ANBO Berenexpositie Aanmelden voor audities SNOOT! m i afm 'Rood-zwart bloed stroomt door de aderen' Bridgecursus ACTIVITEITEN ANBO Er werd gebridged... Spaanse les bij Zeven Muzen up HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MÜERKAPELLE 16 JANUARI 2013 IN MEMORIAM Aad Roos, oud-voorzitter Groeneweg afdeling Zevenhuizen-Moerkapelle Natuurwandeling Wandelen met God In Touch koffieochtend Gebedsbijeenkomsten Voetbal Moerkapelle zet jubilarissen in zonnetje 17 Zevenhuizen - Sonja Abbekerk ex poseert haar berenverzameling tot 12 februari in de bibliotheek. Ab bekerk vergaarde in twintig jaar tijd een flinke verzameling zelf gemaakte beren; ze zijn tijdens de openingsuren te bewonderen in de bibliotheek. Zevenhuizen - Wie op zaterdag 20 april wil stralen op het podium van theater Swanla in Zevenhuizen, kan zich nog tot zaterdag 26 januari inschrijven voor SNOOT! 2013. Aan melden voor de audities, die gehou den worden op maandag 11 en dins dag 12 februari kan via de website. SNOOT!, een afkorting van Stars not only on television!, is een talenten presentatie voor artiesten vanaf de leeftijd van een middelbare scho lier. ledereen die muziek maakt, toneel speelt, een cabaretact heeft, goochelt, danst, presenteert of een andere podiumact heeft, is welkom. Aan deelname zijn geen kosten ver bonden. SNOOT! staat open voor soloartiesten, duo's, trio's, bands, orkesten, koren en allerlei andere gezelschappen. Enige voorwaarde is, dat de act zo live mogelijk ge bracht moet worden. Wie geen be geleiding heeft, kan gebruik maken van de semiprofessionele huisband. Voor meer informatie; www.snootopenpodium.nl. Zevenhuizen - De oud-voorzitter van v.v. Groeneweg, Aad Roos, is maandag 7 januari plotseling overleden. Hij werd 75 jaar. Wie doet het hem na? 42 jaar als voorzitter je met hart en ziel in zetten voor je duppie, bijna zeven dagen per week, 24 uur per dag. Aad Roos presteerde het. Naast voorzitter (1968-2010) was Roos eerder bestuurslid, jeugdleider en speler van het eerste elftal. "Het rood-zwarte bloed stroom door de aderen van onze familie", zegt zoon Ed in augustus 2011 in een interview in deze krant, waarin hij samen met zijn vader aan het woord komt. Veel initiatieven die in de loop der jaren bij de Zevenhuizense voet balclub zijn ontplooid komen van zijn hand. Mét hulp van veel vrij willigers, laat hij telkens weten als hij namens 'zijn' Groeneweg aan het woord komt. "Mensen die door het vuur gaan voor hun Groene weg, betrokken bij hun vereniging. We moeten het vooral met elkaar doen", zegt hij in het voorwoord van het jubileumboek ter ere van het 75-jarige bestaan in 2004. Hoogte- en dieptepunten kende de club; altijd was Roos er om de club bij elkaar te houden. Hij werd voor zijn grote inzet voor de sa menleving benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau, was lid van verdienste van de KNVB en erevoorzitter van Groeneweg. Ed Roos, die zijn vader in 2010 opvolgde als voorzitter, over het werk van zijn vader: "De heipa len zitten stevig in de grond en de muren zijn opgetrokken. Ik wil hier op voortbouwen." De muren van Groeneweg trilden maandag 7 januari bij het verne men van de plotseling dood van de erevoorzitter. Hij zal gemist worden; door zijn vrouw, twee zoons, schoondochters en vier kleinkinderen, maar zeker ook door het grote corps spelers, be stuursleden en vrijwilligers van vv Groeneweg. Gre den Otter portretteerde Aad Roos voor het jubileumboek van Oud Zevenhuizen- Moerkapelle in 2009. Zevenhuizen - Bridgeclub Zeven- De kosten voor deelname bedra- huizen start maandag 28 januari gen 75 euro. Voor meer informatie een cursus en aanmelden: 0180 - 632224 of voor beginners. Aanvang 19.30 uur. 0613441113. SPELLENMIDDAG Iedere maandag van 14.00 tot 16.30 uur in de Zevenster: skip-bo, klaverjassen, rummikup, schaken, sjoelen