klikken Clubkampioenschappen bij Kempo Tahitu Succesvolle eerste Kidsdag Jungshin Kwan Dames NieMo kunnen lang volgen Team Brothers succesvol in Wormerveer Drukte van belang op MiniPolo toernooi Uitslag Aart van Hovenloop CKV onderuit tegen koploper Goede resultaten voor boulers 54 HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 19 DECEMBER 2012 Kempo Taekwondo dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Waterpolo Kickboksen Waterpolo Atletiek Korfbal Jeu de Boules Strijd om een plaats in de top drie. Moordrecht - Moordrecht - Tijdens de Kempo Clubkampioenschappen 2012 bij Kempo Tahitu kwamen zowel de jeugd- als de volwassen leerlingen van de afdelingen Moordrecht en Capelle aan den IJssel in actie. In een volgepakte dojo werd op twee velden de onderlinge strijd aangegaan op de onderdelen Ippon Kumite en Kata. Uitslagen Respectievelijk derde, tweede en eerste werden op het onderdeel Ippon kumite beginners 6-11 jaar: Annelies Drenth, Tiemen Goudriaan, Marthen Heerkens; op het onder deel Ippon Kumite gevorderden 6-11 jaar: Dean Niessink, Martijn Drenth, Jasper Hoogendoorn; Kata begin ners 11-14 jaar: Esmee Noomen, Finn van der Berg, Alisha Diers- mann; Kata gevorderden 11-14 jaar: Milan Smid, Niels van der Hoeven, Nina Tahitu; Kata beginners volw.: Mariska Oudshoorn, Vincent Tak, Edgar Belonje; Kata gevorderden volw.: Jeff Smits, Sergej Hitipeuw, Joshua Nahafahik; Black Beits: Da- rinka Hofman-Roth, Thomas Smid, Réne Hoogendoorn Voor meer informatie: www.kempotahitu.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij Taekwon-Do club Jungshin Kwan kregen de leerlingen op zater dag 15 december de kans om te laten zien wat zij sinds de op richting van de club, in septem ber van dit jaar, hebben geleerd. Om 10.00 uur stonden 25 kinderen te trappelen om aan meegekomen (groot)ouders en andere familiele den en bekenden te laten zien wat ze geleerd hebben op het gebied van coördinatie, lenigheid, discipline en behendigheid. Met behulp van een mag aantal ouders konden de kinderen ook laten zien welke stoot-, trap en afweertechnieken zij beheersen. Vervolgens waren de leden van de Taekwon-Do groep aan de beurt om hun eerste examen af te leggen. Negen kandidaten werden getest op stijlvormen, samenwerking, the oretische kennis, conditie, kracht en sparringvaardigheden. Alle deelne mers mochten na afloop hun diplo ma in ontvangst nemen; een resul taat waar de leiding van Jungshin Kwan trots op is. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordrecht - De waterpolosters van WSG Nie- Mo-Van Vliet maakten het zaterdag BZC/ZPS lang lastig. Uiteindelijk ging de ploeg uit de Krimpenerwaard er met de winst en punten vandoor: 3-5. NieMo kende een flitsende start; al na negentig tellen opende Liza Neleman de score. Middenmoter BZC/ZPS boog de achterstand welis waar snel om in een 2-1 voorsprong, maar NieMo haakte door toedoen van Maritza Hoes, die scoorde door een vrije bal vanaf de zes meter, snel weer aan. Na een tweede partje met aan weerskanten alleen maar gemiste manmeer situaties, leek BZC/ZPS, met ex-Barracuda-coach Leo Hendriks op de bank, het duel te beslissen, 2-4. Het antwoord van NieMo kwam van Liza Neleman, die van grote afstand raak schoot en daarmee aan de basis stond van een spannende laatste part. Heren NieMo sluiten jaar positief af De waterpoloërs van WSG NieMo- Van Vliet hebben 2012 zaterdag goed kunnen afsluiten. De formatie van hoofdcoach Meivin Blokland zette in het Polderbad middenmoter Delft met 8-5 aan de kant. NieMo speelde voor eigen publiek een zeer gedegen en solide wed strijd. NieMo stond vanaf het be gin op een voorsprong. Na 2-1 in de eerste periode nam het in het tweede kwart verder afstand van de bezoekers, 5-2. Echt spannend werd het daarna niet meer, omdat NieMo verdedigend weinig weggaf en op de juiste momenten scoorde. Leo vd Vliet Maresha Molenaar viert haar comeback met een overwinning. (foto: Leo van der Vliet) Nieuwerkerk aan den IJssel - Team Brothers reisde zondag 16 december