Spetterende modeshow door 18 meiden uit Nieuwerkerk bij Shoeby Fashion Vlaamse Frites, verse broodjes en Hollandse pot bij Knaap Tankstation B.V. OPEN Maatwerk, voor schuifkasten en klussen om het huis Vuurwerkreus Hugo Groeneweg maakt zich op voor jaarwisseling HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 19 DECEMBER 2012 43 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk a.d. IJssel Woensdag 12 december 2012 vond bij Shoeby Fashion in winkelcentrum Reigerhof in sa menwerking met Cosmo kapper en Stichting Jeugdwerk Zuid- plas een knallende modeshow shoeby plaats voor tienermeiden. Na haïrstyling en visagie door een team van professionele stylisten mochten zij de mooiste en leuk ste outfits van Shoeby Fashion voor jonge meiden tonen. In to taal deden er achttien meiden mee aan de modeshow die om beurten en later nog gezamen lijk hun outfits aan een groot en enthousiast publiek lieten zien. Door Shoeby Fashion en Cosmo kapper was tevens gezorgd voor een versnapering en een goody- bag met leuke spulletjes voor rr" alle modellen. Na afsluiting was er voor zowel de mo dellen als het publiek de mogelijkheid om met korting de getoonde kleding aan te schaf fen. Shoeby Fashion is tevens te vinden in Nesselande. Lijkt het jou ook leuk om een keer deel te nemen aan een activiteit, mail dan voor meer informatie naar debbie@jeugdwerkzuidplas.nl. Rotterdam Nesselande - Bij Shell Knaap Tankstation aan de Bran- dingdijk 2 in Nesselande is de af gelopen periode hard gewerkt om een volledig nieuw eetgedeelte te realiseren. Flet altijd onderne mende Knaap Tankstation heeft al meerdere prijzen in ontvangst mogen nemen voor bewezen ser vice en dienstverlening en probeert nu de klant nog beter van dienst te zijn. Na intern beraad en on derzoek is besloten om de al aan wezige snackhoek met cafetaria functie aan te passen en zodanig in te richten dat naast "Vlaamse Frieten" ook volwaardige warme maaltijden kunnen worden aange boden. Op grote TV schermen ach ter de nieuwe, moderne toonbank, voorzien van een overzichtelijke en fraaie vitrine worden klanten in een oogopslag met beeld en tekst geïnformeerd over de mogelijke maaltijden. In de winterperiode zullen dat vanzelfsprekend win terse maaltijden zijn en per jaar getijde wordt het menu aangepast, maar de "Vlaamse Frieten", gebak ken in de best verkrijgbare olie en op de ideale baktemperatuur, zijn het gehele jaar door verkrijgbaar. Naast vers fruit, salades, gezonde warme maaltijden is tevens een breed assortiment met warm of koud belegde broodjes in combi natie met warme of koude dranken verkrijgbaar. Openingstijden dage lijks van 06.00 - 20.00 uur. Meer informatie via: www.knaaptankstation.nl T 010 2220000 Nesselande/Wadinxveen - Frank Kien en Jeroen van Ameijde vorm den, intussen ruim 5 jaar geleden, gezamenlijk OPEN Maatwerk met schuifkasten als hoofdactiviteit. Het bleek een schot in de rooster plekke presenteren en maatwerk leveren. Door de grote schakering van kleuren, afwerkmaterialen en indelingen stelt de klant eigenlijk zelf zijn product samen. "Eigenlijk hebben we voor iedere situatie wel een oplossing. Schuine kap, hoog of laag, modern of juist klassiek, wij zorgen ervoor dat de ruimte efficiënter en vooral rusti ger wordt en de tijd van de garde- robekast lijkt definitief ten einde vertelt Jeroen van Ameijde. 'Nee, wij komen met presentaties bij mensen thuis, dat is voor beide kanten gemakkelijker', zegt Frank. 'Zo kunnen wij zien hoe het staat op de bewuste plek en passen aan bij behoefte. Ter plekke is de situatie beter in te schatten en kan rustig in een vertrouwde omgeving worden bekeken wat mogelijk, maar ook wat verstandig is.' Naast de schuifkasten levert en monteert OPEN Maatwerk ook de steeds groter wordende product groepen: zonwering, horren, vloe ren en deuren.We kunnen het ge hele huis aankleden'vertelt Frank. Doordat OPEN Maatwerk veelvul dig over de vloer komt bij de klant krijgen zij steeds vaker het verzoek om wat achtergebleven klussen in- en om het huis voor hun rekening te nemen. "Vaak heeft men geen zin of tijd om nog kleine klusjes in huis te doen in de spaarzame vrije tijd", zegt Frank Kien." De plinten die nog gemon teerd moeten worden, verlichting aangesloten of dakgoot leegma ken.' Jeroen: "ledereen kent het eigenlijk wel: van die kleine klusjes waarbij zin, tijd, kennis of gereedschap ont breekt. Aangezien wij deze eigen schappen in huis hebben lossen wij dat graag op!" Open Maatwerk is CBW-erkend en kijk voor meer informatie op de website: www.open-maatwerk.nl. Waddinxveen - Bij de echte vuur werkliefhebber kriebelt het al maanden en kan bijna niet worden gewacht tot het moment daar is; de aankoop van knal- en siervuur werk in al zijn uitvoeringen, van SuperNova tot Terminator Rockets en van de Vuurwerkreus Collection, Pro-Line, Zena tot Asian Budget Line, in alle opzichten voldoet de Vuurwerkreus, voor drie dagen ge vestigd aan de Noordkade 68 in het gebouw van Gebr. Bakker Meubelen, aan de hoog gespannen verwach tingen. Naast de fysieke verkoop van vuurwerkartikelen op boven genoemd adres, bestaat dit jaar, als primeur, tevens de mogelijkheid om vooraf in te kopen door te re serveren via www.vuurwerkreus.nl. Voor de meeste artikelen kan wor den georiënteerd op uitstraling en effect dankzij de videopresentatie van het gewenste vuurwerkartikel. Eigenaar Flugo Groeneweg mag in de dagen voorafgaand aan de jaarwisseling zijn vuurwerk aan de man brengen en zet hem ieder jaar weer "in vuur en vlam". Echte pas sie dus. In zijn bewoordingen wordt duidelijk dat hij al van jongs af een echte liefhebber van vuurwerk was en nog steeds is. Een school voorbeeld van iemand die van zijn hobby zijn werk heeft gemaakt. Dat Groeneweg niet alleen kiest voor de "snelle" handel, maar ook oog heeft voor alle belangrijke bijkomstighe den zoals veiligheid, uitleg over de productie, opslag en transport komt op de webpagina duidelijk naar vo ren. Naast het aanbieden van de enorm brede collectie vuurwerk gedurende 28, 29 en 31 december zijn aspecten als veiligheid en ori ginaliteit van cruciaal belang. Met name over veiligheid kan niet ge noeg worden geïnformeerd, omdat jaarlijks, helaas, nog altijd veel te veel incidenten rondom het afste ken van vuurwerk plaatsvinden en er nog steeds mensen te onzorgvul dig met vuurwerk omgaan. Overleg met overheden en bestuurders is dan ook onderdeel van Groene- weg's werkzaamheden. "Het zal de gestructureerde en voorgenomen groei van de Vuurwerkreus niet be lemmeren, want vuurwerk zal altijd blijven bestaan als afsluiting van het jaar", aldus een zelfverzekerde Groeneweg.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 43