KJ Sanitiem Arbeco 1 S m Diamanten echtpaar mist trouwe viervoeters op huwelijksfeest Groot nieuwjaarsfeest op Raadhuisplein Djembéworkshop bij BRAinS XL Jongens Al en Jongens B1 VCN winterkampioen Kerstdrive IJsselbridge 1.595,00* Straatroof op Groenezoompad 1.799,00JL 1.899,00* no nonsense HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL I 27 DECEMBER 2012 13 Volleybal ATAGA244C ATAGE223C 10 JAAR GARAI)^ ATAGE264C 10 JAAR garantie Ook voor onderhoud! alle merken! Is uw ketel al winterklaar? Nieuwerkerk aan den IJssel - De 78-jarige Nieuwerkerkse Lenie den Hartog is trots op haar man Adri (86): "Hij rijdt zélf nog auto en sinds kort is ook hij te vinden in de sportschool, waar hij twee keer per week onder andere op een hometrainer en met gewichten in de weer is. Onder begeleiding hoor. Hij is aan het revalideren na een zware hartoperatie. En ik ga met hem mee, alleen om te kijken, hoor", zegt ze lachend. Lenie en haar man Adri gaven elkaar in 1952 het ja-woord, één dag voor Kerst. Vanwege de hartproblemen had het van oorsprong Rotterdamse stel de zestig jaar bijna niet gehaald, maar binnenkort kan het diamanten paar de bloemetjes buiten zetten. "Ik was geen uitgaanstype, maar die ene keer dat ik met mijn vrien den mee ging was Lenie daar ook. We dronken een kopje koffie en een jaar later zijn we getrouwd", zegt de voormalige sergeant 1e klas uit het Koninklijk Nederlands-Indisch Leger (KNIL), die als opzichter bij Rijkswa terstaat heeft gewerkt en onder an dere betrokken was bij de bouw van de Haringvlietbrug, het Prins Claus plein en ook - dichterbij huis - de verbreding van de Algerabrug. Lenie is huisvrouw en bovenal moeder met een passie voor orgelspelen. Trouwe viervoeters "Wij hebben drie zoons en twee dochters, achttien kleinkinderen en twee achterkleinkinderen en je kan absoluut zeggen dat wij een hechte club zijn. We hebben alle jaren al tijd heel veel leuke dingen gedaan met de kinderen en dus proberen we voor het jubileum een datum te vinden waarop we het met zoveel mogelijk mensen kunnen vieren". Lenie den Hartog zegt nadrukkelijk mensen, want het huwelijksfeest wordt gevierd zonder de trouwe viervoeters waar het echtpaar be kend om stond. Er wonen al een tijdje geen honden meer in de ken nel in de tuin, maar het echtpaar Den Hartog had een goede naam als het gaat om het fokken van Duitse herders. "Ik heb altijd met heel veel Nieuwerkerk aan den IJssel - Ook dit jaar wordt het nieuwe jaar in Nieuwerkerk ingeluid met het Gim me Tha Light feest op het Raad huisplein. Het feest wordt gehou den in een verwarmde feesttent op het Raadhuisplein en duurt tot 04.30 uur. De line up van Gimme Tha Light 6 is bekend en bestaat Drukte tijdens een vorige editie. uit DJ Rextar, DJ Deluce, DJ Q en DJ Emphasis. Afgezien van laatst genoemde zijn alle DJ's uit Nieu werkerk afkomstig, waaronder zo wel aanstormend talent als 'jonge rotten'. De toegang is vrij. Deur open om 0.30 uur. Eigen drank en vuurwerk zijn niet toegestaan. