iVaillant overal en altijd: www.hartvanholland-online.nl Felicitaties voor honderdjarige met humor Geen vertraging Moordrechtboog Witgoed specialist de SLrmlgkper NEFIT-DEALER NEELEMAN d3y Koninginnedag vooralsnog op 30 april Icstwrant CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. RIOOL VERSTOPT? A SERXItCE UW DROOMHUIS! editie: zuidpias 3 6 e jaargang nummer 1531 20 februari 2013 Zwaargewonde bij ongeval Europalaan Pagina 3 Herzien duurzaamheids- beleid in de wacht Vlecht voor het goede doel Pagina 15 Ignace Festen neemt afscheid van Wingerd Pagina 17 Lionsclub Nesselande in oprichting Pagina 27 Wethouder Bosman over bezuinigingen infrastructuurfonds DE BOUWHOF De grootste bouw en woon winkel in de regio Sanitair tegels Keukens Kasten Verlichting Vloeren gordijnen www.bouwhof.nl cv-ketel vervangen? infolijn 088-5006050 www.budgetketel.nl reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen Gewoon even bellen!!! Wolga 7 te Nieuwerkerk aan den IJssel sHART HOLLAND Pagina 11 Zevenhuizen - Bijna haar hele fa milie was maandag aanwezig in de zaal van zorgcentrum De Zevenster. In totaal vijf generaties, waarvan de jongste van drie maanden net in slaap werd gewiegd, tot de oudste: Maaike van Helden-Stam, die op 16 februari honderd jaar werd. Door Marianne Fortuin Er was koffie met gebak en uiter aard werd de jarige in de watten gelegd. Directeur Wim Ansen van De Zevenster riep de aanwezigen op voor haar te zingen, waarna hij haar kort toesprak: "Ik ben blij dat u bewoner van De Zevenster blijft. Daar hoort eigenlijk een taart met honderd kaarsjes bij - maar nu heb ben we gebakjes - en een cadeautje. Een van uw wensen was wat kleding aan te schaffen." Hij bood de jarige cadeaubonnen aan van het bedrijf dat in het zorgcentrum kleding ver koopt. Van Helden: "Dan kies ik wel een mooie jurk uit." Hoewel de in Nieuwerkerk geboren jarige last heeft van doofheid, is haar gezondheid verder nog redelijk goed. Ansen: "Ze heeft veel humor en kan haar mondje goed roeren." Fruitmand Loco-burgemeester Jan Verbeek bracht de felicitaties over van het college van burgemeester en wet houders: "Ik vind het geweldig dat u hier als honderdjarige zit. Een groot deel van uw familie is er ook, tot en met de achter-achterkleinkinderen. U bent hier met vijf generaties, dat is een geweldig voorrecht. U stoft Maaike van Helden-Stam weet haar mondje goed te roeren. nog zelf uw kamer, heb ik gehoord. U bent het toonbeeld van gezond heid, humor en netheid! Ik geef u graag een gezond cadeau namens de gemeente." Verbeek had een grote fruitmand voor de jarige meegebracht, die daarop enthousiast reageerde: "Ik vind het geweldig. Ik had hier niet op gerekend." Zuidpias - Ongeloof, vorige week woensdag toen de bezuinigingen van ver keersminister Schultz op het Infrastructuurfonds bekend werden. Dat de minister de oplevering van de Moordrechtboog met drie jaar wil uitstellen, schoot burgemeester Gert-Jan Kats in het verkeerde keelgat. 'Onverant woord! Niet alleen levensgevaarlijk maar ook economisch slecht!', was zijn commentaar in een tweet. I „-h. Smwi ch 70a*ten Edisonstraat 115 - 2723RT Zoetermeer - 079-3310700 Inmiddels lijkt het erop dat de pro vincie de nieuwe verbindingsweg tussen de A20 en A12 gewoon vol gens planning gaat opleveren. Dat 's althans wat wethouder Rinus Bosman van nieuwe infrastructuur zegt te hebben begrepen. De rijks bijdrage aan de Moordrechtboog mag dan over een langere periode - van 2014 tot 2019/2021 - wor den uitgesmeerd, voor de provincie hoeft dat geen uitstel te betekenen. Bosman: "Het is de bedoeling om de vertraging van de rijksbijdrage op te vangen binnen het huidige financie ringsplaatje. Als dit lukt zal er geen vertraging zijn." De provincie is inmiddels gestart met de aanbesteding van de Moor drechtboog. Volgend jaar kan de aanleg daadwerkelijk beginnen. Volgens planning kunnen uiterlijk in 2017 de eerste auto's de weg op. Partycentrum Trouwlocatie a ia Carte Openhaard Strandweg 1 (aan Zevenhuizer plas) 2761 DM Zevenhuizen Tel: 010-421 20 25 Maandag en dinsdag gesloten www.strandgaper.nl bel: 0180-631206 Zevenhuizen Met Vaillant 365 hotelovernachtingen voor 2 personen in een 3- of 4-sterren hotel in binnen- of buitenland met de Vaillant Holidaydeals van Budgetketel! ZIE ONZE ADVERTENTIE IN DEZE KRANT Riooi service F». VAN ADR IC HEM MOORDRECHT 0182 375823 05-53373931 www.rioolservice-pvanadrichem 1 X Zuidpias - Vooralsnog wordt de voorlopig laatste Koninginnedag in Zuidpias gewoon op 30 april gehouden, al gaan er ook stem men op voor een viering op za terdag 27 april, de datum van de toekomstige Koningsdag. Oranjevereniging Moordrecht bijvoorbeeld neemt een ver vroeging 'zeker in overweging, omdat het een grote uitdaging is om een goed programma, met voldoende publiek,'om de abdi catie heen te bouwen'. Een groot scherm is al wel geregeld, moch ten de festiviteiten toch op 30 april doorgaan. Maandagavond hield de Konink lijke Bond van Oranjeverenigin gen een extra ledenvergadering. Daar bleek de meerderheid er de voorkeur aan te geven om de laatste Koninginnedag traditio neel op 30 april te vieren. Zo'n tien verenigingen in het land lieten echter weten de festivi teiten naar zaterdag 27 april te verplaatsen, omdat naar ver wachting veel mensen thuis op televisie de troonswisseling zul len willen volgen. Moordrecht Oranjevereniging Moordrecht besluit woensdagavond tijdens een eigen bestuursvergadering op welke datum daar het feest plaatsvindt. Stichting Oranje Zevenhuizen heeft in ieder ge val laten weten bij haar plan te blijven om Koninginnedag op 30 april te vieren. Aanstaande maandag overlegt de gemeente Zuidpias met de oranjecomités van alle dorpen over de invulling van Koningin nedag 2013. Zeer ruime eengezinswoning met inpandige garage! 0180-332222 www.vdpanne.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 1