Meisjes D1 Ommoord zaalkampioen Kennismaken met toneel spelen Een ster voor een veiliger Boulevard Nesselande v.a. 5,- p/m2 www.dezuidplas.nl Bedrijfsruimte Opslagruimte Stalling TE KOOP: v.a. 32.900,- TE HUUR: HART VAN HOLLAND NESSELANDE 13 FEBRUARI 2013 25 c Hockey sV*Wr> T 010 - 4213548 Service Stomerij Renken wil haar klanten van de C1000 op de Siciliëboulevard bedanken voor de samenwerking van de afgelopen 3 jaar. 1. Baan 7. Teer 13. Peen 2. Rustgevend middel 8. Waagstuk 14. Gezin 3. Protesten 9. Oude lengtemaat 15. Soort markt 4. FHalsstarrig persoon 10. Modegek 16. Vermaak 5. Deel van een schip 11Worm 17. Kleinkunstenaar 6. Vrouwenverblijf 12. Monster Nesselande - In de voorlaatste wed strijd van het zaalhockeyseizoen konden de meisjes van OMHC MD1 zich tegen Evergreen bewijzen. Na een gespannen start werd na drie minuten de ban gebroken. Tot ieders opluchting scoorde Lisa de 0-1. Nova nam het tweede doelpunt voor haar rekening en bij het derde doelpunt, van Fabiennne, begon het publiek de spandoeken uit te rollen. Evergreen gaf nog wat tegengas, maar doel punten van Nova en Brinne zorgden voor een 5-0 overwinning. Meisjes Dl van Ommoord kon haar kampi oensfeestje gaan vieren. Nesselande - Open lessen, een tour door de leslocatie en de mogelijk heid om vragen te stellen aan de gastvrouw. Daaruit bestaat het pro gramma van de open dag op zater dag 16 februari van de Jeugdthea- terschool Nesselande. Het gebouw Brede School Nesselande aan de Robert van 't Hoffstraat 10 is van 12.00 tot 15.00 uur geopend voor kinderen en jongeren tussen de 6 en 26 jaar. Hesseplaats 71 3069 EA Rotterdam Wij willen u meenemen naar onze warme Stomerij op de gezellige Hesseplaats 71 te Ommoord. Uw kleding e.d. wordt binnen 1 a 2 werkdagen vakkundig gereinigd. Tevens kunt u sparen voor een gratis reiniging van pantalon of rok. De Rotterdamse wethouder Hamit Karakus (derde van rechts) en deelgemeente-bestuurder Patrick Meijer (tweede van links) zijn aanwezig bij de onthulling van de eerste ster van het Keurmerk Veilig Ondernemen in het winkelgebied Boulevard Nesselande. Nesselande - Politie, brandweer, ondernemers in het winkelgebied Boulevard Nesselande en de gemeente hebben samen afspraken gemaakt om de veilig heid in het gebied te verbeteren. En daarvoor hebben zij de eerste KVO-ster behaald. Oftewel het Keurmerk Veilig Ondernemen. De eerste KVO-ster werd onthuld door de Rotterdamse wethouder Hamit Karakusdeelgemeentebe stuurder Patrick Meijer en mevrouw Van de Mortel van het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid (CCV). Onder begeleiding van dit laatst genoemde centrum hebben bo vengenoemde partijen een plan van aanpak opgesteld om samen de veiligheid in het gebied te ver beteren. Hiervoor is onder andere een enquête gehouden onder de ondernemers. Ook is door een werkgroep goed rondgekeken in de omgeving om te beoordelen welke verbeteringen mogelijk zijn. Deze afspraken zijn vastgelegd in een convenant. Dit is donderdag 7 februari ondertekend voorafgaand aan de onthulling van de eerste ster. Het zal zo'n twintig jaar geleden zijn dat Valentine kwam overgevlogen uit de Verenigde Staten. Nederland leerde: op 14 februari mag je je grote liefde - middels een kaartje, rozen of chocolade - laten weten dat je aan hem/haar denkt en vooral ook hóe je over hem/haar denkt. Anoniem welteverstaan. Door de jaren heen verdween het anonieme en is Valentijnsdag verworden tot een commercieel aantrekkelijke dag voor met name bloemen-, cadeau- en boekwinkels. De vlinders in de buik zijn gelukkig gebleven... U vult de vlinder van boven naar beneden in, waarbij u gebruik maakt van de gegeven omschrijvingen. Zet de letters uit de genummerde vakjes in de genummerde vakjes in de balkjes en u heeft de oplossing gevonden: een aloude wijsheid voor geliefden. Oplossing prijspuzzel 16 januari: dropdownmenu en defragmenteren. Mevr. Greet Baas-Merkenstijn kreeg onlangs de prijs, een tablet, uitgereikt bij Angelo's Computershop in Waddinxveen. MenjKDl O*'

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25