X X X Rotterdampas 2013 vanaf maandag 11 februari te koop VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 6 FEBRUARI 2013 Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Bekendmaking anterieure overeenkomst 'Groene Zoom' Kennisgeving ontwerp- beschikking uitgebreide voorbereidingsprocedure Verkeersbesluit Verkeersbesluit Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunning Verkeersbesluit Bekendmaking nadere regels graven en grafbedekking Beschikking Belemmeringenwet Privaatrecht Agenda Welstands commissie ter inzage Het besluit tot het opleggen van maatwerk voorschriften kunt u van 7 februari tot en met 21 maart 2013 inzien bij de gemeente Zuidpias. Hiervoor kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, via het nummer 10180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www.odmh.nl. zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbe schikking en men belanghebbende is. Meer informatie Voor meer informatie of het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met de heer C.C. Rodenburg, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. 10180) 330 489. OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben de vol gende omgevingsvergunning gedeeltelijk voor wat betreft het onderdeel milieu ingetrokken op grond van artikel 2.33 lid 2 sub b Wet alge méne bepalingen omgevjngsrecht: P. Dijkshoorn: revisievergunning voor een veehouderij op het perceel Parallelweg Noord 2, 2913 LH te Nieuwerkerk aan den IJssel. De bedrijfsactiviteiten zijn gewij zigd omdat er geen varkens meer worden gehouden. Dit besluit kunt u van 7 februari tot en met 21 maart 2013 inzien bij de gemeente Zuidpias. Hiervoor kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, via het nummer 10180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www.odmh.nl. Publicatie ex art. 6.^4, lid 3 Wet Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken bekend dat de gemeente op 24 januari 2013 een anterieure overeenkomst als bedoeld in artikel 6.24 lid 3 Wet ruimtelijke ordening is aangegaan met betrekking tot het wijzigen van het bestem mingsplan 'Groene Zoom te Nieuwerkerk aan den IJssel. De overeenkomst heeft betrekking op het realiseren van een bedrijventerrein met de milieucategorieën 1,2,3.1 en 3.2, waarbij aan de Hoofdweg woningbouw mogelijk is. De gemeente heeft de intentie uitgesproken haar medewerking te verlenen aan het verzoek van de initiatiefnemer en daarvoor de nodige pla nologische procedures te voeren. In het kader daarvan is de overeenkomst aangegaan. Locatie terinzagelegging Conform het gestelde in artikel 6.2.12 Besluit ruimtelijke ordening ligt vanaf donderdag 7 februari 2013 een korte zakelijke beschrijving van de inhoud van de anterieure overeen komst ter inzage in het gemeentehuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn vergunning te verlenen voor het brandveilig in gebruik nemen of gebruiken van een gezond heidszorgfunctie op het adres 's-Gravenweg 6b te Nieuwerkerk aan den IJssel. De aanvraag, de ontwerp-omgevingsvergun- ning en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 6 februari 2013 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Tijdens de periode van terinzagelegging kun nen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schrifte lijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) tegen de ontwerp-omgevings- vergunning kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een De parkeerplaatsen worden voorzien van bebording E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het ken teken van de auto van de houder van de gehandicaptenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 6 februari 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de tekst over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u con tact opnemen met Ruud Landa van de afdeling Verkeer, tel. 10180) 639 972. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten: Verkeersbesluit 01-2013: Aanbrengen van een taxistandplaats op de Donge ter hoogte van nummer 3 te Nieuwerkerk aan den IJssel van maandag tot en met vrijdag tus sen 08.00-09.30 uur en tussen 14.00-15.30 uur. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 6 februari 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de tekst over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. 