Zelfvertrouwen, hoe je met gemak naar jezelf in de spiegel kunt kijken. Studio Phuur 25% korting Vrienden korting LENTE KORTING OP PERMANENT MAKE-UP EN FRACTIONAL NEEDLING ANBOS4jTjJ kom Joke Tempelaars Aktie korting: eerste laserontharings behandeling HART VAN HOLLAND SPIEGELBEELD 27 FEBRUARI 2013 Geldig tot eind maart Permanent make-up en schoonheidssalon Hazeveld 40 - 2761 XJ Zevenhuizen Tel. 0180 - 63 1562 -www.joketempelaars.nl Permanent make-up: Voor Na Gespecialiseerd in laserontharing Studio Phuur www.stlandgohalntjUnö.nl Oojtbiiurfjlraai 4 2841XN Moordrechl 0182-359201 Voor Een persoonlijke training zelfvertrouwen kan helpen om weer met plezier naar jezelf in de spiegel te kijken. Krijg je een naar gevoel wanneer je een glimp van jezelf opvangt in een winkelruit? Of kijk je juist constant naar jezelf in elke spiegel omdat je bang bent dat er iets verkeerd zit? Dan is de kans groot dat je hier vroeg of laat schoon genoeg van krijgt. Constant bezig zijn met hoe je eruit ziet, of hoe anderen denken dat je eruit ziet is erg vermoeiend. Het gaat ten koste van je humeur en je zelfver trouwen: Je bent gespannen en constant in gedachten "zie ik er wel goed genoeg uit?". Je voelt je onzeker en onaantrekkelijk. Je kunt je minder concentreren om de men sen om je heen, je werk of wat je dan ook aan het doen bent. Je gaat steeds meer nadenken over de kleinste details, waardoor 1 klein sproetje op je wang uitgroeit tot een mega groot ding. Zelfvertrouwen heeft voor een belangrijk deel te maken met accepteren van hoe je er uit ziet. Een oude wijze man zei ooit: "Love it, leave it or do something about it!". Nou... 'leave it' is geen optie, want geluk kig heft iedereen het leven gekregen en een lichaam om in dit leven mee vooruit te kunnen. "Do something about it"... tsja, dat zou kunnen met alle plastische chirurgie van tegenwoor dig. Het probleem van jezelf niet mooi vinden, moeite hebben met je eigen spiegelbeeld en de gedachten dat andere mensen je lelijk vinden, dat zit binnen in jou. Het is een leugen om te denken dat je wel van jezelf kunt houden als je een kleinere neus of een maatje min der hebt. Een positief zelfbeeld, heeft te maken met hoe je over jezelf denkt en hoe lekker je jezelf voelt in je eigen vel. Met je interne overtuigingen en gevoelens dus. Extern kan je van alles veran deren, ook mensen kunnen je honderd keer per dag zeggen hoe mooi je bent, maar als je het van binnen niet eerst zelf gelooft, dan zal niets helpen. Het beste wat je dus kunt doen om met gemak naar jezelf in de spiegel te kijken is "love it"! Houd van jezelf zoals je onvoorwaardelijk van je kinderen houdt, of van je hond, of van je broer of zus. Houd in gedachten dat je goed bent zoals je bent, dat jouw lichaam uniek is en dat echte schoonheid altijd van binnen naar buiten straalt. Tips om je van binnen uit goed te voelen zodat je ook van buiten zult stralen: 1. Zeg zo vaak mogelijk tegen jezelf "Ik ben goed zoals ik ben". 2. Schrijf alles op watje mooi vind aan jezelf, zowel van binnen als van buiten. 3. Plak een briefje op elke spiegel in huis met zoiets als: "je bent mooi". 4. Eet gezond, drink veel water en beweeg voldoende. Wanneer je lichaam zich fit voelt, voel je je van binnen ook beter over jezelf. 5. Neem complimenten in ontvangst met "dankjewel". Dit is een hele lastige want meestal wuiven we complimenten weg door ze direct te ontkennen. Maar probeer het eens! Laat elk compliment binnen komen, ontvang het en onthoud het! 6. Recht je schouders en richt je neus in de wind. Je houding heeft een grote invloed op je gevoel. Wanneer je je zelfverzekerder wilt voelen is het belangrijk een zelfverzekerde houding aan te nemen. 7. Herinner jezelf eraan datje dit lichaam hebt gekregen om mee vooruit te kunnen in het leven. Koester het en wees er zuinig op. Voedt het met positieve gedachten en accepteer het zoals het is. 8. Stop met piekeren over dat ene dingetje wat niet perfect is. Niemand is perfect en tegelij kertijd zijn we allemaal even perfect omdat we.hier anders niet zouden zijn. Jij bent belangrijk, dus richt je op belangrijke zaken. Met deze tip's kan je al een heel eind komen. Oefenen, oefenen, oefenen. Train jezelf en koester elke kleine vooruitgang. Vergeef jezelf als het een dagje minder goed gaat. Het is oke. Je bent op weg en je bent al vertrokken. Je zit in de lift omhoog en kunt erop vertrouwen dat je steeds verder omhoog zult gaan. Ook jij kunt gelukkig zijn en vrienden worden met je spie gelbeeld. Ook al heb ik je nog nooit gezien, ik weet datje mooi bent zoals je bent. Nu jij nog! 10% SPECIALISATIE: ONTHARINGSTECHNIEKEN ANBOS (vergoeding door de zorgverzekeraar) Zuideinde 8 Zevenhuizen - Tel.: 06-23792280 www.phuur.nlinfo@studiophuur.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 16