 lid 4van de Wet ruim telijke ordening bekend, dat de gemeenteraad bij besluit van 30 oktober 2012 het bestem mingsplan "Tweemanspolder en polder De Wilde Veenen (herziening)" gewijzigd heeft vastgesteld. Inhoud van het plan Het bestemmingsplan "Tweemanspolder en polder De Wilde Veenen (herziening)" betreft een wijziging van het bestemmingsplan uit 2008 als gevolg van de uitspraak van de Raad van State in juni 2010, waarbij o.a. de goed keuring is onthouden aan de bestemming "Agrarisch". Naast de mogelijkheid voor de glastuinders in dit bestemmingsplange bied om uit te breiden (gelet op de uitspraak aan de Raad van State) is het bestemmings plan ook geactualiseerd. Dat wil zeggen dat het is aangepast aan de huidige wettelijk geldende regels voor bestemmingsplannen. Het plangebied beslaat de Tweemanspolder in Zevenhuizen en polder de Wilde Veenen te Moerkapelle en wordt begrensd door de wegen Noorddijk in het noorden en Tweemanspolder in het zuiden. Aan de westzijde vormt de Rotte de plangrens en de oostzijde wordt gevormd door de gemeente grenzen de wegen Swanlaweg en Noordeinde. Ter inzagelegging Het vaststellingsbesluit en het bestemmings plan met bijbehorende stukken liggen vanaf

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6