ANBO Klikken mag Audities SNOOT! afgerond Marjolijn van Kooten in Swanla Lezing hartproblemen bij vrouwen Concert Continental Kids Molenfototentoonstelling in Ons Verleden Docentenconcert wordt muzikaal feestje ACTIVITEITEN ANBO Koffie-uurtje met ouderen adviseur Toptalent bij Eendragtstars HART VAN HOLLAND I ZEVENHUIZEN 20 FEBRUARI 2013 19 dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl afdeling Zevenhuizen-Moerkapelle A Zevenhuizen - De audities voor de jaarlijkse regionale talentenshow SNOOT! zijn afgerond. Een twaalf tal acts geeft op zaterdag 20 april acte de présence op het podium van Theater Swanla tijdens de achtste editie van SNOOT! (Stars Not Only On Television). Onder hen de band Caspios, de beste schoolbond van Zuid-Holland, afkomstig van het Picasso-lyceum in Zoetermeer. Onder de deelnemers bevinden zich ook Afslag 9, de slagwerk groep van de Kleine Trompetter, alsmede een aantal solo artiesten uit de regio, de vijfstemmige zang groep Vocal Five uit Zoetermeer en dansgroep WOW uit Zevenhuizen. Dat SNOOTI-artiesten het ver kun nen schoppen, blijkt onder meer uit het feit dat de gitarist-uit de eerste Afslag 9 in actie in de auditieruimte van SNOOT!. SNOOTI-huisband, Clemens Blac- quière, nu furore maakt als gitarist in de band van zangeres Krystl en een van de deelnemers van vorig jaar, de jonge cabaretier Rajco Dis seldorp, is inmiddels doorgedrongen tot de finale van het Griffioen/Zuid plein Cabaret-festival. Kaarten voor SNOOT! 2013 kosten 10 euro per stuk en zijn binnen kort te koop bij Flowers Et Feelings in de Dorpsstraat 53 en bij Theater Swanla aan de Burgemeester Klink- hamerweg 86. Voor meer informatie: www.snootopenpodium.nl. Zevenhuizen - Marjolijn van Koot- en verzorgt zaterdag 2 maart om 20.15 uur een optreden in theater Swanla. Iedere keer weer probeert Marjolijn van Kooten haar publiek met een flinke dosis zelfspot, droge humor en ontroerende liedjes te raken. De regie van de show is in handen van Martin van Waarden- berg. De toegang bedraagt 15 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de bar van het theater aan de Burgemees ter Klinkhamerweg 86 of via www. dorpshuis.nl. Marjolijn van Kooten. Zevenhuizen - Verpleegkundig spe cialist cardiologie Anneke Com- pagne geeft woensdag 6 maart een lezing over Hart-en-Vrouw in de bi bliotheek. Per jaar overlijden meervrouwen dan mannen aan hart- en vaatziekten. Bij vrouwen wordt het echter niet altijd op tijd opgemerkt. Vrouwen kunnen andere symptomen hebben dan mannen. Vrouwen herkennen daardoor niet dat ze hartproblemen hebben. Ze denken dat de oorzaak van hun klachten stress is, of de overgang. Ook artsen stellen niet altijd meteen de goede diagnose. Aanvang 20.00 uur, toegang 5 euro; met biebpas 3,50 euro. Voor meer informatie en aanmel den: www.bibliotheekdegroeneve- nen.nl of in de vestiging. Zevenhuizen - De Continen tal Kids verzorgen op zater dag 9 maart om 15.30 uur een optreden in de Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat 170. Met veel nieuwe liedjes, dansjes en grappige, maar doordachte sketches brengen deze acht- tot dertienjarigen live hun pro gramma 'Speciale aanbieding!'