Dubbel succes badmintonners Dikke onvoldoende voor NieMo Barracuda doet goede zaken tijdens NJK Jeffrey van der Vliet erelid Geisha VoorjaarsFietsCheck bij Bike Totaal Modewinkels Shoeby starten kidsactie HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 6 FEBRUARI 2013 -39 Waterpolo Zwemmen BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Jeffrey van de Vliet maakte vrijdag 1 februari zijn opwachting bij Budoclub Geisha om te helpen met examineren van de jongste judoka's. Onverwachts kreeg hij van judodocente Cora van Kempen het erelidmaatschap toege kend, vergezeld van een oorkonde en judobeeldje. Met zijn talent is Van der Vliet de club inmiddels ontgroeid, maar hij staat nog altijd klaar om te helpen of te assisteren. Van links naar rechts staand Rianne Wijers, Peter Alkemade, Nathalie Kapteijn, Henk den Hartog en trainer Hans Bakker. Zittend Ronald Luijtjes, Marjon den Hollander, Corine Lourieren Dirk de Knegt. Zevenhuizen - In dorpshuis Swanla het zonnetje gezet omdat ze kam- werden bij badmintonvereniging Ze- pioen zijn geworden in hun klasse, venhuizen de beide mixed teams in Team 1 prolongeerde haar titel. Nieuwerkerk aan den Ussel/Moordrecht - De waterpoloërs van WSG NieMo-Van Vliet maakten in de uitwedstrijd tegen De Kempvis 2 in Spijkenisse een slechte beurt. NieMo bleef lang in het spoor van de thuisploeg. Toen de bezoekers in het begin van de laatste periode bij een stand van 9-7 een manmeer misten en Kempvis in de tegenaanval scoorde, hesen zij de witte vlag. Eind stand 14-8. Michel van Venrooij (16) en Joeri Roos (15) maakten hun debuut in de hoofdmacht. Eerder deden Mark Vermeulen en Jop Verhoogh, beiden 16, dat al. Trainer Blokland: "Er komt een zeer talentvolle lichting aan en de spelers uit die lichting willen we laten proeven aan het niveau." Nieuwerkerk aan den IJssel - De juniorengroep van Van Vliet Barracuda heeft afgelopen weekend mooie prestaties neergezet tijdens de Nationale Kampi oenschappen zwemmen voor Junioren in Amsterdam. Floyd van Hoof kwam het dichtst bij een podiumplaats. Zowel op de 200 als op de 100 meter rugslag werd hij vierde. Jeroen Bechtold maakte grote sprongen op de vrijeslag num mers. Op de 50 meter zwom hij zich naar de top 10 en op de 100 meter maakte hij een sprong naar de der tiende positie met een persoonlijke toptijd, lan Minnigh maakte indruk op de 100 meter vrijeslag. Hij werd zesde, slechts 0.30 seconde ver wijderd van het brons. Isabelle den Hartog kon alleen een vuist maken op de 50 meter vrijeslag met een persoonlijk record. Zevenhuizen - Als het barre winterweer plaatsmaakt voor de lente is het prettig als uw fiets in topconditie is. Bij Bike Totaal Boode in de Dorpsstraat kunnen klanten gratis hun fiets laten checken. Een goed onderhouden fiets ziet er niet alleen mooier uit, hij fietst ook beter en gaat langer mee. Het personeel van Bike Totaal Boode vertelt de klant graag waar op gelet moet worden bij het onderhoud. De fietsenwinkel kan ook de grote beurt voor haar rekening nemen. Succesformule Bike Totaal is een formule van en voor zelfstandige fietsenwinkels in Nederland. Bike Totaal is een verkoopondersteunende detail handelsorganisatie. Raleigh fietsen worden bijvoorbeeld uitsluitend verkocht via de Bike Totaal win- Nieuwerkerk aan den IJssel/Rotterdam Nesselande - 'We willen dichtbij de klant staan, en hebben voortdurend acties lopen", zegt Rob Schurink, eigenaar van de twee Shoeby modezaken in de genoemde gemeenten. Nieuw is de spaaraktie voor kids, die een halfjaar loopt. Kinderen krijgen een paspoort, waarmee ze kans maken op leuke prijzen en gratis toegang hebben tot Safaripark De Beekse Bergen, Speelland De Beekse Bergen of Aviodrome. kels. Bij de Bike Totaal fietsenwin kels staat vakmanschap en service hoog in het vaandel. Dat blijkt ook uit het feit dat sinds 2009 Bike Totaal jaarlijks door de consument is gekozen tot Beste Winkelketen in de categorie Fiets Et Vrije tijd in het consumenten onderzoek ten behoeve van de ING Retail Jaarprijs. Van 4 tot en met 17 februari geeft Bike Totaal Boode in Zevenhuizen tien procent korting op onderde len, die na de VoorjaarsFietsCheck vervangen moeten worden om vei lig te blijven fietsen. Deze aanbie ding geldt niet voor arbeidsloon en afgeprijsde artikelen. "Het is maar een van de vele din gen die we voor de klanten doen," zegt Schurink. "Wij organiseren bijvoorbeeld ook besloten avon den voor groepen vriendinnen of collega's, indien gewenst met vi- sagiste en kapper erbij. Ook hou den we vaak kidsmiddagen voor de kinderen." Modeketen Shoeby wil dicht bij de klant staan. "We moeten de strijd aan met internet. Daarom hechten we er veel waarde aan om de klant goed te adviseren. Als de klant dat wil, uiteraard. De sfeer in de winkel is gemoedelijk, er is koffie, de mensen voelen zich thuis." De twee winkels in Nieuwerkerk en Nesselande versterken elkaar: samen zijn ze zeven dagen per week open, en kleding en perso neel kunnen gemakkelijk uitge wisseld worden. In eigen huis ontworpen Alle kleding voor de Shoeby-win- kels wordt in eigen huis ontwor pen. "Het zijn ondiepe series. Dat betekent dat we vaak maar een maat per kledingstuk verkopen. En twee keer per week wordt nieuwe kleding aangeleverd. De displays worden vaak aangepast. Daardoor ziet en beleeft de klant steeds an dere dingen," licht Schurink toe. De Shoeby-winkels zijn in het hart van kleinere plaatsen of in druk bezochte subcentra van grotere steden gevestigd. Qua prijsstel ling mikken ze op het middenseg ment. Het zijn kledingwinkels met mode voor het hele gezin, voor kinderen vanaf twee jaar tot vol wassenen tot zo'n 45 jaar. In de mannencollectie speelt denim een belangrijke rol. Behalve kle ding worden er dok accessoires en schoenen verkocht. Ruim 25 jaar geleden is het eer ste filiaal in Den Bosch geopend. Nu zijn er in totaal tweehonderd winkels. De eerste winkels in Bel gië zijn inmiddels geopend.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 39