aan den IJssel altijd BEKENDMAKINGEN gemeente Capelle groener HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 20 FEBRUARI 2013 0NTWERPBESTEMMING5PLAN 'Hoofdweg' ONTWERP-BESTEMMINGSPLAN 'Oostgaarde' VOOR JOUW GRAS dan bij de BUURMAN! (bestemmingsplanidentificatienummer NL.IMR0.0502. BP12Hoofdweg-3001]; artikel 3.8, lid 1 Wet ruimtelijke ordening. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Capelle aan den IJssel maakt bekend dat het ontwerpbestemmings- plan 'Hoofdweg' ter inzage is gelegd. Plangebied Het bestemmingsplangebied 'Hoofdweg' bevindt zich aan de noord oostzijde van de gemeente Capelle aan den IJssel, langs de A20. Het gebied wordt aan de noordzijde en de westzijde door de gemeente Rotterdam begrensd, aan de oostzijde door de gemeente Zuidpias en aan de zuidzijde door de woonwijk Capelle-Schollevaar. Zakelijke inhoud Het nieuwe bestemmingsplan is grotendeels gebaseerd op het bestemmingsplan dat nu geldt. Binnen de bestemming 'Bedrijventerrein' zijn bedrijven uit de milieucategorieën 1 t/m 3.2 toegelaten (gebied ten noorden van de Hoofdweg! alsmede bedrijven uit de milieucategorieën 1 en 2 (gebied ten zuiden van de Hoofdweg). Afwijkende functies en bedrijven in een hogere milieucategorie heb ben een specifieke aanduiding gekregen. Kantoren zijn algemeen toegestaan in vak M, ten noorden van de rijksweg A20. De overige kantoren hebben een aanduiding gekregen. De aan de Barbizonplaats gerealiseerde woningen zijn in het ontwerpbestemmingsplan opgenomen. Verder zijn de diverse horecagelegenheden, het woonwagencentrum en de begraafplaats/het crematorium in het ontwerpbestemmings plan opgenomen. Nieuw is dat de woonboulevard [vak A] nu als zodanig in het ont werpbestemmingsplan is opgenomen (bestemming Detailhandel- Woonboulevard') en dat volumineuze detailhandel aan beide zijden van de Hoofdweg wordt toegestaan (ter plaatse van aanduiding: Detailhandel-Volumineus'). Wijzigingen ten opzichte van het voorontwerpbestemmingsplan Naast een veiligheidszone voor de Ipg-tankstations ('veiligheidszone - Ipg') zijn ook veiligheidszones opgenomen voor de rijksweg A20 en het spoor veiligheidszone - plasbrandaandachtsgebied') alsmede voor de oostelijk gelegen gasleiding ('veiligheidszone - vrijwaringszone gasleiding'). In deze veiligheidszones gelden beperkingen ten aanzien van bebou wing en gebruik. Voor informatie over deze en de overige bij het ontwerpbestem mingsplan aangebrachte wijzigingen wordt verwezen naar de Nota overleg en inspraak', die als bijlage bij het ontwerpbestemmingsplan is opgenomen. Stukken beschikbaar en raadpleegbaar Vanaf donderdag 21 februari 2013 tot en met woensdag 3 april 2013 zijn het ontwerpbestemmingsplan 'Hoofdweg' en de daarbij behorende stukken beschikbaar en raadpleegbaarvia de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Ook liggen deze stukken gedu rende genoemde termijn ter inzage bij het Informatiecentrum in het gemeentehuis, Rivierweg 111, Capelle aan den IJssel. Het informatiecentrum is geopend op werkdagen van 08.00 uur tot 19.00 uur. Zienswijzen Vanaf donderdag 21 februari 2013 tot en met woensdag 3 april 2013 kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen over het ontwerp bestemmingsplan 'Hoofdweg' naar voren brengen. Dit kan door het sturen van een brief aan de gemeenteraad (onder vermelding van OBP Hoofdweg), Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel. Hiervoor kan ook gebruik worden gemaakt van het reactie formulier op de gemeentelijke website www.capelleaandenijssel.nl (vindplaats: via de bekendmaking). Voor het mondeling naar voren brengen van uw zienswijzen maakt u een afspraak met mevrouw M.L. Vroonland, telefoonnummer (010) 2848607, e-mail rn.vroonland0capelleaandenijssel.nl Verdere procedure De gemeenteraad neemt een besluit over de naarvoren gebrachte zienswijzen en stelt vervolgens het bestemmingsplan vast. (bestemmingsplanidentificatienummer NL.IMR0.0502. BP120ostgaarde-3001); artikel 3.8, lid 1 Wet ruimtelijke ordening. