Klikken mag Theaterconcert Amazing Stroopwafels Kerstconcert Zonnebloem Juf Femke getrouwd Getuigen gezocht doorrijden na ongeval Decemberfooien Mainstreet voor Serious Request Wereldwinkel gaat voor zilver Man tweemaal aangehouden Nieuwe boekenkast? www.silco.nl HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN 19 DECEMBER 2012 19 Kerstviering RK gemeenschap Nieuwjaarsborrel Kerstbingo Fris van start in Koornmolengat dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Zevenhuizen - The Amazing Stroop wafels staan zaterdag 22 december op het podium van theater Swanla met hun theatertour De Eeuwige Vlam. De titel slaat terug op het feit dat de band al ruim 33 jaar aan de weg tim mert, elk jaar nog een goedgevulde agenda heeft en de bandleden nog met veel plezier op de bühne staan. Het concert begint om 20.15 uur. De toegang bedraagt 17,50 euro. Kaar ten zijn verkrijgbaar aan de bar van Swanla of via info@theaterswanla.nl. Voor meer informatie: www.dorpshuis.nl en www.amazingstroopwafels.nl. Die Gouwe Sanghers zongen voorde gasten van de Zonnebloem. Gouda - De Zonnebloem, regio Gouda, verzorgde in samenwerking met koor Die Gouwe Sanghers een kerstconcert voor een groot aantal gasten. Onder hen een delegatie uit Zevenhuizen en Moerkapelle. Het programma omvatte tal van natio nale en internationale kerstliederen Zevenhuizen - Juf Femke van obs 't Reigerbos trad op 12-12-12 in het huwelijk met haar Krijn. Na afloop van de trouwplechtigheid kwam het bruidspaar naar school waar zij on der luid applaus van ouders en leer lingen werden ontvangen voor een receptie in de gymzaal. Zevenhuizen - De politie is op zoek naar getuigen van een aanrijding waarbij de bestuurder van een auto is doorgereden. Een 15-jarige fietser uitZevenhuizen reed maandag 17 de cember om 8.30 uur over de Zuidplas- weg, ter hoogte van boerderij Maria's Hoeve. De fietser reed richting Nieu- werkerk aan den IJssel en werd van achteren geraakt door een kleine donkere auto (grijs/zwart). De fietser viel en liep kneuzingen op aan ribben, heup en knie. Getuigen wordt ver zocht zich te melden via 0900-8844. The Amazing Stroopwafels, (foto: Darryll Atema) De fooien bij Cafetaria Mainstreet zijn bestemd voor Serious Reuest van 3 FM. Zevenhuizen - Het personeel van Cafetaria Mainstreet aan de Dorps straat doneert alle fooien van de maand december aan Serious Request, de jaarlijkse actie van 3FM voor een goed doel. Dit jaar gaat de opbrengst naar projecten van het Rode Kruis om babysterfte terug te dringen. Voor de actie laat een aan tal dj's van 3FM zich opsluiten in een glazen huis. Dat gebeurt dit jaar van 18 tot en met 24 december in En schede. Aletta Buizer en Jessica van Holten van Mainstreet gaan de op brengst zelf naar Enschede brengen op de dag voor Kerst. Eigenaar Ben Verburg heeft beloofd de opbrengst van de fooienpot te verdubbelen. waarbij het publiek regelmatig werd uitgenodigd om mee te zingen. Met het meerstemmig gezongen Ere zij God werd de sfeervolle avond afge sloten. Voor meer informatie over aanmel den bij de Zonnebloem: 0180-631826. Zevenhuizen - Zilveren sieraden van Simbólica Fair Trade hebben een symbolische betekenis. De ontwer pen zijn gebaseerd op eeuwenoude symbolen uit diverse culturen. Zo is de varen 'Koru' het nationale sym bool van Nieuw- Zeeland. Een Koru- hangerin de vorm van een varenblad is het symbool voor een nieuwe start en groei of ontwikkeling. Een 'double Koru' is het symbool voor twee le vens, die zich samen ontwikkelen. Het zilver wordt onder andere ge wonnen uit de zilvermijnen van Mexico en verwerkt door ambachte lijke zilversmeden, volgens een eeu wenoude techniek, die overgedragen wordt van vader op zoon. De sieraden van Simbólica worden geleverd met een certificaat. De sieraden van een andere impor teur, Esperanza, bestaan uit 9,25 Sterling zilver en zijn officieel goed gekeurd door Waarborg Gouda en daarom voorzien van het zilver-echt heidskeurmerk. De Wereldwinkel heeft veel zilver in het assortiment, naast de Koru-han- gers ook oorbellen, armbanden en ringen in verschillende motieven. De Wereldwinkel Z-M is geopend van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, op vrijdag tot 17.00 uur. Maandag 24 december is de winkel ook open, vanaf 13.00 uur. Zevenhuizen - De politie heeft dins dag 11 december een 23-jarige man uit Den Haag aangehouden wegens een openstaande boete. Later die dag is de man nogmaals aangehou den wegens diefstal uit een auto. In de nacht van maandag 10 decem ber op dinsdag 11 december is er uit een auto die geparkeerd stond op de Tuigenmaker in Zevenhuizen een na vigatiesysteem gestolen. Diezelfde nacht kreeg de politie rond 2.00 uur een melding dat een man verdacht rondreed op de Ambachtssingel. De politie heeft de 23-jarige bestuurder toen aangehouden omdat hij nog openstaande boetes moest betalen. Dinsdagochtend 11 december bleek dat de Hagenaar ook verantwoorde lijk is voor de diefstal uit de auto. Hierop is de man nogmaals aange houden. Zevenhuizen - De rooms- katholieke gemeenschap Moer ka pel le-Zeven huizen houdt maandag 24 de cember het kerstfeest in de Ontmoetingskerk aan de Dorpsstraat 106. Voorgan ger is pastor André Bosman. Aanvang 19.30 uur, samen zang vanaf 19.15 uur. Mu zikale medewerking wordt verleend door het kerstkoor onder leiding van Margré van Gestel. Voor de kinderen wordt een kinderkerstver haal voorgelezen. Zevenhuizen - Ouderenad viseur Tessa Roos nodigt se nioren uit voor een nieuw jaarsborrel op donderdag 10 januari in dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Klink- hamerweg van 14.00 tot 16.00 uur. Het 'koffiedrinken met de ouderenadviseur' komt in januari te vervallen. Zevenhuizen - Postduiven vereniging De Stormvliegers houdt vrijdag 21 december een kerstbingo in het club gebouw aan het Nijver heidscentrum 50. Er worden acht ronden gespeeld en een superronde. Aanvang 20.15 uur, zaal open 19.30 uur. De toegang is vrij, iedereen is welkom. Zevenhuizen - Rotta Na tuurwerk bijt het spits af van een heel nieuw jaar vol Rotta activiteiten met een werkdag in het Koornmo lengat. Zaterdag 5 januari kunnen liefhebbers van 9.00 tot 13.00 uur aan de slag in het kleine natuurgebied. Verzamelen bij het eerste hek vanaf restaurant De Roerdomp. Laarzen en werk kleding worden aanbevolen. Voor koffie wordt gezorgd, zelf een lunchpakket mee nemen. Voor meer informatie: rienvandervorm@hetnet.nl of 06-27890077.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 19