Sanitiem Arbeco H) ANBO start Theeclub 180 km per uur zonder rijbewijs Lampionnenoptocht Verdachte steekpartij langer vast Aanhoudingen voor diefstal ijzer Breicafé Leon Simons volgend seizoen trainer Nieuwerkerk 1.595,0 1.799,OOJL 1.899,001 HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJS5EL I 9 JANUARI 2013 11 ATAGA244C ATAG E223C 10 JAAfi GARANTIE ATAGE264C 10 JAAR garant^ Ook voor onderhoud! alle merken! Is uw ketel al winterklaar? Capelle aan den IJssel/Nieuwerkerk aan den IJssel - Een 22-jarige inwo ner uit Nieuwerkerk negeerde dins dag 1 januari omstreeks 17.00 uur een stopteken, nadat hij op de A20 ter hoogte van Capelle met een snel heid van 180 km per uur had gereden. De politie staakte de achtervolging omdat het kenteken bekend was en bracht een bezoek aan het adres van de eigenaar van de motor. De man be kende dat hij die middag met zijn mo tor had gereden en niet was gestopt omdat hij zonder geldig rijbewijs reed. Hij was wel in het bezit van een rijbewijs A voor een lichte motorfiets. Voor de diverse overtredingen is hij bekeurd. Aan het CBR wordt een me dedeling gezonden, die kan leiden tot ongeldig verklaring van het rijbewijs. Nieuwerkerk aan den IJssel - De ANBO start woensdag 16 januari om 14.00 uur een nieuwe activiteit: de ANBO Theeclub. Tijdens het sa menzijn worden ideeën uitgewisseld en eventueel onderwerpen en/of ac tiviteiten voor de komende bijeen- Een groepje ANBO-leden aan de thee. komsten bepaald. Dit alles onder het genot van een of meer kopjes thee (of koffie) met een smakelijk hapje. De activiteit is bestemd vooralle seni oren en wordt gehouden in De Bata vier. De kosten bedragen 2 euro voor leden, niet-leden betalen 3 euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stich ting Evenement houdt vrijdag 25 januari de traditionele lampionnen- optocht ter ere van de verjaardag, van Koningin Beatrix op 31 januari. Vertrek- en aankomstpunt is win kelcentrum Dorrestein. Deelnemers worden vanaf 18.30 uur verwel komd met warme chocolademelk. De tocht start om 19.00 uur. Bij de start, finish en tijdens de route kunnen stempels verzameld worden. De kinderen krijgen bij terugkomst na inlevering van een volle stempel kaart een attentie. Er zijn voldoende lampionnen be schikbaar. Deelnemers kunnen ook hun eigen lampionnen meenemen. De drie mooiste lampionnen verdie nen een prijsje. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een 19-jarige Rotterdammer, die wordt ver dacht van het steken van een 17-jarige jongen uit Nieuwerkerk op maandag 31 december, blijft nog veertien dagen vastzitten. Dat heeft de rechter-com- missaris donderdag 3 januari besloten. Rond 17.30 uur werd de 17-jarige jongen tijdens een ruzie tussen een aantal jongeren op de Merwede in zijn rug gestoken. De dader vluchtte samen met een vriend op de fiets in de richting van Capelle aan den IJs sel. Op aanwijzen van getuigen kon den de 19-jarige verdachte en zijn 18-jarige vriend op de 's Gravenweg worden aangehouden. Bij fouillering van één van de verdachten werd een mes aangetroffen. De 18-jarige in woner van Capelle is eerder al heen gezonden. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de Meander aan de Boslaan wordt elke maandag van 13.30 tot 16.30 uur het breicafé gehouden. De deel nemende dames komen er om te breien, haken, punniken, quilten en kaarten en kettingen te maken. Het breicafé is onlangs bestart met een mutsjescampagne voor baby's in Centraal-Azië. Informatie: 0180- 317204 (werkdagen), 06-24116056 en breicafezuidplas.hyves.