Bekerteam Moerkapelle uitgeschakeld OPEN HUIS Geknipt en geschoren in Swanla Opbrengst nieuwjaarsduik Kerk in Nesselande Nieuwe expositie KunstWerk aan de winkel AutOTerlouw w OPLOSSING HART VAN HOLLAND REGIO 23 JANUARI 2013 25 Schaken Knutselen voor Valentijn U komt toch ook naar ons Zaterdag 26 januari van 10.00-16.00 uur HOREN Grote Esch 915 GouwePark /Moordrecht 1drijf 2. lok kuif duik 3. klok les taak 4. wijn bier water 5. zadel tent punt 6. kop schenner zak 7. pap ban koets 8. bier kampeer haring 9. post mark park 10. tennis squash badminton 11. kwart port miss 12. boom berg partij 13. voor achter tussen 14. kerk rans oor 15. vuur knal bloed Moerkapelle - Het bekerteam van schaakvereniging Moerkapelle speelde vrijdag 18 januari haar derde wedstrijd in de strijd om de RSB beker tegen RSR Ivoren Toren in Rotterdam. Arno Luinenburg trad aan tegen Kees van der Knijff. Op papier leek het een moeilijke wed strijd te gaan worden, wat ook gold voor de rest van de partijen. Lui nenburg ging lang gelijk op maar Nieuwerkerk aan den IJssel - Onder leiding van het Vedj knutselteam kunnen kinderen 6 februari om 14.00 uur in Con Musica, knutselen voor Valentijnsdag. De kosten be dragen 2,50 euro. Aanmelden (tot 30 januari): 06-34625311 of cisca. vedj@gmail.eom moest toch een pion afstaan. Dat zorgde ervoor dat hij in het eind spel in moeilijkheden kwam en de partij op moest geven. Christiaan Noorland speelde een lastige par tij. Ook hij kon het niveau van zijn tegenstander niet aan. Dit gold ook voor Marcel de Haan en Kevin Bak ker. Zij konden tegen respectieve lijk Herman Keetbaas en de sterke Michail Fung geen vuist maken. De 4-0 eindstand betekende het einde van het bekeravontuur van dit sei zoen. Uitslag interne competitie: Gerard van Ommeren tegen Hugo van Elte- ren 0,5-0,5, Jesse van Elteren tegen Wouter Vroegindeweij 0,5-0,5, Jan Blok tegen Maarten Vroegindeweij 0-1, André Nieuwlaat tegen Maar ten Pilgram 1-0. Zevenhuizen - Het cabaretduo Rob en Emiel staat vrijdag 8 fe bruari op de planken van thea ter Swanla. Tijdens de voorstel ling 'Geknipt Et geschoren' valt het publiek van de ene verba zing in de andere en kan men genieten van cabaret, theater, visuele acts, stand-up comedy, mentalisme en magic in een hi larisch jasje. De toegang bedraagt 17,50 euro. Reserveren: 0180-631989 of info@theaterswanla.nl. Voor meer informatie: www.theaterswanla.nl of www.robenemiel.nl. Rob Emiel F Rob en Emiel brengen geen doorsnee theatershow. Nesselande - Circa 40 jongeren, ver bonden aan de Kerk in Nesselande, die zich lieten sponsoren op om de eerste dag van het jaar een frisse duik te nemen, hebben in totaal 2.277 euro bijeen 'gedoken' voor het project 'House of Hope' in Rot terdam. Tijdens de Resound jongerendienst op zondag 13 januari werd bekend gemaakt dat Naara Verburg het hoogste bedrag had ingezameld: 307,50 euro. Alja van Doorn werd tweede met 241,40 euro. Ciska van Dijk had met een totaal van 38 de meeste sponsoren weten te strikken. Nesselande - Werk van een tien tal kunstenaars is te zien op de nieuwe expositie van KunstWerk aan de Winkel, gevestigd aan het Maltaplein 56. De expositie wordt op zondag 27 januari om 14.00 uur officieel geopend. Als bekende kunstenaar heeft de organisatie dit maal George Bel- zer gestrikt. Hij heeft onder an dere geëxposeerd in Boymans van Beuningen. Voorts is werk te zien van Violette Belzer, Marije de Wijn, Marens Hofsteenge, Anita Helmy, Marianne van Kogelen- berg, Nellie Ravensbergen, Henk Berg, Pauline Oostrom, Ron van Briemen en Iris Nadine te zien. De Galerie is vrij toegankelijk op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Op de expositie zijn onder andere schilderijen, foto's, beelden, objecten, 'Photo Edits'en pentekeningen te zien. Voor meer informatie: www.kunstwerkaandewinkel.nl. Aanmelden om te exposeren en/ of de winkel te bemannen kan via penningmeester@kunst kring alexander.nl. De kunstenaar moet wonen of werken in de deelgemeen te Rotterdam-Prins Alexander. Voorlezen aan kinderen is belangrijk. Het prikkelt de fantasie, ontwikkelt het taalgevoel en bezorgt hun veel plezier. Speciaal voor baby's, peuters en kleuters zijn er De Nationale Voorleesdagen. Deze dagen hebben als doel het voorlezen aan kinderen die zelf nog niet kunnen lezen, te bevorderen. De Nationale Voorleesdagen starten vandaag, woensdag 23 januari, met een voorleesontbijt op veel basisscholen in Nederland waar tal van bekende én onbekende Nederlanders acte de présence geven. Met één woord drie nieuwe woorden Welk woord zet u achter de drie gegeven woorden en wel zo dat er in alle drie de gevallen een nieuw woord ontstaat? De eerste letter van het invulwoord zet u in het balkje onder de opgave waar u bij juiste invulling de oplossing leest. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25