GLOBAL Voordelen van een matras op maat Bij de makers van de betere bedden en matrassen SLAPEN IN EIGEN STIJL kasten op maat ~~1 twijfelaarbed Zijdezacht in bed "Het juiste kussen draagt bij aan een fijne nachtrust, maar ook in bedden goed is extra comfort te vinden. Zo voorkomt, echte zijde hinderlijke transpiratie, ligt heerlijk, is non-allergisch en vermindert het huidproblemen." Bart: "Omdat je er gemakkelijk in omdraait heeft zijde veel voordeel voor ouderen of mensen met motorische klachten zoals Parkinson." Zelfstandig blijven "Senioren willen vaak zelfstandig blijven wonen. We maken daar uiterst functionele bedden voor, ook twijfelaarbedden," vervolgt Bart. "In de twijfelaarmaten produceren we bedden in uiteenlopende bekledingen en houtsoorten. Er wordt rekening gehouden met de zithoogte en de twijfelaars kunnen naar wens verrijdbaar, verstelbaar en met hoog/laag functie gemaakt worden. Bart enthousiast: "Het fijne voor mensen is dat het bed alle gewenste functies heeft, prachtig is om te zien en in het geheel niet van andere bedden te onderscheiden." Showroom en productie In de showroom in Moordrecht staan bedden en kasten fraai opgesteld en kunt u kijken in het atelier en bij de productie. "De keuze is uniek en als u zeker wilt zijn van kwaliteit en prachtige bedden en kasten, dan is een bezoek aan ons bedrijf echt de moeite waard," benadrukt Bart. De mensen worden betrokken bij de samenstel ling van hun eigen bed of slaapka mer. Het bijzondere is dat we alles in eigen hand houden: het advies, het inmeten, het tekenen, de productie en de montage. U vindt dat terug in het resultaat." Bezoek aan huis Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat door omstan digheden een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Bart: "Een nuttig voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is. Voor bezoek aan huis kunt u telefonisch een afspraak maken." bel voor een bezoek aan huis: 0182 375022 www.slapenineigenstijl.nl di. t/m za. 10.00 -17.00 uur koopavond do. t/m 21.00 uur showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht - HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 6 FEBRUARI 2013 Voordeel en ervaring Global is een familiebedrijf waar de bedden en matrassen volgens de wensen van de klant gemaakt worden. "Mijn vader heeft al zo'n dertig jaar ervaring in dit vak," vertelt eigenaar Bart Hofman. "Sinds zijn zonen en neef Wim er bij zijn gekomen, is dat verder uitgebreid met kasten en complete slaapkamers." Bart: "Door onze eigen productie is er veel voordeel in prijs, service en kwaliteit. Zo maken we een drukverlagende matras op maat al voor 890,- Bart Hofman De juiste matras "Is er sprake van gewrichtsklachten dan is drukverlagend slapen van belang, terwijl mensen met rug- of schouderklachten een specifieke samenstelling van de matras verlan gen. Baft: "Wat de vraag ook is, als u het beste voor u zelf wilt, vinden wij met onze mensen in overleg met u altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat geldt ook voor mensen met overgewicht." Wim Hofman

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 2