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De politie heeft zondag 6 januari om 14.15 uur twee mannen van 31 jaar, zonder vaste woon- of verblijf plaats, aangehouden op verdenking van diefstal van ijzer. De politie kreeg een half uur daar voor de melding dat drie personen (foto: Michael de Man) goederen vanaf een bedrijfsterrein aan de Hoofdweg-Zuid inlaad den in een busje. De eigenaar had na de melding van een getuige de bus klemgereden op het terrein. De politie kon de twee mannen daarna aanhouden. De derde persoon is niet meer aangetroffen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met ingang van volgend seizoen is Leon Si mons trainer van CKV Nieuwerkerk 1. Simons is niet zomaar een naam in de korfbalwereld; als.speler won hij vele prijzen en hij is recordinternational van Oranje. Veelal wordt hij beschouwd als de beste korfballer ooit. Het mag dan ook een verrassing heten dat Nieuwerkerk Simons heeft weten te strik ken. "Trots is het woord dat overheerst", aldus Jake Oudijk, voorzitter van de Technische Commissie van Nieuwerkerk. Door Job van der Plicht Momenteel is Simons trainer van het Eindhovense Rust Roest, maar naar eigen zeggen was hij toe aan iets nieuws. "Mijn gevoel zei me dat ik aan iets nieuws moest beginnen en ik zie in Nieuwerkerk een mooie uitdaging." Opvallend genoeg zitten Rust Roest en Nieuwerkerk ook bij elkaar in de poule in het zaalseizoen. Daar waar Nieuwerkerk zich momen teel in de onderste regionen van de overgangsklasse bevindt, doet Rust Roest het onder Simons een stuk beter. De ploeg staat bovenaan en heeft zodoende goede papieren om te promoveren naar de Hoofdklasse. Op het veld zitten beide ploegen niet in dezelfde poule, maar zijn de verhoudingen wel hetzelfde als in de zaal: Rust Roest speelt bovenin, Nieuwerkerk onderin. Kwaliteit Toch ziet Simons zijn stap naar Nieuwerkerk niet als een achteruit gang. "Nieuwerkerk wil graag naar de Hoofdklasse en heeft een mooie accommodatie. De club heeft een goede cultuur en al met al is het een vereniging met veel kwaliteit." "Ook ligt Nieuwerkerk dicht bij mijn woonplaats Papendrecht en ik kan het trainerschap hier goed combi neren met mijn werk voor de korf- balbond", legt Simons zijn keuze verder uit. "Er staat een kwalitatief goede selectie en ik denk zeker dat ik wat met deze groep kan." Verbeek Uiteraard is ook Nieuwerkerk blij Leon Simons: "Het eerste gevoel bij Nieuwerkerk was gelijk goed." met de keuze van Simons. Ondanks de ambitieuze plannen gaat het dit seizoen nog niet zoals verwacht. De slechte resultaten leidden er zelfs toe dat trainer Lion van Klooster zijn laatste jaar als coach bij Nieu werkerk niet volmaakte en voortij dig opstapte. Clubman Ronald Ver beek nam het stokje van hem over om het seizoen af te maken. Toch is Verbeek volgens Oudijk niet teleurgesteld dat Nieuwerkerk niet voor hem heeft gekozen als trainer voor volgend jaar. "Ronald was dolenthousiast. Hij vond het heel bijzonder dat we iemand met zo'n grote naam in de korfbalwe reld hebben weten binnen te halen. We willen hem graag behouden en gaan kijken wat voor plaats we Ronald kunnen geven volgend sei zoen." Korfbal League Simons had ook aanbiedingen van andere clubs, die zelfs in de Korf bal League - het hoogste niveau in Nederland - speelden, toch koos hij voor Nieuwerkerk: "Het eerste gevoel bij Nieuwerkerk was gelijk goed", vertelt Simons, "ze gaven aan dat ze me heel graag wilden hebben. Ik heb voor één jaar gete kend omdat ik nooit te ver vooruit wil kijken, maar ik blijf altijd graag wat langer bij een club. Maar eerst ga ik mijn taken bij Rust Roest nog professioneel vervullen." Incl. EAZY thermostaat Compleet geïnstalleerd incl klokthermostaat Compleet i geïnstalleerd Incl. klokthermostaat Compleet m geïnstalleerd - Inclusief 5 jaar verlengde garantie twv€ 250,= dus totaal 10 jaar Inclusief klokthermostaat WIZE twv€ 207,= *Vraag naar de voorwaarden Sanitiem Arbeco B.V. Ringvaartlaan la 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180)31 41 12 Fax: (0180)31 99 93 info@arbeco.nl Openingstijden: Ma t/m vrij 09.00 - 18.00 uur Za 08.30 - 16.00 uur www.arbeco.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 11