makelaardij ÖGEpX CU tuuitter Ren een nieuwe woning? Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code 6a naar Van 't Hof Makelaardij! Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl Verhuisplannen? Waardecertificaat s* WADDINXVEEN MOERKAPELLE BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 20 FEBRUARI 2013 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/VantHofGroep k': Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.n® Meteorenweg 82 Vraagprijs 195.000 - k.k. Brugweg 91 Vraagprijs 279.000,- k.k. Zeer ruime vrijstaande villa Op ruim perceel gelegen Vrij wonen op loopafstand van de dorpskern Zeer ruime vrijstaande villa met inpandige royale garage en rondom gelegen verzorgde tuin. Bwjr. 1980,1380 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 232 m2, overige inpandige ruimte (garage) 102 m2 en inhoud 1090 m3. Ind.: Entree/ruime hal; Slaapkamer/kantoor aan de v.z.; Slaapkamer aan de a.z.; Badkamer v.v. douche, ligbad, toilet en wastafel; Toilet met fonteintje; Eetkeuken met toegang tot het terras en L-vormige Siematic keukenopstelling v.v. granieten blad en achterwand en verder v.v. inb.app.; Fraaie lichte woonkamer met haard en toegang middels schuifpui tot het terras. 1e Verd.: Zeer ruime zolderkamer welke is in te delen in 3 extra slaapkamers en werkkamer/extra badkamer, met dakkapel en kopgevelraam; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot de loggia; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot de loggia. Souterrain: Bijkeuken met toegang tot de tuin; Stookruimte; Royale garage; Toiletruimte met toilet en fonteintje. Goed onderhouden eengezinswoning 4 Slaapkamers Gelegen nabij Gouwebos, kinderboerderij, winkels en scholen In de groene wijk Snijdelwijk gelegen goed onderhouden eengezinswoning met 4 slaapkamers. De achtertuin (0) beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging met elektra. Bwjr. 1970,134 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 114 m2, externe bergruimte 8 m2 (berging) en inhoud 368 m3. Ind.: Uitgebouwde entree/hal met meterkast; Toiletruimte met closet en fonteintje; T-vormige doorzonwoonkamer met laminaatvloer en trapopgang; Vanuit de woonkamer doorgang naar de gesloten keuken met toegang tot de achtertuin; De keuken (2002) heeft een L-vormige opstelling en is v.v. een granieten blad en div. inb.app. 1e verd.: Overloop; Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met douchecabine, toilet, wastafel en meubel; Ouderslaapkamer aan de a.z.; Slaapkamer aan de a.z. 2e verd.:Overloop met dakvenster, cv-combiopstelling (Atag Enigma HR, circa 2002) en toegang tot de vliering; Zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Bijz.: Deze lichte woning is grotendeels v.v. kunststof kozijnen met dubbelglas en dakisolatie. Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichtigingen. Naam: Adres: Postcode/woonp Telefoon: Ingevulde coupon in een gesloten envelop opsturen naar: Van 't Hof Makelaardij, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen ;V Gemoderniseerd 3 (v/h 4) kamerappartement Gunstig gelegen to.v. winfcels, NS-staion en Gouwe Bos V.v.E. bijdrage 97,20 per maand Geheel gemoderniseerd 3 kamer appartement gelegen op de derde verdieping. Het grootste balkon is heerlijk op het westen gelegen zodat het -ook na een werkdag- heerlijk relaxen is in het zonnetje. Bwjr. 1964, gebruiksopp. wonen 75 m2 en inhoud 233 m3. Ind.: Ruime entree/hal met houten vloer, vaste kast met vernieuwde meterkast (2007,6 groepen en 2 aardlekschakelaars) en boiler (Inventum): Royale lichte woonkamer met houten vloerdelen: Vanuit de woonkamer is het zonnige balkon te bereiken; 1 Slaapkamer met vaste kast met droger en deur naar het balkon; Volledig betegelde badkamer v.v. hangcloset, douchehoek en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Gesloten keuken met plavuizenvloer, toegang tot het balkon en rechte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur. Bijz.: Het gehele appartement is v.v. kunststof kozijnen met dubbelglas. De verwarming geschiedt middels blokverwarming. Oplevering in overleg. 3-Kamerappartement op de leverdieping Op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer V.v.E. bijdrage 93,68 per maand Ruime villa met mogelijkheid tot werken aan huis Inpandig te bereiken garage Parkeren meerdere auto's op eigen terrein mogelijk Centraal gelegen ruime villa met voor-, zij- en achtertuin (Z/0) met fraai weids uitzicht, garage en inpandig te bereiken voormalige kantoorruimte met eigen entree. Bwjr. 1994, 412 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 222 m2 (incl. voormalige kantoorruimte van totaal 71 m2) en inhoud van in totaal 815 m3. Woonhuis: Entree/ ruime hal met toegang tot het kantoor; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app.; L-vormige lichte en ruime woonkamer met toegang middels schuifpui tot de achtertuin. 1e Verd.: 1 Slaapkamer aan de v.z. met toegang tot de badkamer; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. ligbad, douchecabine en wastafel met meubel; Toilet met fonteintje. 2e Verd.: 2e Badkamer v.v. douchecabine en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de vx; 1 Slaapkamer aan de a.z. Voormalige Kantoorruimte: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Kantoor/praktijkruimte. Ie Verd.: Kitchenette; Werk-/Slaapkamer aan de v.z.; 1 Werk-/Slaapkamer aan de a.z.; Archiefruimte. In luxe appartementencomplex gelegen royaal 3-kamerappartement met prachtig weids uitzicht over het polderlandschap, ruim balkon (Z) en berging in de onderbouw. Het appartement is bereikbaar middels een afgesloten entree met videofoon- en liftinstallatie. Dit appartement is gelegen aan de rand van de jonge wijk "De Zuidpias", nabij diverse uitvalswegen. Bouwjaar 1999, gebruiksoppervlakte wonen 83 m2, gebouwgebonden buitenruimte 8 m2 en 250 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal; Toiletruimte met closet en fonteintje; Bergkast met H.R.-combiketel en mechanische ventilatie unit; Badkamer met wastafel, ligbad met doucheplateau en design radiator; 2 Slaapkamers met 3-deursschuifwandkast en spuitwerk wandafwerking; Woonkamer met spachtelputz wandafwerking, lichte eiken laminaatvloer en schuifpui naar balkon; De ramen in de woonkamer zijn v.v. sereens; L-vormige open keuken met 4-pits gaskookplaat, oven, koelkast en wasemkap. Bijz.: Dit complex is centraal gelegen en straalt luxe uit. Karakteristieke 30er jaren 2-onder-1 kapwoning Zeer diepe achtertuin Landelijk wonen met het centrum op steenworp afstand Karakteristieke 30er jaren 2 onder 1 kap woning met stenen uitbouw, aangebouwde houten berging, verzorgde achtertuin met loopbrug naar 2e achtertuin welke is v.v. 2 houten bergingen, glazen hobbykas en een aan het water grenzende steiger. Bwjr. 1928, 559 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 97 m2 en inhoud 325 m3. Ind.: Entree/hal; Uitgebouwde woonkamer met binnenluiken en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Open keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app.; Verder is er de beschikking over een hoekkast met doorgang naar de trapkast met cv-combi installatie; Badkamer v.v. douchecabine, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 1e Verd.: Badkamer v.v. whirlpool ligbad, wastafel met meubel, hangend toilet en elek. vloerverwarming; Kantoor/werk-/slaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z. met 3-deurs schuifwandkast 2e Verd.: 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel en bergruimte achter de knieschotten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 32