met veertien kickboksers af naar Wormerveer voor een wedstrijd tegen een aan tal andere, hooggeplaatste, topsportscholen, waaronder team Schreiber en Mejiro Gym; bekende namen in de kickbokssport. Tien van de veertien Brothers deel nemers gingen met een overwin ning naar huis. Onder hen aan stormend talent Mark van Duijn (19) die vier van zijn vijf partijen winnend wist af te sluiten. Winst was er ook voor Maresha Molenaar, die na afwezigheid van een jaar haar comeback maakte in de ring. Sportcentrum Brothers organiseert voor 6 april een Kickboksgala in sporthal Swanla in Zevenhuizen. Voor meer informatie: www.sport- centrumbrothers.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het het tafereel: "Prachtig toch, dat klei- Polderbad krioelde het zondag 16 de- cembervan de kinderen. Hetjaarlijkse MiniPolo Toernooi, speciaal voor kids van zeven en acht jaar (de F'jes), trok veertien teams en een kleine hon derd kinderen. Ed Lugthart, voorzit ter van waterpolostartgemeenschap NieMo-Van Vliet keek tevreden naar ne spul. Hier speelt onze toekomst". Het MiniPolo Toernooi bewijst dat NieMo een gezonde toekomst heeft. "We hebben vijftien kinderen die bij de F'jes spelen", zegt jeugdco- ordinator Janneke Goedegebuure. "We doen veel aan werving, maar we doen ook veel om alle kinderen het naar de zin te maken. Winnen is heus niet het belangrijkste, het soci ale aspect, samenwerken met elkaar, is minstens zo belangrijk." Behalve het F-toernooi, waaraan teams uit heel Zuid-Holland deelnamen, stond er zondag ook een spelletjesmiddag voor de andere NieMo-jeugd op het programma. Bleiswijk/Zuidplas - De laatste Aart van Hovenloop van dit jaar was met een ook de best bezette editie van dit jaar. 94 deelnemers liepen de vijf of tien kilometer. De vijf kilometer werd gewonnen door junior Sam Brinkers van de Kieviten in 22.33; eerste dame was Sanne Mooldijk uit Berkel en Rodenrijs in 23.48. De tien kilometer werd gewonnen door Wal do Karbaat uit Bergschenhoek en bij de dames won opnieuw Pauline van Donkelaar, het Kievitenlid uit Den Haag, die in 20,51 de eer voor zich opeiste. Moerkapellenaren Johan van Kersbergen liep de vijf kilometer in 24,21 en Marcel Markus deed 45.41 over de tien kilometer. Paul Heijnen uit Zevenhuizen liep de 10 kilome ter in 50.24; Gert de Wit volgde in 52.31. Nieuwerkerkers Fred en Ma rian Heijkoop liepen de vijf kilometer in 24.51 en 26.11. Meer informatie en uitslagen op www.dekieviten.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieu- werkerk/Feenstra Ft ProfiLease is er niet in geslaagd om de goede over winningen op Kinderdijk en IJsselvo- gels een vervolg te geven. In sport hal de Kleine Vink was koploper Rust Roest na zestig minuten met 23-24 te sterk; een nederlaag die Nieu werkerk aan zichzelf te wijten had. De ploeg speelde een matige eer ste helft waarin het tot 7-5 en 8-6 toch de betere ploeg was. In die fase miste Nieuwerkerk kans op kans en werd het gat niet groter dan twee. Verdedigend was CKV bij vlagen ont zettend slordig, waardoor Rust Roest makkelijk aan de goals kwam. Bij rust keek Nieuwerkerk tegen een 10- 12 achterstand aan. Na rust kwam de ploeg van Verbeek terug tot 13- 13 en ging het lang om en om. Op 16-18 volgde een cruciale goal bui ten de schotkloktijd, die echter wel werd goedgekeurd. Het verschil van drie punten kwam Nieuwerkerk niet meer te boven. Eindstand 23-24. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na de mindere resultaten in de vorige ronde wisten de boulers van Jeu de Bou les Club Nieuwerkerk zich zaterdag 15 december te revancheren. De vier teams behaalden een overtuigende overwinning in de wintercompetitie. Team 1 won van Gouda 1 met 5-2 en een saldo van 18 punten en nestelt zich daarmee in de middenmoot van hun poule. Team 2 won, eveneens met 5-2, van team 5 van Gouda. Team 3 versloeg tegenstander Les Boulistes met 6-1. Team 4 won met eenzelfde klinkende 6-1 van Gouda met een zeer hoog saldo 41.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 54