Colofon HART VAN HOLLAND I FAMILIEBERICHTEN 23 JANUARI 2013 35 Diana Eindhoven Diana Eindhoven Lieve juf, we gaan je heel erg missen. Diana Eindhoven Diana Eindhoven Ja Zijn liefde zocht mij en Zijn bloed dat kocht mij door genade ben ik een kind van God. Bedroefd, maar met vele mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Gerritha Helena Monshouwer-van Wageningen - Gerda - sinds 16 juli 1983 weduwe van Jan Monshouwer in de leeftijd van 90 jaar. Lies en Wim Heieen en Ruud Lisette en Lennard Mieke en Han Annemarie en Peter Rozemarie, Jasmijn Rosalie en Patrick Robin Mariëlle en Evert-Gert Vincent, Maurits Zevenhuizen, 17 januari 2013 Correspondentieadres: Familie Van der Kooij-Monshouwer Middelweg 4B 2761 EB Zevenhuizen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen, donderdag 24 januari vanaf 10.30 uur, waarna om 11.00 uur de afscheidsdienst gehouden zal worden. Aansluitend zal omstreeks 12.45 uur de bijzetting in het familiegraf plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de C.M. van Houwelingweg 1B te Giessenburg. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum De Zevenster voor de liefdevolle verzorging. Herman Bronwasser "Ik sta voor persoonlijke aandacht. T 0182 37 38 99 WWW.DHRVC.NL Een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen.... Je had de wind niet mee. Ti Arno Per Sempre Lieve mama, dochter, zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 40 jaar Wij hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet, wat het is.... om je te moeten missen. Alfredo Lorena en Angelo Fabiana Mams Eduardo Marfella en verdere familie Diana hield van bloemen, eventuele bloemen kunt u meenemen of laten bezorgen op vrijdag vanaf 10 uur in de Ontmoetingskerk. 20 januari 2013 De Bongerd 3 2761 TS Zevenhuizen Vrijdag 25 januari om 11.00 uur nemen wij afscheid van Diana in de Ontmoetingskerk, Dorpsstraat 106 te Zevenhuizen. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste Rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen waar zij zal worden herenigd met haar vader. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Zo liefzo dapperzo sterk Helaas niet sterk genoeg De hemel heeft er een prachtige ster bijgekregen. Ed en Anneke Sam en Jolien Juf Diana, wij hebben veel van je geleerd. Je leerde ons alleen niet wat het is om je te moeten missen. Kinderen en ouders Keijzerschool, Moerkapelle Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van Wij zullen haar blijven herinneren als een juf met een grote betrokkenheid bij haar werk binnen onze school. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar gezin en familie. De medezeggenschapsraad en de oudervereniging Keijzerschool, Moerkapelle Het is moeilijk te aanvaarden, datje er niet meer bent Altijd stond je klaar, voor ons en voor een ander Altijd hartelijk en warm, Je hebt ons een mooi voorbeeld gegeven Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde en geliefde collega Wij wensen haar gezin en familie kracht, moed en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Nooit meer leven, leren en werken we SAMEN met Diana Renee, Jacqueline, Bea, Chantal, Susanne, Samantha, Linda en Anita (team obs Keijzerschool Moerkapelle) Op 17 januari is overleden. Hij was lid van verdienste van de Tafeltennisvereniging Kwiek en een sportief voorbeeld voor ons allen. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van TTV Kwiek- Waddinxveen DE HAAN RIJKAART VAN CAPPELLEN UITVAARTVERZORGING Michel de Haan, uitvaartverzorger Wij kunnen u altijd van dienst zijn, mét of zonder verzekering. Hart van Holland Onafhankelijk informatieblad. Editie Zuidpias: Verschijnt in Zevenhuizen, Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel, Moordrecht, Rotterdam-Nesse- lande en Oud Verlaat, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 24.000 exemplaren. Editie Waddinxveen: Verschijnt in Waddinxveen, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 12.500 exemplaren. Bezoekadres: Hart van Holland Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 6A Zevenhuizen Telefoon: 0180-632289 Fax:0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn: redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland steltzich niet aansprakelijk voor de inhoud van de adverten ties en ingezonden me dedelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Neem contact op met Van Rijk Verspreiding info@vanrijkverspreiding.nl of 06 - 2222 3459 Niets uit deze uitgave mag worden vermenig vuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 35