Colofon "V HART VAN HOLLAND I 9 JANUARI 2013 29 Jan Visser Jan, bedankt voor de fijne jaren! Jan Visser JAN VISSER Huibert Gerrit van den Dool Cornelia Johanna Maria Weck - de Jong Cock Huibert Gerrit van den Dool Eenvoud, Vertrouwen, Wilskracht, Oprechtheid, Liefde en Trouw kenmerkten zijn leven. 17 maart 1950 t 2 januari 2013 Hij was een voorbeeld voor ons allen. Jannie Visser - van der Wel Gezien Visser en Alex Mike en Lisa Rien van der Wel en Henriette Frank Joska Simon en Hermilieke van der Wel Jan - Willem Josephine Knibbelweg 17 2761 JB Zevenhuizen De uitvaart heeft maandag 7 januari plaatsgevonden. Anton, Antonio, Arie, Eddie, Ernst-jan, Frank, Jilly, John, Leon, Martijn, Mathijs, Pascal, Piet, Rik, Robbert, Ron, Semaja, Simon, Willem en Elfriede. Wij wensen Jannie en familie veel sterkte met dit grote verlies. Gedurende vele jaren heeft hij een voortrekkersrol gespeeld in de ontwikkeling van onze onderneming. Met grote bewondering hebben wij gezien hoe hij met een ongelooflijk doorzettingsvermogen, de afgelopen twee jaar, tegen zijn ziekte heeft gestreden. Maar helaas heeft hij de strijd toch moeten verliezen. -Op 2 januari j.l. is overleden onze oud-directeur en oprichter van Visser Techniek, Visser Techniek B.V. Wij wensen Jannie veel sterkte en kracht om dit zware verlies te dragen. Team Zeparo heeft afscheid moeten nemen van een teamlid, vriend en hoofdsponsor Jaren heeft hij zich op vele manieren ingezet voor ons doel. We gaan je missen Jan. Gewoon bijzonder, bijzonder gewoon Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oud-vice-voorzitter/voorzitter van woningbouwvereniging Ons Begin en oud-voorzitter van SSW (Stichting Samenwerkende Woningbouw corporaties) Hij was één van de grondleggers van Woonpartners Midden- Holland en tussen 1996-1999 vice-voorzitter van het bestuur. Dankbaar zijn wij voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid bij de lokale en regionale volkshuisvesting. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en verdere dierbaren alle kracht bij dit verlies. Namens medewerkers en Raad van Toezicht Woonpartners Midden-Holland, A.R.J.M. van Huut, voorzitter Raad van Toezicht R.J. Mascini, directeur-bestuurder Cock, Beetje bij beetje heb je ons verlaten. We konden niet meer zo goed met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heen gegaan. Zeggen wij: Dank je voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Gouda, 12 december 1933 Boskoop, 6 januari 2013 Harry Weck Marion en Willem Dennis en Simone Suzanne en Erwin Harry en Judith Roos Denise Christian Correspondentieadres: Familie Weck Aalberseplein 1 2805 EG Gouda Cock is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta aan het Aalberseplein 1 te Gouda, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst voorafgaand aan de begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 11 januari om 14.00 uur in de kapel van de R.K. begraafplaats aan de Graaf Florisweg 126 te Gouda. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in voornoemd uitvaartcentrum van Monuta. Cock hield van witte bloemen. Vol vertrouwen op Hem die op hem wacht is hij nu bij God te gast. Tot rust geroepen door onze hemelse Vader. Helemaal aanvaard, helemaal mens. Helemaal zichzelf, helemaal thuis. 12 november 1935 t 5 januari 2013 lid in de Orde van Oranje Nassau Anneke van den Dool - Spek Harriët en Kees Annelieke Marlinde Florian Jan en Margreet Charlotte Jorissa Floris Denise en Dick Amber Jasmijn Olaf* Korenstraat 2 2761 XP Zevenhuizen Donderdag 10 januari is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de Ontmoetingskerk, Dorpsstraat 106 te Zevenhuizen. Vrijdag 11 januari om 13.00 uur zullen wij Huib gedenken tijdens een dankdienst voor zijn leven in bovengenoemde kerk. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na afloop is er alsnog gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de kerk. Wij zorgen zelf voor bloemen Hart van Holland Onafhankelijk informatieblad. Editie Zuidpias: Verschijnt in Zevenhuizen, Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel, Moordrecht, Rotterdam-Nesse- lande en Oud Verlaat, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 24.000 exemplaren. Editie Waddinxveen: Verschijnt in Waddinxveen, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 12.500 exemplaren. Bezoekadres: Hart van Holland Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon: 0180-632289 Fax:0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn: redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland steltzich niet aansprakelijk voor de inhoud van de adverten ties en ingezonden me dedelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Neem contact op met Van Rijk Verspreiding info@vanrijkverspreiding.nl of 06-2222 3459 Niets uit deze uitgave mag worden vermenig vuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 29