Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht UITNODIGING VRIJWILLIGERSAVOND Cabaret- eri theaterprogramma voor vrijwilligers in Zuidpias Taxipoint Groene Hart Hopper in het Groene Hart Ziekenhuis gemeente Schoolgebouw en gymzaal Nieuwerkerk onder voorbehoud verkocht Gewijzigde tarieven Collectief Vraagafhankelijk Vervoer (Groene Hart Hopper) HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 6 FEBRUARI 2013 Laat u op zaterdag 16 maart verrassen! Zorg dat u aanwezig bent! Het college van B&W heeft in januari 2013 besloten om het schoolgebouw en de gymzaal in Nieuwerkerk aan de I Jssel onder voorbehoud te verkopen. De peuterspeelzaal wordt vooralsnog niet verkocht. De gemeente gaat nu in gesprek met de potentiële kopers over een voorlopig koopcontract en eventuele noodzakelijke aanvullende maatregelen. Zodra de koop definitief is, volgt er meer informatie over de invulling van de panden. Veiling Vanaf eind oktober tot en met 13 december 2012 om 12.00 uur konden geïnteresseerden een bod doen op drie panden die de gemeente Zuidpias te koop heeft staan. Het gaat om een voormalige gymzaal (Goudmos 67a), een peuterspeelzaal (Slangekruid 1) en een school (Ir. Lelystraat 62) in Nieuwerkerk aan den IJssel. Tijdens deze periode hebben zich ruim twintig geïnteresseerden gemeld voor nadere informatie en/of een bezichtiging van de gebouwen. De veiling leverde in totaal vijf biedingen op. De gemeente Zuidpias staat ieder jaar stil om haar bewondering uit te spreken voor al het vrijwilligerswerk in onze gemeenschap. De afgelopen jaren organiseerde de gemeente een vrijwilligersmarkt met de uitreiking van de Vrijwilligersprijs. Dit jaar heeft zij gekozen voor een ander programma. De vrijwilligers krijgen een avondje uit aangeboden, waarbij genieten en lachen de ingrediën ten zijn. Hiermee wil de gemeente de vrijwilligers niet alleen in de schijnwerpers zetten, maar ook uitdrukkelijk bedanken. Op het programma staat ook de uitreiking van de Vrijwilligersprijs 2013, die dit jaar in het teken staat van Sport en Cultuur. U kunt hiervoor personen of organisa ties op het gebied van sport en cultuur nomineren. Dit alles vindt plaats op zaterdagavond 16 maart 2013 in Sportcentrum De Zuidpias, Sportlaan 3, 2861 EB te Moordrecht. Programma* 19.15 uur Inloop en ludieke ontvangst met koffie/thee en een lekkere versnapering. 19.65 uur Aanvang cabaret-/theaterprogramma 20.30 uur Pauze 21.00 uur Vervolg cabaret- theaterprogramma en uitreiking Vrijwilligersprijs 2013 22.00 uur Borrel wijzigingen voorbehouden Aanmelden? Graag! Stuur in dat geval uiterlijk vrijdag 1 maart een e-mail naarvrijwilligersloketfazuidplas.nl onder vermelding van Vrijwilligersavond en het aantal personen waarmee uw organisatie naar de vrijwilligersavond komt. Nomineren voor Vrijwilligersprijs 2013 Vindt u dat een persoon of een organisatie vorig jaar een bijzondere prestatie heeft gele verd op het gebied van sport cultuur? Nomineer hem/haar of deze organisatie dan voor de Vrijwilligersprijs 2013! Stuur in dat geval een e-mail naarvrijwilligersloketfBzuidplas.nl onder vermelding van Nominatie Vrijwilligersprijs 2013 en de reden van uw nominatie. Bijeenkomst gedecoreerden Voorafgaand aan de Vrijwilligersavond organiseert de gemeente een bijeenkomst voor gedeco reerden, eveneens in Sportcentrum De Zuidpias. Binnenkort ontvangen gedecoreerden in onze gemeente hiervoor een persoonlijke uitnodiging. