www.silco.nl Fair-play op Jitae Toernooi Nieuwe cursus Loopgroep Nesselande Meisjes Nesselande ongeslagen kampioen Barracuda zwemt naar nationale top Kumitétraining Karateschool Kaizen Op zoek naar Spanplafonds? HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 19 DECEMBER 2012 55 Taekwondo Atletiek Volleybal Zwemmen Karate Bij Karateschool Kaizen zijn de leerlingen al goed voorbereid op het eerstvolgende toernooi. Zevenhuizen/Moerkapelle - Gojukai Karate Holland organiseert jaarlijks laagdrempelige toernooien waar kinderen van alle aangesloten scho len aan deel mogen nemen. Sensei Harold van Karateschool Kaizen vindt het belangrijk 'zijn' kinderen hier goed op voor te bereiden als ze aan zo'n toernooi deel willen nemen. Daarom sloot hij het jaar af met een zogenaamde kumitétraining, waar alle kinderen van Karateschool Kaizen aan deel konden nemen. Voor meer informatie: www.gojukai-karate-kaizen.nl. Zevenhuizen - Meisjes 1 van de mini's niveau 6 van VC Nesselande is zaterdag 15 december ongesla gen winterkampioen geworden. Na de kerstvakantie komt het team van coach Marriet Parkinson in de twee de helft van de competitie uit in de meisjes C competitie. Waddinxveen/Nesselande/Zeven- huizen - Een vijftigtal taekwon- doka's in de leeftijd van vijf tot en met twaalf jaar streed zondag 16 december tijdens de clubkampioen schappen van Jitae Taekwondo om de felbegeerde prijzen op de onder delen sparring (gyo-rugi) en stijl vormen (poomse). De deelnemers waren afkomstig van de locaties uit Gouda, Waddinxveen en Rotterdam. Bij de nieuwkomers ging de ti tel clubkampioen stijlvormen naar Danny Hoogink en bij de beginners eiste Carlijn Hoogeveen het goud op. Bij de C-klasse veroverde Sophie De jeugdige taekwondoka's van Jitae. Ouwejan het goud. Bij de Olympische discipline gyo-ru- gi ging bij de allerkleinsten de eer ste prijs naar Rens van der Bas en bij de beginners naar Suzan Blom. Bij de 9-10 jarigen werd Sait Arica clubkampioen. In de laatste poule bij de aspiranten nam de ervaren Kevin Olieman de titel mee terug naar Zevenhuizen. Nadat de strijd was gestreden werd de fairplay prijs aan Mark Ooms toegekend en mocht Maher Hariti de aanmoedigingsprijs in ontvangst nemen. Voor meer informatie: www.jitae.nl. Nesselande - Loopgroep Nesse lande start zaterdag 5 januari met de 15e Opstapgroep. Het doel is om in vijftien weken, onder leiding van gediplomeerde trainers, van nul naar vijf kilometer te trainen. Tijdens de training, die elke zaterdag duurt van 9.00 tot 10.00 uur, wordt uitleg gegeven over alle facetten van het hardlopen; van schoenen en kleding tot bijvoorbeeld blessure preventie. Het trainingsprogramma omvat ook een individuele training op een doordeweekse dag. Bij vol doende belangstelling kan deze in groepsverband gevolgd worden. De trainingen starten bij de Brede School aan de Robert van 't Hof- fstraat 10. Aanmelden via loop groepness elande@gmail.com. Voor meer informatie: www.hardlooop-nes.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Van Vliet Barracuda zwom afgelopen weekend in het Sloterparkbad in Amsterdam voor de Martinez Cup. Floyd van Hoof maakte gigantische sprongen op de rugslag nummers. Het Nieuwerkerkse talent is inmid- delssnellerdan Olympisch kampioen Bastiaan Leijssen op die leeftijd. Hij maakte op de nationale ranglijst een sprong van plaats 11 naar de tweede plek op de 200 meter rugslag. Op de 100 meter staat hij nu vierde en op de 50 meter dook hij onder de 30 se conden naar 29.78, een vijfde plaats nationaal. lan Minningh zwom op de 100 me ter 55.57 en haalde hiermee een startbewijs voor de nationale kam pioenschappen binnen. Zaterdag werd in het Polderbad een vierkamp gezwommen. Jonge be ginnende zwemmers als Bas Becht- old, Boris Bruijninckx, Sven Davids, Kelvin Martinus, Demy Tindal en Rosalie Vliegenthart zwommen zij aan zij met de meer gevorderden als Jorian Aantjes die een eindtijd haalde van 34.88 op de weinig ge zwommen 50 meter schoolslag. Isa- Ids de Klerk in actie belle den Hartog zwom naar goud op de 200m vrije slag en de 100 meter schoolslag. Ids de Klerk zwom een pr op de 100 meter schoolslag, Edgar van Oosten op de 100 me ter wisselslag en Mark Slagmolen zwom een verrassende pr op de 50 meter schoolslag. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een groot aantal ouders maakte on langs gebruik van de mogelijkheid om bij Budoclub Geisha samen met hun kinderen de mat op te gaan. Na een commandospel als warming up volgden oefeningen in val breken, werden deelnemers in de houdgreep genomen en leerden de kinderen een aantal beenworpen aan hun ouders. Uiteraard werd het geleerde in diver se partijtjes in de praktijk gebracht. Voor meer informatie: www.budoclubgeisha.nl. Judoplezier voor jong en oud.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 55