Voordelen van een matras op maat Bij de makers van de betere bedden en matrassen GLOBAL SLAPEN IN EIGEN STIJL 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 23 JANUARI 2013 Voordeel en ervaring Global is een familiebedrijf waar de bedden en matrassen volgens de wensen van de klant gemaakt worden. "Mijn vader is al zo'n dertig jaar met succes actief in dit vak," vertelt eigenaar Bart Hofman. Sinds zijn zonen en neef Wim erbij zijn gekomen, is dat verder uitgebreid met de productie van kasten en complete slaapkamers. Bart: "Een drukverlagende matras op maat maken we al voor 890,-. Door eigen productie is het voordeel in vergelijking met de merkbedden al snel twintig tot dertig procent." De juiste matras "Is er sprake van gewrichtsklaehten dan is drukverlagend slapen van belang, terwijl mensen met rug- of schouderklaehten een specifieke samenstelling verlangen. Wat de vraag ook is, als u het allerbeste voor u zelf wilt, vinden wij met onze mensen altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat geldt ook voor mensen met overgewicht." Zijdezacht in bed "Het juiste kussen draagt bij aan een fijne nachtrust, maar ook in beddengoed is extra comfort te vinden. Zo voorkomt zijde hinderlijke transpiratie, ligt heerlijk, vermindert veelal huidproblemen en is non-allergisch." Bart: "Omdat je er makkelijk in omdraait heeft zijde veel voordeel voor ouderen of mensen met motorische klachten zoals Parkinson." Zelfstandig blijven "Senioren willen zelfstandig blijven wonen, daarom staan onze twijfelaarbedden volop in de belangstelling"' vervolgt Bart. "Ook in de twijfelaarmaten maken we bedden in de meest uiteenlopende bekledingen en houtsoorten. Er wordt rekening gehouden met de zithoogte en naar wens kunnen ook de twijfelaars verrijd baar, verstelbaar en met hoog/laag functie gemaakt worden. Bart enthousiast: "Het fijne voor mensen is dat het bed alle gewenste functies heeft, prachtig is om te zien en niet van andere bedden te onderscheiden." Bart Hofman Showroom en productie In de showroom in Moordrecht staan bedden en kasten fraai opgesteld en u kunt kijken in het atelier en bij de productie. "De keuze is uniek en als u zeker wilt zijn van kwaliteiten prachtige bedden en kasten, dan is een bezoek aan ons bedrijf echt de moeite waard," bena drukt Bart Hofman. "De mensen worden betrokken bij de samenstelling van hun eigen bed of slaapkamer. Het bijzondere is dat we alles in eigen hand houden: het advies, inmeten, tekenen, de productie en montage. U vindt dat terug in het resultaat." Wim Hofman Bezoek aan huis Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat door omstandigheden een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Bart: "Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is. Voor een afspraak is een telefoontje voldoende." bel voor een afspraak: 0182 375022 www.slapenineigenstijl.nl dinsdag t/m zaterdag 10.00 -17.00 uur koopavond: donderdag tot 21.00 uur showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 2