makelaardij fctuitfcer ■"V- Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code RECENTELIJK VERKOCHT S8U Ui hf?. 11 4^ 40 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 6 FEBRUARI 2013 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.comA/antHofGroep WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN ADDINXVEEN HsSfciE E?fME BOSKOOP 0S3GSE E^E WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN van't hof Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle. nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl powered by nvm NVM WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN Peppelhorst 30 Vraagprijs 145.000,- k.k. 3 (voorheen 4) kamer appartement Bijdrage VvE 145,- p.m. (excl. voorschot stookkosten) Nabij winkels, Gouwe Bos, scholen en openbaar vervoer gelegen Op de 4e etage van een verzorgd appartementencomplex gelegen 3 (v/h 4) kamer appartement met de berging in de onderbouw en verder een prachtig uitzicht over Waddinxveen en de achter liggende polders. Bwjr. 1969, gebruiksopp. wonen 88 m2 en gebouwgebonden buitenruimte (balkon) 12 m2. Ind.: Entree/tochtsluis met vaste kast en laminaatvloer; Hal met laminaatvloer; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Badkamer v.v. ligbad met thermostaatkraan, vaste wastafel en mechanische ventilatie; 1 Slaapkamer aan de v.z. met 3 vaste kasten waarvan 1 v.v. de boiler (120 liter, huur); 1 Ruime slaapkamer aan de a.z. (v/h 2, welke op eenvoudige wijze weer als 2 kamers is in te richten); Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer en toegang tot het balkon; Open keuken met laminaatvloer en rechte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, RVS afzuigkap, combimagnetron, koelkast met vriesvak en close-in boiler; Tegenover de keukenopstelling bevindt zich de wasmachine en droger aansluiting. UNIEKE KANS: Indien u voor 1 mei 2013 deze woning koopt, krijgt u er een kluscheque bij tw.v. 10.000,- In de Vondelwijk gelegen goed onderhouden eengezinshoek- woning met verzorgde achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963, 160 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 93 m2 en inhoud 297 m3. Ind.: Entree/ hal met trap- en meterkast; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin en rechte lichte keukenopstelling; Lichte woonkamer, type doorzon, met vaste kast, schouw en kopgevelraam. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; Douchegelegenheid met douche en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde-met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met vaste kast. 2e Verd.: Middels vaste trap te bereiken zolderkamer met bergruimte achter de knieschotten, dakkapel aan de achterzijde en Intergas VR c.v.-installatie (2009). Bijz.: De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. De kosten hiervan komen voor rekening van de koper. De oplevering van deze woning is in overleg. Goed onderhouden hoekeengezinswoning Vrijstaande stenen garage De goten zijn vervangen in 2005 Met zicht op de singel gelegen goed onderhouden hoekeengezinswoning met vrijstaande stenen garage in de verzorgde achtertuin (W). Bwjr. 1961,174 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 90 m2, externe bergruimte 18 m2 en inhoud 295 m3. Ind.: Entree/hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met toegang tot de fraai aangelegde achtertuin en rechte keukenopstelling v.v. diverse apparatuur; Doorzonwoonkamer met vaste kast, gashaard en fraai uitzicht aan de voorzijde op de singel. 1e Verd.: Overloop; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde voorzien van vaste kast en wastafel; Badkamer met douchecabine en wastafel. 2e Verd.: Royale zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde, Velux dakvenster aan de v.z. en c.v.-combiopstelling (Nefit Smartline HR, bouwjaar circa 2005). pl Plasweg 21 Vraagprijs 359.000,- k.k. Sfeervolle 30er jaren 2/1 kapwoning Compleet verbouwd, met behoud van authentieke kenmerken Ruim perceel met parkeermogelijkheden Op zeer gewilde locatie gelegen halfvrijstaande woning met stenen (originele)aanbouw, aangebouwde houten berging, aangebouwde houten garage/berging en een fraai aangelegde c aan het water grenzende achtertuin. Een unieke kans om vrij te wonen aan de Plasweg op loopafstand van de Dorpstraat. Ind.: Entree/hal; Toiletruimte met hangend toilet en hoekfonteintje; Lichte woonkamer met massief eiken vloerdelen, schouw met kachel (ter overname), toegang tot kelder en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met plavuizenvloer en rechte lichte keukenopstelling met granieten blad en inb.app.; Bijkeuken. 1e Verd.: Badkamer v.v. inloopdouche met thermostaatkraan, ligbad, vaste wastafel, designradiator en hangend toilet; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel, 4-deurs kastenwand en vaste wastafel (ter overname); 2 Slaapkamers aan de v.z. beide met dakkapel. