Jumbo opent zesde winkel in Rotterdam Joke en Marina Veerman leggen bankierseed af Open Coffee Zuidpias Yenthe wint ballonwedstrijd HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 16 JANUARI 2013 19 Veel kant-en-klaar bij nieuwe Jumbo in Nesselande El gebeurt van alles op zakelijk gebied in hel verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Rotterdam-Nesselande - Vanaf woensdag 20 februari kunnen inwoners van Nesselande ook hun boodschappen doen bij Jumbo. De supermarkt vervangt de Cl000 die daar nog is gevestigd. Vanaf zaterdag 2 februari sluit de winkel de deuren als C1000, om vervolgens als Jumbo te herope nen. Omdat de supermarkt aan een boulevard ligt met veel passanten, zat er extra veel aandacht aan het kant-en-klaarassortiment besteed wor den. De verkoopvloeroppervlakte van de winkel bedraagt ongeveer 1500 vierkante en wordt gevuld met een zeer breed assortiment. Ook kunnen klanten terecht op een versplein met ambachtelijke producten. Alle medewerkers van de ClOOOwinkel gaan mee naar Jumbo. Tevens wor den er extra medewerkers aange trokken. Jumbo telt inmiddels ruim 300 winkels. De formule is die van de laagste prijs, het grootste assor timent en de beste service. "Door de klant altijd centraal te stellen, is ons familiebedrijf uitgegroeid tot een van de meest gewaardeerde supermarktketens van Nederland. Door de overname van Super de Boerin 2009 en van C1000 in 2012, groeit Jumbo uit tot het tweede supermarktbedrijf van Nederland," vertelt Colette Cloosterman-van Eerd, directeur Formule en Marke ting van Jumbo. Familiebedrijf Jumbo is een familiebedrijf dat al meer dan negentig jaar bestaat. De onderneming uitVeghel is voortge komen uit de groothandel in kolo niale waren die in 1921 werd opge- Nieuwerkerk aan den IJssel - De Open Coffee Zuidpias wordt op dinsdag 22 januari van 17.30 tot 19.30 uur gehouden bij de Rabo bank in het nieuwe pand van de Rabobank aan het Raadhuisplein 34 in Nieuwerkerk. De Open Cof fee is een maandelijkse netwerk bijeenkomst voor ondernemingen binnen de gemeente Zuidpias. De bedoeling is ondernemers met el kaar in contact te brengen, ter bevordering van de onderlinge sa menwerking. Nieuwerkerk aan den IJssel - Henk van der Torn, voorzitter van win kelcentrum Reigerhof, reikt een cadeaubon uit aan Yenthe (3). Bij de ballonnenwedstrijd ter gelegen heid van de heropening van het Raadhuisplein heeft Winkelcen trum Reigerhof op 26 oktober een ballonnenwedstrijd georganiseerd. Bijna driehonderd kinderen deden mee. Zo'n 86 kaartjes werden te ruggestuurd door de vinders, alle maal uit Duitsland. De ballon die het verst gekomen was, die van Yenthe, kwam uit Erie, 166 kilome ter van Nieuwerkerk. Wie wil zien of zijn kaartje teruggestuurd is en hoever de ballon is gekomen, kan de lijst bekijken bij de kaasspecia list in Winkelcentrum Reigerhof. De Cl000 aan de Sicilië-boulevard in Nesselande wordt vanaf 2 februari omgebouwd tot een Jumbo-supermarkt. richt door Johan van Eerd. Hij is een achteroom van de grondlegger van het huidige Jumbo Supermarkten, Karei van Eerd. Deze rasechte on dernemer begon in 1956 als 18-ja- rige in het bedrijf en is nog steeds betrokken bij Jumbo. Van Eerd deed inspiratie op bij Amerikaanse super markten. In de jaren negentig werd Jumbo Supermarkten een succes volle onderneming. De kinderen van Van Eerd, Frits, Colette en Monique werkten inmiddels ook in de zaak, nadat ze eerst elders ervaring had den opgedaan. de bankiers vrijwillig en onverplicht in het openbaar aan de eed onder wierpen. De eed houdt onder meer in dat de functionaris belooft dat hij zijn functie integer en zorgvul dig uitvoert, dat hij een zorgvuldige afweging zal maken tussen alle belangen die bij de onderneming betrokken zijn, te weten die van de klanten, de aandeelhouders, de werknemers en de samenleving waarin de onderneming opereert, dat hij in die afweging het belang van de klant centraal zal stel len en de klant zo goed mogelijk zal inlichten. Oud-bankman Hans Ludo van Mierlo stond aan de basis van de beroepseed voor financiële dienstverleners. Minister Dijsselbloem: "U gaat van daag de eed afleggen. Ik ga ervan uit dat u dat niet doet omdat het moet. U legt vandaag de eed af omdat u ervoor kiest. U maakt de keuze vandaag uw uitgangspun ten te markeren. Ik beschouw de eed die de leden van Adfiz hier als eersten afleggen als een mijlpaal. Ook u spreekt vandaag hardop uw commitment uit: uw commitment aan de basiswaarden van de finan ciële sector. U laat duidelijk horen waar de financiële sector in deze tijd voor moet staan en waar de buitenwereld u op mag aanspre ken: openheid en eerlijkheid, zorg vuldig handelen, 'de klant centraal'. Kortom: u gaat aan de slag om het vertrouwen van de samenleving en van de klant terug te winnen." Den Haag/Zevenhuizen - Zo'n 477 Adfiz-adviseurs, onder wie Joke en Ma rino Veerman van Veerman financieel adviseurs uit Zevenhuizen, hebben donderdagavond in de Grote Kerk in Den Haag de zogenoemde bankier seed afgelegd in het bijzijn van minister Jeroen Dijsselbloem van Finan ciën. Dit gebeurde tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van Adfiz, de grootste branchevereniging van onafhankelijke financiële tussenpersonen in Ne derland. De leden hebben 1600 vestigingen in Nederland. Volgens de beroepsgroep behoren viseurs tot de eerste beroepsgroep deze onafhankelijke financiële ad- in de financiële sector die zich na Links Joke Veerman, rechts Marina Veerman nadat donderdag 10 januari de eed is afgenomen in de Grote Kerk in Den Haag.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 19