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stichting MOZ-Art verzorgde onder leiding van Steven Favier bij de BRAinS XL dag op vrijdag 21 december een work shop djembé op het Comenius College. De leerlingen van de eerste klas sloegen naar hartenlust op de Afrikaanse trommels. plezier gewerkt met de honden. Ze zijn trouw, waaks en heel goed af te richten. De honden waren onze lust en ons leven", zegt Adri den Hartog. Zij hebben vele tientallen jonge hon den - een nest kon zomaar veertien pups bevatten - verkocht en menig politiekorps heeft er een. "Wij missen de honden nog elke dag. Maar het kynologenbestaan is verleden tijd. Het enige dat we nu nog met honden hebben, is dat we naast ons huis wel eens in de hon denpoep trappen...". Beide mannen zijn ongeveer twintig jaar, hebben een normaal tot breed postuur en zijn 1.80 m lang. De be stuurder van de scooter droeg een zwarte jas met capuchon, een don kere trainingsbroek en glimmende schoenen. De bijrijder droeg een zwarte Bubblecoat jas (heupmoel) met opschrift 'Nickelson' op de ach terzijde. De politie doet onderzoek naar de straatroof en verzoekt getuigen zich te melden via 0900-8844. Nieuwerkerk aan den IJssel - On danks dat Jongens A1 van VCN King Software dé laatste competitiewed strijd nog niet gespeeld had, mocht het team zich al winterkampioen noemen. De kampioenswedstrijd werd thuis in Sporthal Oostgaarde in Capelle aan den IJssel gespeeld tegen VCN jongens A2. Ondanks dat Jongens A2 versterking hadden gekregen, was dit totaal geen pro bleem voor jongens Al. Met een 4-0 eindstand behaalde A1 zeven pun ten voorsprong op 0KK'70, de num mer twee in de poule. Ook Jongens B1 liet zich van zijn sterkste kant zien en kreeg de kampioensmedaille omgehangen. Ni.euwerkerk aan den IJssel - Bij BC IJsselbridge werd op woensdag 19 december de traditionele kerstdrive gespeeld. In het Ontmoetingscen trum kwamen daartoe 156 bridgers bijeen. Gezien het grote aantal deel nemers werd er in vijf lijnen gespeeld. In de A-lijn eindigden Liesbeth Smit en Jacqueline Voerman op de eerste plaats met 66,43%; tweede werden Ab van Amerongen en Rein Janssen met 63,21% en op de derde plaats eindigden Jan de Jong en Rinus Scheele met 60,71%. B-lijn: 1. Berthyvan Lieshout en Elly Miltenburg 60,71; 2. Herma en Bas Dullaart 57,14, 3. Marga en Wim Metselaar 56,79. C-lijn: 1. Loes Vink en Lucie Wij nen 63,75; 2. Joke Hensema en Ans Schneider 58,33; 3. Yvonne en Bert Klapwijk 57,92. D-lijn: Adèle Flores en Harrie Hop penbrouwers 61,79; 2. Nel Breeman en Bep Meijer 57,14; 3. Maarten Boer en Maarten Dijksman 56,79. E-lijn: 1. Berry Dorland en Gré Ha- zenbroek 61,25; 2. Ria Hilkhuijsen en Joke Capitein 60,42; 3. Henny Collee en Jet Cuperus 55,42. Incl. EAZY thermostaat Burgemeester Gert-Jan Kats doet het diamanten echtpaar Lenie en Adri den Hartog enkele boeken over de lokale historie cadeau. Compleet ^Of- geïnstalleerd t Nieuwerkerk aan den IJssel - De politie is op zoek naar getuigen van een straatroof op maandag 17 december. Een zeventienjarige fietser uit Capelle aan den IJssel reed om 22.45 uur over het fietspad van het Groenezoompad toen hij ter hoogte van de kassen door twee gemaskerde mannen op een scooter met een mes werd bedreigd. De twee eisten de mobiel van de fietser en reden weg over de brug, langs de begraafplaats en vervolgens onder de tunnel. incl klokthermostaat Compleet geïnstalleerd Incl. klokthermostaat geïnstalleerd Compleet Inclusief 5 jaar verlengde garantie twv€ 250,= dus totaal 10 jaar Inclusief klokthermostaat WIZE twv€ 207,= "Vraag naar de voorwaarden Ook uw installateur voorzonne systemen en alles wat door een leiding gaat. Sanitiem Arbeco B V. I Ringvaartlaan la 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180)31 41 12 Fax: (0180)31 99 93 info@arbeco.nl Openingstijden: Ma t/m vrij 09.00 - 18.00 uur Za 08.30 - 16.00 uur www.arbeco.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 13