ClOOO Van Houwelingen wordt Albert Heijn Van Houwelingen De voorbereidingen om als Albert Heijn verder te gaan zijn op De Smidse in volle gang. Zo hebben medewerkers hun nieuwe bedrijfskleding al gepast. Het was best even wennen, al dat blauw! HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 20 FEBRUARI 2013 Advertorial "Wordt deze winkel een Albert Heijn-supermarkt? Dat vind ik prima. Ik ben namelijk dol op raclettekaas en die wordt alleen maar bij de Albert Heijn verkocht", reageert mevrouw Stam. "Overigens heb ik al een Bonuskaart. Tot op heden heb ik die nauwelijks gebruikt, want ik kom nu bijna nooit bij de Albert Heijn. Veel te ver weg voor mij. Maar ik heb begrepen dat de Bonusaanbiedingen erg interessant zijn. Ik ben benieuwd!" Het werken in een Albert Heijn is anders dan in een ClOOO. Bij Albert Heijn wordt gebruik gemaakt van de nieuwste technieken en in de winkel liggen altijd de nieuwste producten. Daarom volgen alle 80 medewerkers de komende tijd een speciaal opleidingstraject. "Wij willen onze klanten graag met raad en daad terzijde staan", vertelt medewerker Frank de Groot. "Daarom bereiden wij ons nu grondig voor. Zodat bijvoorbeeld ik straks de klanten alles kan vertellen over de Albert Heijn-wijnen. Dat assortiment is groot en omvat wijnen uit alle mogelijke wijnlanden en wijnstreken." De ClOOO van Wim en Anja van Houwelingen verdwijnt. "Ruim een jaar geleden stopte de Super de Boer en werden we een ClOOO. Nu houdt de ClOOO-formule op te bestaan. Wij gaan verder als Albert Heijn. Dat is een prima en gedegen organisatie. We voelen ons daar nu al echt thuis", legt Wim van Houwelingen uit." De ClOOO sluit vrijdag 8 maart om 16.00 uur. Het pand wordt vervolgens in anderhalve week tijd verbouwd. Woensdag 20 maart gaat de Albert Heijn van Van Houwelingen open. "Onze winkel gaat er totaal anders uitzien, de medewerkers dragen blauwe kleding en er zijn veel nieuwe producten. Slechts één ding blijft precies hetzelfde, en dat is de sfeer. De bekende gezelligheid zal ook in de Albert Heijn aanwezig zijn", aldus Anja van Houwelingen. Van links naar rechtscaissière Linda van Vliet, caissière Anja Slobbe, medewerker brood en delicatessen Jeanet Blom, medewerker houdbare producten Mark van Houwelingen en medewerker groente Herman Lokken "Ik kom al zo'n 25 jaar bij Van Houwelingen. En ik ben tevreden, want de winkel is altijd opgeruimd en er hangt een gezellige sfeer. Dat was zo bij de Super de Boer, het is zo bij de ClOOO en dat wordt ook zo bij de Albert Heijn. Eerlijk gezegd, ben ik blij dat Van Houwelingen verder gaat met een Albert Heijn. Nu moet ik voor bijzondere producten mijn dorp uit. Straks kan ik hier al mijn boodschappen doen", aldus Jacqueline. Woensdag 20 maart om 11.00 uur gaat de Albert Heijn op feestelijke wijze open. Wim en Anja van Houwelingen en hun 80 medewerkers nodigen iedereen van harte uit om bij de opening aanwezig te zijn.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 22