korting "Eigenlijk wilden we trouwen op een vrijdag de 13e" Factory outlet Bleizo van tafel Vijf biedingen op gemeentelijke panden Kerstconcert dwarsfluit leerlingen DKV Vanaf 27 dec. 9.30 uur r Licht in de duisternis: Bermweg in kerstsfeer de H[aij van der Wende advocaten intratuin HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 19 DECEMBER 2012 3 Fedo en Christel zeiden 'ja' tegen elkaar op 12-12-2012: Thuis in de regio. op alle kerst".- se Intratuin Zoetermeer zondag 23 december van 10.00 tot 17.00 uur Zuidpias - Provinciale Staten heeft vorige week een streep gezet door de plannen voor een factory outlet center (FOC) op het Bleizo-terrein in Zoetermeer/Lansingerland. Een meerderheid van de provinciale volksvertegenwoordigers stemde tegen de komst van het centrum met twintigduizend vierkante meter winkelvloer. Gedeputeerde Staten (GS) hadden eerder ingestemd met de komst van een outlet, weliswaar onder voorwaarden. Gedeputeerde Govert Veldhuijzen verdedigde het besluit van GS om de komst van het FOC vast te leggen in de Provinciale Structuurvisie. Vol gens hem waren er in het voorstel genoeg garanties dat de outlet zich met hoogwaardige producten zou onderscheiden van de bestaande detailhandel. Een meerderheid in de Staten bleek daar onvoldoende ver trouwen in te hebben. Ook vreesde een aantal fracties voor het voort bestaan van veel ondernemers in de omgeving. Alleen WD, PW en D66 steunden het GS-voorstel. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op de drie panden die gemeente Zuid- plas in de verkoop heeft staan, zijn de afgelopen weken vijf biedingen uitgebracht. Dat maakte de notaris donderdag 13 december bekend. Het college van burgemeester en wethouders neemt naar verwach ting in januari een besluit over een mogelijke gunning. Van eind oktober tot 13 december kon worden geboden op een voor malige gymzaal aan het Goudmos, een peuterspeelzaal aan het Slan- gekruid en een school aan de Ir. Lelystraat. Ruim twintig geïnteres seerden meldden zich voor meer in formatie of een bezichtiging. Zevenhuizen - Bij het schuilkerkje aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen staan op 12-12-2012, al ruim voor het magische tijdstip van 12.12 uur, kleumende vrienden en belangstel lenden te wachten. Op dit bijzonde re tijdstip verbinden Fedo Vermeulen en Christel Meertenszich in de echt. Drie andere stellen in de gemeente Zuidpias trouwen op een ander tijd stip, maar hebben ook voor deze bij zondere datum gekozen. Door Kristien Zuidland. Eigenlijk wilden Fedo Vermeulen en Christel Meertens elkaar het ja woord geven op de eerst volgende vrijdag de 13e. "Na zeven jaar ver kering heeft Fedo mij op vrijdag 13 juli van dit jaar ten huwelijk ge vraagd. Het leek ons leuk om ook op een 'ongeluksdag' te trouwen" vertelt de bruid stralend. "Maar de eerstvolgende vrijdag de dertiende is pas volgend jaar." Zo lang wilde het paar niet wachten. Toekomstplannen Omdat de voorkeur uitging naar een bijzonder datum, viel de keus op 12- 12-2012. "We-dachten dat deze dag al lang volgeboekt zou zijn", aldus Vermeulen. Dat bleek mee te val len. "Vandaag trouwen, morgen met de kinderen naar Disney en voor de rest samen gezond oud worden", zo vat het gelukkige stel zijn toekomst plannen samen. In de echt verbonden op 12-12-12 om 12.12 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - De dwarsfluitleerlingen van Sylvia van Dessel van drumfanfare DKV ver zorgden op zaterdag 15 december een koffieconcert in verenigings gebouw Con Musica. Het publiek genoot van het gevarieerde pro gramma, dat onder meer een solo en een kerstlied omvatte. Na afloop kregen alle muzikanten een rapport mee naar huis. Van links naar rechts: Maaike de Vogel, Renée Roovers, Sylvia van Dessel, Meriam van Leuteren, Suzanne Kuilman en Jasmijn Dul. Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Nesselande - In de donkere maand december hebben we behoefte aan wat licht in de duisternis. Veel huizen worden aangekleed met lichtslan- gen en bomen worden volgehangen met lampjes. Een enkeling gaat een stapje verder. Door Bart Jansen Het echtpaar Van Tilburg, wonend aan de Bermweg, pakt met Kerst altijd groots uit. In de tuin staan verlichte kerstmannen en ook de rest van de tuin is volgehangen met lampjes. Huis en tuin vormen, als de duisternis gevallen is, een echte blikvanger. "Er staan regelmatig mensen stil om even te kijken. Met name kinderen willen blijven kijken", zegt mevrouw van Tilburg. "We zijn al weken be zig met het inrichten van het huis en de tuin, want zowel binnen als buiten wordt de boel versierd. Mijn man is verantwoordelijk voor buiten en ik voor binnen. Al heb ik dit jaar wel gevraagd of de kinderen wilden helpen met het aankleden van de buitenboel. Ik wilde liever niet dat mijn man het dak op ging." "We doen dit al heel wat jaren en hebben al vaker de media gehaald." Vorig jaar liet RTV Rijnmond de versierde tuin zien in een van hun televisie-items. "Maar voor de me dia-aandacht doen we het niet. We houden gewoon van deze kerstsfeer in en om het huis." Een kijkje nemen bij de verlichte tuin kan tot de jaarwisseling. "Op 2 januari ruimen we alles weer op." 40% open Intratuin Zoetermeer Voorweg 192, 079-3515551 Intratuin Pijnacker en Zevenhuizen zondag gesloten. www.intratuin.nl II geeft aan groen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 3