Winkelcentrum Reigerhof, Nieuwerkerk aan den IJssel. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 13 FEBRUARI 2013 Advertorial Woensdag 6 februari opende Albert Heijn de vernieuwde supermarkt aan de Reigerhof 150 in Nieuwerkerk aan den IJssel. Het was er al snel gezellig druk - en niet alleen omdat er veel voordeel te behalen was. De winkel is ruim en overzichtelijk van opzet en ademt een prettige sfeer. De nadruk van het assortiment ligt op verse producten uit alle windstreken en die zijn dan ook goed vertegenwoordigd. Kortom, zeker de moeite waard om even te gaan kijken. Hieronder leest u een aantal reacties op de vernieuwde supermarkt. "Kwaliteit van versaanbod uitstekend." Meteen na de heropening is Greet al op het grote versplein aan het winkelen. Daar kunnen klanten, dankzij de overzichtelijke indeling, snel hun boodschappen vinden. "Ik heb nog niet alles kunnen bekijken", vertelt Greet. "Ik heb nu alleen maar oog voor groente en fruit. De afgelopen tien dagen heb ik het immers zonder de verse producten van Albert Heijn moeten doen en dat was balen. Daarom ben ik zo blij dat de winkel open is. Ik kan weer volop kiezen uit groente en fruit van uitstekende kwaliteit." "Burgemeester heropent Albert Heijn." Even voor de heropening hield burgemeester Kats een toespraak voor de Albert Heijn-medewerkers. "Deze vernieuwde supermarkt vergroot de aantrekkelijkheid van het winkelcentrum", zei hij. De burgemeester was uitgenodigd om de verbouwde Albert Heijn officieel te heropenen. Dat deed hij samen met medewerkster Hendrine de Groot die vanaf meet af aan bij de Albert Heijn werkt - nu zo'n 30 jaar. Na het doorknippen van het lint begonnen de wachtende klanten spontaan te applaudisseren. "Onze klanten reageren enthousiast." De vernieuwde Albert Heijn oogt een stuk groter. De afdelingen zijn ruim opgezet, de winkelpaden breed. "De klanten reageren enthousiast. Ze zijn te spreken over al het nieuwe in onze winkel", zegt Angela Koolbergen. Zij vormt samen met Edward Kooning en Martijn Waninge het managementteam van de Albert Heijn. Super marktmanager Abdoul el Allali heeft wegens omstandigheden de heropening gemist. "Medio februari is hij weer aanwezig en kan hij eindelijk zijn winkel bewonderen", aldus Edward Kooning. "Boodschappen doen met zelfscanner." Klanten kunnen bij de Albert Heijn boodschappen doen met de zelfscanner. Dat wil Nicolette. Ze krijgt uitleg van een medewerker en gaat, met de scanner in de hand, aan de slag. Nicolette scant zelf de producten en bergt de bood schappen meteen op in haar tassen. Na afloop rekent ze af bij de betaalpaal. "Op deze wijze winkelen bevalt mij goed. Ik vind het prettig dat de aankopen niet meer op de kassaband hoeven. Ik denk dat ik alleen nog maar met de zelfscanner boodschappen ga doen." "Zo'n 2.000 euro naar goede doelen." Albert Heijn viert de heropening van de supermarkt samen met de buurt. Een aantal klanten mocht daarom gratis winkelen voor een goed doel. Marion Kruse en Irene Vasterman geven de boodschappen aan Stichting Zuidpias Helpt, Jolien van der Pol en Wouter Rijm aan Scouting Nieuwerkerk aan den IJssel. Marleen van der Glas heeft gewinkeld voor hospice IJsselthuis. Dankzij de openingsactie van Albert Heijn ontvangen deze drie goede doelen boodschappen met een gezamenlijke waarde van zo'n 2.000 euro. "Heerlijk, een vers gegrilde gehaktbal!" De delicatessenafdeling beschikt over een eigen grill. Daardoor is er de hele dag door keuze uit allerlei vers gegrilde lekkernijen zoals gehaktballetjes, kippenbouten en spareribs. Emmie krijgt een gehaktballetje aangeboden om te proeven. "Heerlijk", roept ze uit. "Dat je hier altijd wat kunt proeven, vind ik leuk. En het past zo goed bij deze Albert Heijn. Waarom? Dit is gewoon een gezellige winkel. Dat komt omdat de medewerkers zo vriendelijk zijn. Ze helpen me altijd meteen. Ik kom hier graag." Openingstijden Maandag tot en met donderdag en zaterdag van 8.00-20.00 uur «Vrijdag van 8.00-21.00 uur Feestelijke heropening Albert Heijn Reigerhof.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 10