Elkaar elke dag verrassen door de "Och, een extra kusje" HARTVAN HOLLAND I VALENTIJN I 13 FEBRUARI 2013 27 unny en zijn geliefde Anjali gaan gezellig wokken. oor Jan Tekens is het meest bijzondere dat hij gaat doen op Valentijnsdag, zwemmen in Ze venhuizen, zoals elke donderdag. Dat het deze week Valentijnsdag is, is hem even ontschoten. "Daar moet ik niets van hebben", bromt hij. Zijn Margriet, met wie hij al vanaf 1967 samen is, vindt dat ook, denkt hij... e anonieme Valentijnskaart van Mieke was doorslagge vend voor een relatie met haar grote liefde Ron. Ze zijn het er over eens dat 'elke dag een beetje Valentijnsdag is'. Elke dag verrast worden door de liefde van de ander, dat is het summum. lobodan uit Servië vindt Va lentijnsdag 'iets Amerikaans' en Valentijnsdag in Nederland is uit sluitend goed voor de ondernemers, vindt hij. "Elke dag moetje iets spe ciaals doen voor je geliefde, haar elke dag opnieuw verrassen. Dat kan ook door kleine dingen zoals de was oprui men of de afwas doen." en extra kus, dat is waarmee Esther haar vriend Gert van de Bos verrast op Valentijns dag. Gert krijgt van haar alle dagen al iets extra's vindt Esther, namelijk een 'lekker bakkie koffie'. Esthers begeleider moet op Valentijnsdag 'gewoon werken' maar zou het stiekem wel heel leuk vin den als echtgenoot haar vraagt om mee uit eten te gaan, lekker tapas. "Elkaar vrij laten" is volgens haar het geheim voor een langdurige gelukkige relatie. en roos en chocolade", denkt Artin als Va- lentijnsgeschenk voor zijn stille liefde. Jorai denkt datje beter iets blijvends kunt geven zoals een knuffel. "Die kan ze mooi bij haar bed zetten, dan denkt ze elke dag aan je". Artin werpt tegen dat ze geen kleuter meer is. Het laatste woord over het ultieme cadeau is nog niet gezegd... edichtjes schreef Kenneth voor zijn grote liefde, Par- vane, op de basisschool al. "Ik legde mijn gedichtjes op een plek waarvan ik zeker wist dat ze ze daar zou vin den. Gedichtjes over 'mijn prinsesje' bijvoorbeeld en een week later legde ik dan een kroontje neer..." Het heeft geleid tot een bijzondere relatie. Het stel is inmiddels drie weken verloofd. Op Valentijnsdag gaan ze lekker uit eten op de ss Rotterdam. Aan boord is een groot Valentijnsfeest. Later dit jaar wordt Pavane Kenneth's vrouw, hele maal in stijl, in... Italië.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 27