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voor waarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave, IB-60 formulieren uit een ver keerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de wonin gen en onderaan dit artikel. Sportlaan 122 1-kamer etagewoning (Galerijflat zonder lift, 2e verdieping) Beschikbaar per: 13 februari Bruto huur: 322,79 per maand Voorwaarden: Tot 23 jaar Max. bruto verzameljaarinkomen 21.025,- Schielandstraat 17 6-kamer eengezinswoning (eind) Beschikbaar per: 19 februari 2013 Bruto huur: 623,87 per maand Voorwaarden: Minimaal 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 36.299,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Vlietstraat 18 2-kamer seniorenetagewoning (Galerijflat met stoeltjeslift, leverdieping) Beschikbaar per: direct Bruto huur: 516,66 per maand Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Max. bruto verzameljaarinkomen 36.229,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Jasmijnstraat 9 5-kamer eengezinswoning (tussen) Beschikbaar per: maart 2013 (in overleg) Bruto huur: 597,13 per maand Voorwaarden: Minimaal 6 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 36.299,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijf formulier voor de huurwoning of woonwagen standplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 330 300, of download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 11 februari 2013 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier 2011 en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1, of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Reist u wel eens met de Groene Hart Hopper van en naar het Groene Hart Ziekenhuis? Vindt u het lastig om vooraf al te bepalen hoe laat u uw terugreis moet boeken? Of moet u misschien regelmatig lang wachten op uw terugreis? Sinds 1 oktober 2012 is het makkelijker om uw rit vanaf het Groene Hart Ziekenhuis te boeken. Taxipoint Bleulandlocatie Groene Hart Ziekenhuis Sinds 1 oktober 2012 hangt er in de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis een Taxipoint. Dit is een appa raat waarmee u uw reis naar huis makke lijk kunt boeken. Het werkt als volgt: Bent u klaar om naar huis te gaan, dan gaat u naar het Taxipoint (bij de hoofdingang); Steek uw vervoerspasje in daarvoor bestemde gleuf in het Taxipoint. Het Taxipoint leest de gegevens van uw heenreis van uw vervoerspasje af; Op het beeldscherm van het Taxipoint ziet u hoe laat uw taxi komt. De taxi is er binnen een half uur; U kunt in de centrale hal of in The Colour Kitchen Café van het ziekenhuis op uw taxi wachten. Op een beeldscherm in de centrale hal en het restaurant verschijnt een melding als uw taxi er bijna is. U hoeft dus nooit lang buiten te wachten. Medewerkers van de receptie helpen u graag met het gebruik van het Taxipoint. Taxipoint alleen bruikbaar bij gelijke heen- en terugrit U kunt het Taxipoint alleen gebruiken als uw terugrit dezelfde is als uw heenrit. Als u ergens anders naartoe wilt dan waar u vandaan kwam, of u neemt extra hulpmiddelen (bijvoorbeeld een rolstoel) mee op de terugweg, dan reserveert u alsnog telefonisch uw terugreis. Anders dan u gewend bent, kunt u uwterugreis pas boeken nadat u klaar bent met uw afspraak. Geen Taxipoint Jozeftocatie Het Taxipoint bevindt zich alleen op de Bleulandlocatie en niet op de Jozeflocatie. De Jozeflocatie aan de Graaf Florisweg wordt in de nabije toekomst namelijk opgeheven. Reist u wel vanaf de Jozeflocatie, dan verandert er niets en kunt u uwterugreis gewoon telefonisch boeken. Waarom deze wijziging? Uit onderzoek blijkt dat het reizen vanaf de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis regelmatig problemen oplevert. De wachttijden zijn langer dan afgesproken en het kan voorkomen dat de chauffeur en reiziger elkaar niet treffen, bijvoorbeeld door het uitlopen van afspraken in het ziekenhuis. Met het plaatsen van een Taxipoint lossen we deze problemen op. De nieuwe tarieven voor 2013 voor het Collectief Vraagafhankelijk Vervoer ICVV) zijn met ingang van 1 januari 2013 gewijzigd. Het Wmo-tarief 2013 wordt 0,56 euro per zone (was 0,56 euro). Het OV-tarief blijft 2 euro per zone. Aantal zones Wmo-pashouders en sociale begeleiding 65+ in Boskoop en Schoonhoven OV-reizigers 1 1,12 euro 1,12 euro 6,00 euro 2 1,68 euro n.v.t. 6,00 euro 3 2,26 euro n.v.t. 8,00 euro 6 2,80 euro n.v.t. 10,00 euro 5 3,36 euro n.v.t. 12,00 euro

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 5