Wijzigingen in centrum voor jeugd en gezin Zuidpias Rabobank Gouwestreek steunde in 2012 verschillende lokale projecten. De nieuwe afvalkalender: bewaar hem goed! Vanaf 1 januari 2013 VERVOLG BEKENDMAKINGEN Steun voor lokale projecten. Dat is het idee. HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS\ 19 DECEMBER 2012 Verkeersbesluit Wb centrum voor +1A jeugd en gezin In de gemeente Zuidpias ontvingen de volgende projecten een bijdrage uit het Coöperatief Dividend Fonds: Rabobank. Een bank met ideeën. Bekijk alle projecten op www.rabobank.nl/gouwestreek De toezeggingen van de beslisronde in december worden op onze website aan het overzicht toegevoegd (0182) 69 55 55 www.rabobank.nl/gouwestreek Rabobank ZEVENHUIZEN Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten Voorrangsituatie wijzigen op de kruising Noordeinde - Molenweg te Zevenhuizen, zodat bestuurders komend vanaf de Molenweg zowel aan fietsers als ook aan de andere bestuurders voorrang verlenen. In verband met uniformiteit wordt de kruising Swanlaweg - Noordeinde te Zevenhuizen op dezelfde manier gewijzigd. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden qeleqd in het raadhuis vanaf 19 december 2012. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300 In de week van 17 tot en met 21 december 2012 ontvangt u per post een nieuwe afvalka lender voor 2013. In deze afvalkalender vindt u het inzamelschema dat specifiek op uw dorp of wijk van toepassing is. Daarnaast kunt u lezen hoe u met verschillende soorten afval moet omgaan. Tikfout: verkeerde jaartal In de gedrukte versies van de nieuwe afvalkalender is helaas een tikfout blijven staan. In alle ophaalschema's per dorp, op Moerkapelle na, staat het jaartal '2012' vermeld. Dit moet natuurlijk '2013' zijn. De ophaalschema's zijn echter wel degelijk van 2013, dus inwoners ontvangen geen nieuwe kalender. Niet ontvangen? De gemeente vindt het belangrijk dat iedere inwoner de juiste infor matie over huisvuil krijgt. Daarom worden de kalenders ook dit jaar per post bezorgd. Heeft u de afvalkalender na 30 december nog niet ontvangen? Neem dan contact op met de afdeling Openbare Werken. Ook voor alge mene vragen en/of opmerkingen over afval kunt u contact opnemen met deze afdeling, telefoon: (0180) 330 300. De openingstijden van de inloopspreekuren van het CJG in de dorpen Moerkapelle, Moordrecht, Oud Verlaat en Zevenhuizen gaan per 1 januari 2013 veranderen. Binnen deze CJG inlooppunten kunnen inwoners voortaan terecht op de bestaande spreekuren van de CJG partners. Tijdens deze spreekuren kunnen ouders langskomen voor informa tie of vragen, maar ook voor bijvoorbeeld het extra wegen en meten van hun kind. Van de CJG spreekuren in de dorpen werd te weinig gebruik gemaakt. "De inloopspreek uren van de CJG inlooppunten gaan we nu samenvoegen met de bestaande spreek uren van het Opvoedbureau, Algemeen Maatschappelijk Werk en JGZ en we verwachten daardoor de herkenbaarheid en zichtbaarheid in de dorpen te vergroten" aldus Marte Souwer, CJG coördinator in de gemeente Zuidpias. "Op deze manier is het voor inwoners duidelijker dat je binnen het CJG bij verschillende professionals terecht kunt voor informatie en advies. Op de CJG locaties in de dorpen Moerkapelle, Moordrecht, Oud Verlaat en Zevenhuizen blijven we wel activiteiten aan bieden, zoals workshops en lezingen". Zuidpias De openingstijden van het centrale inloop- punt in Nieuwerkerk aan den IJssel en het CJG jongereninlooppunt in 't Blok blijven ongewijzigd. Het Centrum voor Jeugd en Gezin geeft ant woord op alle kleine en grote vragen. Loop gewoon eens binnen. Kijk voor meer infor matie op www.cjgzuidplas.nl of neem vanaf 1 januari 2013 telefonisch contact op via tel. 088-2542384 of toets 088CJGADVIES. www.hartvanholland-online.nl - Stichting Oogstfeest Zevenhuizen, voor de organisatie van het Oogstfeest - Kickboxing op Moer, voor kickboxlessen voor jongeren in Moerkapelle - Muziekvereniging De Kleine Trompetter, voor het najaarsconcer - Stichting De Zeven Muzen, voor de organisatie van Ukkepuk concerten -Team Zeparo, voor een estafette fietstocht van Rotterdam naar Hamburg - Gymnastiekvereniging Tarzan, voor het vervangen van sportinstrumenten - Stichting Klavertje Vier, voor vervanging van het meubilair - Stichting Orgelconcerten Moordrecht, voor het orgelconcert Marcus Passie - Hervormde Gemeente Moerkapelle, voor een nieuw verenigingsgebouw - Viswijvenkoor Sootjevisch Stichting Luister Stil, voor het Shantyfestival 2013 - Basisscholen in Nieuwerkerk aan den IJssel, voor sportdagen - Stichting Jeugdwerk Zuidpias, voor een jeugdhonk - Stichting Nieuwerkerkse Muziekschool, voor een muziektheaterproductie - Stichting Zuidpias Helpt, voor een excursie naar de Floriade - Palet Welzijn, voor het respijtweekend voor mantelzorgers - Stichting Opkikker, voor opkikkerdagen voor verschillende lokale gezinnen - Stichting Best Buddies, voor het opzetten van een nieuwe Best Buddiesclub in de Gouwestreek - Stichting Vrienden van Vierstroom, voor het samen met familie maken van een levensboek van mensen met dementie

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6