10180) 330 300. ZEVENHUIZEN Dorpsstraat 170 12761 AJ) Aanleggen in- en uitrit (ontvangen 28-01-2013) Knibbelweg 56 (2761 JE) Voor de activiteiten: uitbreiden logiesgebouw, wijzigen bestemming naar tijdelijk logiesge bouw, brandveilig gebruik gebouw (ontvangen 25-01-2013) Vlietkade 17c (2761 DT) Uitbreiden woning (verzonden 31-01-2013) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Aanwijzing van een gehandicaptenparkeer plaats op het Mezendaal te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van mevrouw Admiraal-Brouwer, woonachtig op het adres Mezendaal 58 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten: Verkeersbesluit 2013-4: Ontheffing voor het rijden over het fietspad Korenmolengat en het fietspad Molenviergang, gelegen tussen de Tweemanspolder en de Molenweg ten behoeve van het bereiken van het vereni gingsgebouw van de politiehondvereniging 'De Verdediger' en het trainingsterrein op grond van artikel 87 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 (RW 1990). Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 6 februari 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de tekst over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180) 330 300. ZUIDPLAS Het college van B&W heeft op 29 januari 2013 het document 'Nadere regels graven en graf bedekking gemeente Zuidpias' vastgesteld. Deze regeling treedt in werking vanaf 7 febru ari 2013 en vervangt het uitvoeringsbesluit begraafplaatsen 2012. In de nadere regels zijn uitgewerkt: Afmetingen en termijnen van graven De mogelijkheden per graftype De mogelijkheden van asbezorging De vergunningaanvraag voor een gedenkteken Bepalingen betreffende grafbeplanting. Voor vragen over de regeling kunt u contact opnemen met de begraafplaatsadministratie, via het telefoonnummer (0180) 330 300. U kunt uw vraag ook mailen naar begraafplaats® zuidplas.nl. Oasen N.V. heeft verzocht om de gedoogplicht, als bedoeld in de Belemmeringenwet Privaatrecht, op te leggen voor het in stand houden van een hoofdwatertransportleiding in de gemeente Zuidpias, omdat geen overeen stemming is verkregen met de eigenaar van het perceel grond kadastraal, rechthebbende op de onroerende zaak kadastraal bekend gemeente Moordrecht, sectie D, nummer 3262 in de gemeente Zuidpias. Aan de grondeigenaar die niet heeft inge stemd met de instandhouding van de boven genoemde hoofdwatertransportleiding in de gemeente Zuidpias, is bij beschikking van 14 januari 2013, kenmerk RWSCD BJV 2013/494, in het kader van de Belemmeringenwet Privaatrecht, namens de Minister van Infrastructuur en Milieu, door de Directeur Communicatie, Personeel en Recht bij de Corporate Dienst van Rijkswaterstaat, de gedoogplicht opgelegd. Het voornoemd besluit ligt van woensdag 6 februari 2013 tot en met dinsdag 19 febru ari 2013 ter inzage in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel. Met deze terinzageleg ging wordt toepassing gegeven aan artikel 4, eerste lid en artikel 2, tweede lid van de Belemmeringenwet Privaatrecht. De beschik king is op 14 januari 2013 aan de rechtheb bende verstuurd. De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 12 februari 2013 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afgevaardigden behandelen de bouwaanvragen van de gemeente Zuidpias op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 11 februari 2012 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belangstellenden meer toegelaten. Op maandag 11 februari 2013 begint de voorverkoop van de Rotterdampas 2013 voor de inwoners van Zuidpias. Naast bekende Rotterdamse attracties zijn ook in de gemeente zelf aantrekkelijke voordelen te behalen. De pas is geldig van 1 maart 2013 tot en met 28 februari 2014. De Rotterdampas is de leukste kortingspas van de regio Rotterdam. De pas geeft gratis toegang tot, of flinke kor ting bij meer dan 500 attracties. Bijvoorbeeld gratis naar de Rotterdamse, Haagse en Delftse musea en topattrac ties zoals de Euromast, Spido en Plaswijckpark. Eindeloos zwemmen en voor niets een heerlijk ijsje. Gratis naar de film, De Pannenkoekenboot en Attractiepark Duinrell en een dagje Diergaarde Blijdorp en SEA LIFE Scheveningen met superkorting. Aanbiedingen in de buurt Rotterdampashouders uit Zuidplas krijgen in het nieuwe pasjaar kortingen bij zwembad Het Polderbad, de bibliotheken De Groene Venen en in Nieuwerkerk aan den IJssel, Stichting MOZ- Art en Zeeverkennersgroep De IJssel. Nieuw in het paspakket zijn Het Nieuwerkerks Vrouwenkoor en Stepjeshuren.nl. Waar te koop? De pas is verkrijgbaar in het gemeentehuis te Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein 1. De prijs van de pas is afhankelijk van leeftijd, inkomen en gezinssituatie. Mensen met een laag inko men betalen 5 euro voor de pas. Voor hun inwonende kinderen van 3 t/m 17 jaar oud is de pas gratis bij gelijktijdige aanschaf. Het standaardtarief van de Rotterdampas 2013 bedraagt 60 euro.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6