Bedrijfsruimtes t.b.v. ZZP-ers Plasweg 18, Waddinxveen SCHERPE VRAAGPRIJS! Omdat mensen verschillend zijn Ze mag van mij in het huis blijven wonen, maar hoe bouw ik dan zelf weer een basis op? Groot 42 m2 Ondernemende coördinator thuiszorg (Voor de teams Waddinxveen en Boskoop) Vraagprijs: 159.000,-- k.k Vraagprijs: 145.000,- k.k, Bezoekadres op afspraak: Kerkweg-Oost159.2741HC Waddinxveen Postbus 410,2740 AK Waddinxveen tel. 0182-611111 - www.dekoningwonen.nl ERA DE KONING MAKELAARDIJ scheidingsplanner.nl de Scheidingsplanner® Dan kun je financieel weer verder. r\r\ Inlichtingen: ^UU;~p/mnd Mobiel: 06-29008401 excl. BTW inclusief verlichting Mail: jaco@kadiksbv.nl HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZÜÏDPLAS) 13 FEBRUARI 2013 Kijk op www.privedrumles.nl Of bel: 06 - 57 59 83 77 Of mail naar info@roypragt.nl TE HUUR Bij een scheiding komt er van alles op je af. Emotioneel, maar ook financieel. Met de Scheidingsplanner weetje snel waar je aan toe bent. Wij houden ratio en emo tie uit elkaar. Zodat alle financiële belangen eerlijk en naar tevredenheid worden geregeld. Kies voor je toekomst. Vraag ons gratis boekje 'Help, ik ga scheiden' aan. Kijk op scheidingsplanner.nl De Scheidingsplanner Zuidplaspolder Filosofentuin 1, 2908 XA Capelle aan den IJssel Wij zijn gevestigd in het kantoorpand van NVO Verzekeringen Tel. (010) 30 20 101 rotterdam@scheidingsplanner.nl Hoofdkantoor: Kortekade 58, 3062 GT Rotterdam www.scheidingsplanner.nl Zorgpartners Midden-Holland heeft 17 centra in het Groene Hart van Nederland, met ruim 3500 medewerkers. Voor ons staat voorop dat onze cliënten het teven kunnen leiden dat zij prettig vinden, zowel thuis als in onze centra. Wij ondersteunen hen bij het vinden van een passend dienstenpakket op het gebied van wonen, welzijn en zorg. Eigenheid, aandacht en durf zijn onze kernwaarden. Sollicitaties voor 01-03-2013 via www.zorgpartners.nl Vanuit Souburgh in Waddinxveen en Floravita in Boskoop bieden wij met meerdere teams thuiszorg aan cliënten in de wijk. De thuis zorgteams bestaan uit verpleegkundigen en ziekenverzorgenden IG. Wij bieden 24 uur per dag thuiszorg. Daarnaast bestaat de mogelijkheid tot alarmopvolging, geplande en ongeplande zorg 's nachts in Waddinxveen, Boskoop, Moordrecht, Bodegraven en Reeuwijk. Wij komen graag in contact met een: De inhoud van de functie: Als coördinator thuiszorg weet u op inspirerende, coachende wijze de zelfstandig functionerende thuiszorgteams te begeleiden. Wij bieden 'zorg op maat', waarbij de wensen van de cliënten steeds uitgangspunt zijn. U organiseert en faciliteert de thuiszorgteams en weet steeds flexibel in te spelen op veranderingen in omstandigheden of de markt en daarbij behorende wensen te vertalen naar passende thuiszorg en dienstverlening. U draagt verantwoordelijkheid voor het behalen van de afgesproken teamresultaten, inclusief de financiële resultaten en een adequate planning binnen de teams. U bent een netwerker en zoekt de samenwerking met huisartsenpraktijken, cliëntadviseur, maat schappelijk werk, Wmo-loket en externe disciplines. U bent ondernemend en weet dit te vertalen in thuiszorgbeleid. Werving en selectie van medewerkers is onderdeel van de functie. Wat vragen wij een inspirator met ondernemersmentaliteit; in het bezit van het diploma verpleegkundige niveau 4 of HBOV niveau 5, aangevuld met een managementopleiding en ervaring met het coachend begeleiden van zelfstandige teams; ervaring met leidinggeven in het thuiszorgconcept is een pre; een netwerker, bij voorkeur bekend met de sociale kaart van Boskoop en Waddinxveen; de competenties creativiteit, daadkracht, inlevingsvermogen, leiderschap, coachen, klantgerichtheid en plannen en organiseren. Overige informatie Wij vragen een beschikbaarheid van 28-32 uur per week. Ook sollicitanten die de functie als duo willen uitvoeren nodigen wij uit te reageren. Een duobaan is bespreekbaar tot 40 uur per week. Aanstelling is in eerste instantie voor de duur van 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid volgt een vaste aanstelling. Arbeidsvoorwaarden Conform de CAO-VVT. Salaris volgens de salarisschaal van functiegroep 50. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van Delft, directeur Floravita, T (0172) 23 55 55 of de heer W. Bezemer, directeur Souburgh, T (0182) 61 43 66. KRA (Huurders van Woonpartners Midden Holland krijgen korting!) Zoekt u een woning met ruimte en vindt u het leuk om zelf nog wat te klussen? Dan is deze tussenwoning in de Bomenwijk wellicht iets voor u! Door de scherpe vraagprijs heeft u een unieke kans om van deze woning uw eigen droomhuis te creëren. De woning beschikt o.a. over een lichte woonkamer, keuken, 4 slaapkamers en bergzolder. 15 meter diepe achtertuin gelegen op het oosten. Deze ruime hoekwoning ligt in de groene wijk "Groens- waard". De woning is van binnen recent geheel geschilderd en heeft totaal 4 kamers. Op de begane grond een entree met hal en toilet, een inpandige berging en een grote woonkamer en een open keuken. Op de eerste etage bevinden zich 3 slaapkamers en een badkamer. De tuin is gelegen op het zuiden met "achterom".

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 26