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Capelle aan den IJssel maakt bekend dat het ontwerp-bestemmings- plan 'Oostgaarde' ter inzage is gelegd. Plangebied Het bestemmingsplangebied 'Oostgaarde' bevindt zich aan de zuid oostzijde van de gemeente Capelle aan den IJssel. De grenzen van dit plangebied zijn aan de: noordzijde de Abram van Rijckevorselweg; oostzijde de gemeente Zuidpias; zuidzijde de Hollandsche IJssel; Wijzigingen ten opzichte van het voorontwerpbestemmingsplan Voor informatie over de bij het ontwerpbestemmingsplan aange brachte wijzigingen wordt verwezen naar het 'Verslag inspraak- en overlegreacties bestemmingsplan 'Oostgaarde'. Stukken beschikbaar en raadpleegbaar Vanaf donderdag 21 februari 2013 tot en met woensdag 3 april 2013 zijn het ontwerp-bestemmingsplan 'Oostgaarde' en de daarbij behorende stukken beschikbaar en raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Ook liggen deze stukken gedu rende genoemde termijn ter inzage bij het Informatiecentrum in het gemeentehuis aan de Rivierweg 111, Capelle aan den IJssel. Het Informatiecentrum is geopend op werkdagen van 08.00 uur tot 19.00 uur. Zienswijzen Vanaf donderdag 21 februari 2013 tot en met woensdag 3 april 2013 kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen over het ontwerp bestemmingsplan 'Oostgaarde' naarvoren brengen. Dit kan door het sturen van een brief aan de gemeenteraad londer vermelding van OBP Oostgaarde), Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel. Hiervoor kan ook gebruik worden gemaakt van het reac tieformulier op de gemeentelijke website www.capelleaandenijssel.nl (vindplaats: via de bekendmaking van 20 februari 2013). Voor het mondeling naar voren brengen van uw zienswijzen maakt u een afspraak met mevrouw R. Muller, telefoonnummer (010) 2848762, e-mail r.muller0capelleaandenijssel.nl. Verdere procedure De gemeenteraad neemt een besluit over de naarvoren gebrachte zienswijzen en stelt vervolgens het bestemmingsplan vast. Meer informatie Voor meer informatie neemt u contact op met mevrouw R. Muller, afdeling Stadsontwikkeling telefoonnummer (010) 2848762 of via e-mail r.muller0capelleaandenijssel.nl westzijde de Couwenhoekseweg en de Groenedijk. Zakelijke inhoud Het bestemmingsplan 'Oostgaarde' bevat de woonwijk Oostgaarde en het bedrijven terrein Groenedijk. Het nu geldende bestemmingsplan voor de woonwijk Oostgaarde is sterk verouderd en voldoet niet meer aan de eisen van deze tijd. Zo zijn ontwikkelingen die in de loop der jaren hebben plaatsgevonden niet in dit plan opgenomen. En is er landelijk nieuwe wet- en regelgeving vastgesteld. In het nieuwe bestemmingsplan wordt dit overgenomen en toegepast. René Meijer Leliestraat 32 2761 HE Zevenhuizen T 06 27094771 E info@klassetuinen.nl www.klassetuinen.nl Wie kiest voor kunstgras, kiest voor de zekerheid van op Klasse Tuinen. De kunststof grasmat, die jarenlang plezier, groen gras garantie en verwaar- nauwelijks van echt gras te onderschei- loosbaar onderhoud dat zich beperkt tot het bladvrij den is, wordt op maat geleverd op rollen houden van de oppervlakte en het, bij behoefte, vlak van maximaal 25 meter lengte en in de houden van de ondergrond. Wanneer de vezels plat breedtematen van 2 of 4 meter. liggen door langdurige regen- of sneeuwval kan Prijzen variëren en zijn afhankelijk van met opborstelen het kunstgras eenvoudig worden kwaliteit en afname. Voor uitgebreide "aangeharkt. uitleg en toepassing van de beste kwali- «Hpj teit is het van belang hierover vooraf een Zelf leggen of laten leggen oriënterend gesprek te voeren, waarbij kan De keuze is aan de klant want wie een beetje handig worden geïnventariseerd wat de behoefte is is kan de kunststof grasmat zelf leggen, en voor wie en waarbij tevens de verschillende mogelijkheden handig is maar geen tijd heeft kan een beroep doen naast elkaar kunnen worden vergeleken. □RÏ-Jd Klasse Tuinen Sij x/jKldrip René Meijer 'j£j Leliestraat 32 2761 HE Zevenhuizen T 06 27094771 www.klassetuinen.nl E info@klassetuin6n.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 7