en dammen Ook kaarten maken behoort tot de mogelijkheden. Info: 0180-632263. Woensdag 23 januari vanaf 14.00 uur in de Zevenster. Info: 0180-632501. Overige activiteiten voor ouderen buiten de ANBO: Zwemmen Elke donderdag in De Koornmolen op diverse tijden info: 0180-632501. GYMNASTIEK Elke dinsdag van 9.30-10.15 uur en 10.30-11.15 uur in de zaal van de Ontmoetingskerk, Dorpsstraat 106 info 0180-632166 Zie ook onze website :www.anbo.nl/zevenhuizenmoerkapelle/ Zevenhuizen - De leden van bridgeclub Zevenhuizen speelden de eerste ronde van de parencompetitie. Lieke van der Linden en Ria Gaarkeuken eindigden bovenaan in de A-lijn met 58.33%. Twee de werden Didi van Vliet en Betty Zuiderwijk met 58.04% en als derde eindigden Yvonne Versteeg en Joke Wiebes met 57.44%. In de B-lijn wonnen Rieneke en Ed Keizer met 60.16%, gevolgd door Marie Josée en Peter Smits (59.90) en Anita Fraters en Annie van Oostrom (58.59). Els Arens en Loes Bantje vorm den het beste paar in de C-lijn. Zij scoorden 62.92%. Carla de Jong en Erik Mulder wer den tweede met 60.42% en als derde eindigde het paar Gerard van der Horst en Rob Poorter met 58.68%. Zevenhuizen - Wie tijdens een vakantie in Spanje niet met zijn mond vol tanden wil staan kan bij De Zeven Muzen een cursus Spaans volgen. Tijdens de lessen, die beginnen in januari, ligt het accent op spreek vaardigheid in alledaagse situa ties, waarbij veel aandacht besteed wordt aan allerlei Spaanse culturele activiteiten. De cursus, onder leiding van Carmen Rodriguez Rodriguez, omvat twintig lessen en vindt plaats op de woens dag van 14.00 tot 15.30 uur in res taurant de Viergang aan de Dorps straat 111. Het lesboek is bij docente te bestellen. Aanmelden kan via 06- 52084955. Voor meer informatie: www.dezevenmuzen.nl. Zevenhuizen - Natuur- en vo gelwacht Rotta houdt zaterdag 19 januari een wandeling in het nieuwe natuurgebied Eendrag- tspolder rond de roeibaan. De start is bij de parkeerplaats aan de Middelweg om 10.00 uur. De organisatie tipt deelnemers goede wandelschoenen aan te trekken en een verrekijker mee te nemen. De wandeling duurt twee uur. Voor meer informa tie: 06-41043562. Zevenhuizen - Met het thema 'Wandelen met God' wordt van 20 tot 27 januari door de geza menlijke kerken van Zevenhui zen de 'week van gebed voor de eenheid' gehouden. Deze week wordt begonnen met een oe cumenische dienst op zondag 20 januari om 10.00 uur in de hervormde dorpskerk aan de Dorpsstraat 170. Voorganger is dominee R. Thieme-Tiesing. Bergschenhoek - In de Her vormde kerk aan de Kerkstraat 1 in Bergschenhoek wordt dinsdag 22 januari van 9.30 tot 11.00 uur een open kof fieochtend gehouden; een in terkerkelijk initiatief van chris tenvrouwen uit de regio. Truus Wierda spreekt dan over 'Alles onder controle'. Er is kinderop pas aanwezig. Voor meer informatie: 015-3693596 of in-touch.atspace.com. Moerkapelle - In het kader van de Week van het Gebed, van 21 tot en met 25 januari, wor den in Moerkapelle gebedsbij eenkomsten gehouden aan de Julianastraat 14. Thema dit jaar is 'Wandelen met God'. De samenkomsten beginnen om 19.30 uur en duren een uur. Voor meer informatie www.weekvangebed.nl en www.prayernight.nl Moerkapelle -Tijdens een druk bezochte nieuwjaarsreceptie bij vv Moerkapelle, op zaterdag 5 januari, werd een aantal jubila rissen in het zonnetje gezet. Zij werden kort toegesproken door Aafke Hoofma-De Leeuw en ontvingen allen een jubileum- speld; Ad van der Kraan, Gerard van der Ham, Teun Vermulm, Aad Voskuilen, G. van Laviere, Michel Tamerus, L. Tuitel en El len van Dam voor hun 25-jarig lidmaatschap; Bas Breedijk en Patrick Slingerland voor hun veertigjarig lidmaatschap en Rinus Zijderhand die al vijftig jaar aan de club verbonden is.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 17