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster, Nefit HR cv-combi installatie en aansl. wasapp.; Zolderslaapkamer met kopgevelraam. Halfvrijstaande woning met garage Prachtig zicht over groenpartij Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Met prachtig ruim zicht over groenpartij gelegen goed onderhouden halfvrijstaande woning met onderheid terras, dakterras, voor- en ruime fraai aangelegde achtertuin met vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1984, 529 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 162 m2 en inhoud 557 m3. Ind.: Zijentree/ j hal; Berging/bijkeuken met aansluiting wasapparatuur; Toilet met fonteintje; Slaap-/werkkamer; Open keuken met toegang tot het terras en U-vormige lichte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Ruime lichte L-vormige woonkamer met haard en toegang middels j schuifpui tot het terras. 1e Verd.: Ruime badkamer voorzien van douchecabine, ligbad, toilet en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel en toegang tot het dakterras; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (2 mogelijk) met dakkapel. 2e Verd.: Stookkast met Remeha Quinta HR cv-combi installatie (2008); Zolderslaapkamer. taGO.lt Vrijstaande villa met veel authentieke kenmerken Gemeentelijk monument Parkeermogelijkheid voor meerdere auto's Prachtig gebouwde vrijstaande villa met zeer veel authentieke kenmerken en rondom gelegen tuin met 2 vrijstaande stenen bergingen. Bwjr. 1909, 586 m' eigen grond, gebruiksopp. wonen 255 m! en inhoud 1050 m3. Ind.: Entree/vestibule; Hal; Kelder; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met L-vormige en rechte keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken; Voorkamer; Tussenkamer; Achterkamer; Serre; Atelier. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot de kledingkamer; 1 Slaapkamer aan de voorzijde, thans in gebruik als kledingkamer; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer met douchecabine, ligbad, wastafel met meubel en toilet. 2e Verd.: Overloop; Berg-/stookruimte; Zolderkamer aan de achterzijde met dakkapel; 1 Ruime slaapkamer aan de voorzijde; Douchegelegenheid met douche, staand toilet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel. taGGie.nl 532931 Peuleyen 190 Zuidplaslaan 456 Vijverlaan 32 Nooreinde 68 Oostpolderweg 96 Zonnesingel 24 Acaciastraat 24 De Akker 39 De Grutto 21 Zuidkade 186 Vraagprijs 189.500,- k.k. Zo te betrekken eengezinswoning Met prachtig uitzicht over de rivier 'De Gouwe' Circa 17 meter diepe achtertuin op het Zuidwesten met.houten berging Fraai gesitueerde, verzorgde en zo te betrekken eengezinswoning met gedeeltelijk inpandige berging. Bwjr. 1987,140 m2 eigen grond, gebruiksopp.wonen 91 m2, overige inpandige ruimte 4 m2, externe bergruimte 14 m2 en inhoud ±315 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de diepe zonnige achtertuin; Open keuken (2006) met L-vormige keukenopstelling v.v. diverse inbouwapparatuur; Portaal met toegang tot de 1e verd.; Toiletruimte met staand toilet en fonteintje. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. v.v. Velux dakvenster en schuifwand kast; 1 Slaapkamer aan de v.z. met Velux dakvenster, dakkapel en bergruimte; Badkamer (2003) met ligbad, wastafel en aansl. wasapparatuur. 2e Verd.: Zolderslaapkamer met gevelbrede dakkapel/opbouw aan de a.z., Velux dakvenster aan de v.z„ bergruimte en toegang tot de bergvliering; C.v.-kast met c.v.-combiketel (Remeha Avanta 2008) t.b.v. warm water en hete luchtverwarming. Spreekt deze woning u aan maar durft u niet te kopen zolang uw eigen huis niet verkocht is? Onze opdrachtgever is bereid uw dubbele lasten tot maximaal 1 jaar te compenseren. Vraag naar de mogelijkheden! Aan de rand van de wijk Groot-Swanla gelegen fraai gebouwde 2/1 kap woning met ligging aan een waterpartij, zicht op de polder, veranda aan de voorzijde en aangebouwde garage. De woning beschikt over een fraaie voor-, zij- en achtertuin (N/O). Bwjr. 2008, uitgebouwd in 2011, gebruiksopp. wonen 158 m2, 374 m2 eigen grond en inhoud 650 m3. Ind.: Entree via zijzijde; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Met 2,5 m. uitgebouwde woonkamer; De eetkeuken heeft een L-opstelling v.v. granieten blad en div. inbouwapp.; Middels openslaande deuren is de veranda aan de voorzijde bereikbaar. 1e Verd.: Slaapkamer aan de v.z. met balkon; Vergrote badk. met ligbad, dubbele wasbak met meubel, douchecabine en hangcloset; 2 Slaapkamers aan a.z. 2e Verd.: Open zolderruimte aan v.z., welke gebruikt kan worden als werkhoek of geschikt is voor het creëren van een 5e slaapkamer; Afgesloten ruimte met aansl. wasapp., cv-combiopstelling (Intergas HR); Slaapkamer aan de achterzijde. nl - 16301

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 40