Oude kinderschaatsen zijn geld waard Dierenwinkel houdt spreekuur met dierenarts "Je moet gewoon komen en genieten" Jeugdfitness bij sport centrum Brothers HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 23 JANUARI 2013 27 Verbouwde Albert Heijn straks 'The place to be' Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO U- Zevenhuizen - "We verkopen nu nog meer sleetjes dan schaatsen. De schaatsverkoop komt langzaam op gang, we verwachten dat de verkopen gaan aantrekken als de sneeuw weg is en we ijs zien," zegtTanja Schurink, mede-eigenaresse van fietsenwinkel Fietsklaar.nl in Zevenhuizen. Een nieuwigheid is de sneeuwbaltang: deze vindt gretig aftrek. Nieuwerkerk aan den IJssel - De open dag die sportcentrum Bro thers op 12 en 13 januari hield, was succesvol. Nieuwe bezoekers konden een gratis proefles vol gen voor boksen, boxingbag en bootcamp of even in de fitness ruimte bezig zijn. Eigenaar B. Tetteroo vertelt: "De open dag is goed aangeslagen. Dit gaan wij zeker vaker doen. Brothers heeft het de laatste maanden erg druk. Dit komt omdat de lessen altijd met honderd procent inzet wor den gegeven. We lopen hier nu met drie trainers per les. Mensen die geen tijd hebben gehad om naar de open dagen te komen, zijn elke zondag welkom voor een kijkje en een proefles boxingbag, bootcamp, boksen of fitness." Het sportcentrum is tevens begonnen met jeugdfitness voor jongeren vanaf 12 jaar onder begeleiding. Ook wordt er seniorenfitness (55+) gegeven. Dit jaar heeft Fietsklaar.nl iets nieuws bedacht: het inleveren van oude schaatsen. Bij Fietsklaar kun nen klanten hun te kleine, nog goe de, schaatsen (t/m maat 39) inleve ren. Schurink: "Aan de hand van de staat van de schaatsen bepalen we hoeveel geld de klant daarvoor te rugontvangt of hoeveel korting de klant krijgt bij de aanschaf van een paar nieuwe schaatsen." De 'oude' schaatsen worden op veiligheid ge controleerd en in de winkel te koop aangeboden. Fietsklaar.nl heeft ook een nieuwe slijpmachine aange schaft. Louter het laten slijpen van schaatsen kan ook (kosten E 8,50). Fietsklaar heeft een volledig as sortiment aan schaatsen, van verstelbare kinderschaatsen tot hockey-schaatsen, noren en da meskunstschaatsen. Voor meer informatie: www.fietsklaar.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De dierenarts in de dierenwinkel?Sinds kort houdt Petcare, de huisdier speciaalzaak in winkelcentrum Reigerhof, zes dagen per week dierenspreekuur van Dr. Woof! Bibianne Hoyng, een erva ren dierenarts, houdt dit spreekuur voor kleine huisdieren zoals honden, katten, konijnen, andere kleine knaagdieren en ook voor vogels. Behalve voor injecties en chippen kunnen ook andere kwalen behandeld worden. nieuwe indeling een groter assor timent voor alle productgroepen. "Naast meer vers komt er ook meer houdbaar," aldus El Allali. Waar de openingsacties uit be staan, wil de bedrijfsleider nog even geheim houden. Tijdens de verbouwing gaat het personeel in andere AH-winkels werken of trainingen volgen. De Albert Heijn maakt deel uit van Winkelcentrum Reigerhof, dat zo'n vijftig winkels telt. De Rei gerhof is op 6 oktober 1983 ge opend en viert dit jaar haar der tigjarig bestaan. V.l.n.r. Abdoul El Allali bedrijfsleider), Angela Koolbergen, Martijn Wanninge en Eduward Kooning. Is er een uitgebreidere behande ling nodig, dan heeft Dr. Woof! een kliniek in Rotterdam -Noord waar operaties kunnen worden verricht, bloedonderzoeken wor den gedaan, digitale röntgenon derzoeken kunnen plaatsvinden en andere laboratoriumonderzoe ken kunnen worden uitgevoerd. Laagdrempelig Dr. Woof! Is in 2009 van start gegaan als laagdrempelig alter natief voor de huisdierenpraktijk. Directeur is Victor Meyer, een die renarts die ruim tien jaar ervaring heeft in de grote- en kleine huis dierenpraktijk. Er werken inclusief hemzelf vier dierenartsen. Hij licht toe: "Als Dr. Woof! zijn we ruim vier jaar bezig met het vaccineren en chippen van huisdieren tegen een budgetprijs in dierenwinkels in het hele land. De lage prijzen kunnen wij hanteren door effi ciënt te werken. In de Rotterdam se regio hebben we nu een aantal winkels bij elkaar waarin we da gelijkse spreekuur houden. Sinds eind oktober hebben we ook een kliniek in Rotterdam-Noord, waar we operaties kunnen verrichten en röntgenfoto's kunnen maken. De dierenarts in de dierenwinkel heeft de functie van een soort huisarts, de kliniek die van het ziekenhuis." Of er nog meer Dr. Woof! dierenklinieken komen is Dierenarts Bibianne Hoyng houdt zes dagen in de week spreekuur bij Pet-Care. nog niet duidelijk. "We gaan eerst de kliniek in Rotterdam-Noord goed van de grond krijgen," aldus Meyer. Nieuwerkerk aan den IJssel - "Wijzijn de grootste winkel in de Reigerhof, en zullen dat ook in de toekomst blijven." Aan het woord is Abdoul El Allali, bedrijfsleider van de Albert Heijn in winkelcentrum Reigerhof. De winkel staat een grootscheepse verbouwing te wachten. De supermarkt sluit za terdag 26 februari om 17.00 uur de deuren, om op woensdag 6 februari om 13.00 uur weer open te gaan. De winkel wordt compleet ver nieuwd. Misschien wel de be langrijkste verandering is, dat de klanten naast het afrekenen bij de kassa ook van zelfscanappa- raten gebruik kunnen maken. De klanten zullen daarbij in het be gin uitgebreid geassisteerd wor den door speciaal daarvoor opge leid personeel. Verder zal er meer nadruk op verse producten liggen. El Allali: "Er komt een hele ring met verse producten, we gaan nog meer dan nu zelf vleeswaren snijden. En geheel nieuw is de grill-afdeling." Deze Albert Heijn, die 1600 vier kante meters telt, krijgt door de

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 27