. Een optreden van de Continen tal Kids is niet alleen bestemd voor kinderen in de basisschool leeftijd, maar voor iedereen die van muziek, dans en jeugdig enthousiasme houdt. De groep die een concert zal geven in Ze venhuizen bestaat uit een twin tigtal door auditie geselecteerde kinderen, waaronder de Zeven- huizense Lianne van der Spek. Voor meer informatie en reserve ren: 079-5931941 of www.continentals.nl. - Zevenhuizen - De regionale fototentoonstelling over molens in de Krimpe- nerwaard vroeger en nu ziet zaterdag 23 februari om 14.00 uur het levens licht in historisch centrum Ons Verleden. Op de maandelijkse openingsmid dag is ook de tentoonstelling 'Onze dorpen van boven' te bewonderen, een verzameling oude luchtfoto's van Moerkapelle, Oud Verlaat en Zevenhuizen. Altijd al meer willen weten of het rijke verleden van 'Ons Belang'het gehavende gebouw van de coöpera tie achter de apotheek in de Dorps straat? Belangstellenden kunnen ook hierover hun licht opdoen in het museum. Leden van de genealogische werk groep zijn tijdens de openingsuren van het museum aanwezig om vra gen te beantwoorden en om starters en gevorderde genealogen verder te helpen bij hun zoektocht naar de ei gen familiegeschiedenis. Het historisch centrum is te vinden aan de Tweemanspolder 15 te Ze venhuizen. Zevenhuizen - Het docenteneon- cert op zaterdag 16 februari van Stichting MOZ-Art in de Ontmoe- tingskerk was een groot succes. Het was het eerste docentenconcert van de nieuwe stichting voor mu ziekonderwijs in de gemeente Zuid- plas. Docenten van de drie locaties Moordrecht, Nieuwerkerk en Zeven huizen, verleenden hun medewer king. Zeventien docenten lieten van zich laten horen in duo's, trio's en in een Klezmergroep. De docenten van MOZ-Art bewezen dat samen muziek maken mensen verbindt, van fusieperikelen en dorpsbelangen was bij het musiceren van de do centen niets te merken. SPELLENMIDDAG BINGOMIDDAG KAARTEN MAKEN EN CREATIVA: ZWEMMEN Een aantal dames is maandagmid dag in de Zevenster creatief bezig met onder andere kaarten maken. Info: 0180-632005. Elke donderdag molen. Info: GYMNASTIEK in de Koorn- 0180-632501. Elke dinsdag van 9.30-10.15 uur en 10.30-11.15 uur in de zaal van de Ontmoetingskerk Dorpsstraat 106. Info: 0180-632166. Zie ook: www.anbo.nl/zevenhuizenmoerkapelle/ Zevenhuizen/Moerkapelle Ouderenadviseur Tessa Roos is donderdag 7 maart aanwezig tijdens het koffie-uurtje voor senioren, van 13.30 tot 14.30 uur in dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Klinkhamerweg 86. De ouderen kunnen hier ge zellig bijpraten of met hun vra gen terecht bij Tessa Roos. Voor senioren van Moerka pelle wordt voor dinsdag 12 maart een koffie-uurtje ge houden van 10.00 tot 11.00 uur in dorpshuis Op Moer aan de Raadhuisstraat. Anne Marie te Hennepe, beleidsmedewerker van de afdeling Maatschap pelijke Ontwikkeling, komt dan uitleg geven over de WMO. Op maandag 25 februari in de Ze venster; vanaf 14.00 uur skip-bo, klaverjassen, ummikub, schaken, sjoelen en dammen. Info: 0180-632263. Woensdag 27 februari vanaf 14.00 uur in de Zevenster. Info 0180-632501. Overige activiteiten voor ouderen buiten de ANBO: Juryleden prins Willempie en prinses Maximie maakten de uitslag bekend. Zevenhuizen - Op basisschool de Eend ragt vond donderdag 14 februari de jaarlijkse talentenshow 'De Eendragtstars' plaats. Publiek en jury kregen veertien verschillende acts te zien, met tussendoor een verrassingsoptreden van de leerlingen van de groepen 1 en 2. De eerste prijs werd gewonnen door Charlotte uit groep 7. Zij zong het lied 'Dit pakt niemand ons meer af!' Tweede werden Kris- tina en Rosalie uit groep 6/7 met een dans op muziek uit de musical Grease en op de derde plaats ein digden Thijmen, Vineent en Niels uit groep 6 met hun versie van de Vogeltjesdans.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 19