jA ANBO Voorverkoop Lionsconcert gestart Aanhouding voor bezit inbrekerswerktuigen Stevige bagagewagen op rommelmarkt Workshop Chinees schilderen Er werd gebridged Workshop lentekrans Marjolijn van Kooten in Swanla ACTIVITEITEN ANBO Concert Continental Kids www.odonhoogendoorn.nl HART VAN HOLLAND I ZEVENHUIZEN I 27 FEBRUARI 2013 In Touch koffieochtend Opbrengst collecte Amnesty Snuffelmarkt Rank afdeling Zevenhuizen-Moerkapelle Oud papier Ruil- en verzamelbeurs verrassingseieren Odon Hoogendoorn 19 Pearl Jozefzoon. Moerkapelle - De politie heeft don derdag 21 februari om 23.30 uur een 21-jarige vrouw uit Moerka pelle aangehouden voor het in het bezit hebben van inbrekerswerk tuigen. Agenten reden ter hoogte van de Akkerweg en zagen de auto met twee inzittenden rijden. De agenten keerden en zijn de auto gevolgd voor een controle. De auto werd op de Kerkstraat aangetroffen. De bijrijder was er inmiddels vandoor, maar de be stuurster werd verderop staande gehouden. Omdat de vrouw geen identiteitsbewijs kon tonen werd de auto doorzocht. Bij de door zoeking stuitte de politie op in brekersgereedschap. Hierop werd de vrouw aangehouden, ze is een bekende van de politie. Zevenhuizen - Veel antiek, een speelgoedtrein, een enorme par tij Bambino bouwstenen en een complete verzameling sierpoppen; een selectie uit het ruime aanbod van de maandelijkse rommelmarkt van de Hervormde kerk. Zaterdag 2 maart gaan de deuren aan de Wilgenlaan om 9.00 uur open voor publiek. Ook een publiektrekker is het han dige bagagewagentje voor achter de auto, een koelkast en een eet- hoek. "De moeite van een bezoekje waard", promoten de vrijwilligers de rommelmarkt. Zevenhuizen - Online konden al kaarten besteld worden voor het Li onsconcert, dat op vrijdag 12 april om 20.00 uur plaatsvindt in de Her vormde Kerk aan de Dorpsstraat. Vanaf nu zijn toegangskaarten tevens verkrijgbaar bij reisbureau De Zwa luw aan de Dorpsstraat 149 in Ze venhuizen en bij De Fotoboetiek aan de Dorpsstraat 28 in Moerkapelle. Aan het elfde Lions Voorjaarscon cert wordt muzikale medewerking verleend door Jan Vayne, Pearl Jo zefzoon en De Kleine Trompetter. De toegang bedraagt 17,50 euro. De opbrengst van het benefietconcert is bestemd voor een tiental lokale en regionale doelen. Zevenhuizen - Hans Meijer ver zorgt op dinsdag 12 maart van 14.00 tot 16.00 uur in de plaat selijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen een workshop Chinees schilderen. Meijer zet eerst in een korte inleiding uit een wat de verschillen zijn tus sen Chinese en westerse schil derkunst en geeft uitleg over het gebruik van de voor het Chinees schilderen benodigde gereed schappen, het penseel, papier, inkt en kleurstoffen. Vervolgens gaat men zelf aan de slag. De kosten bedragen 3,50 euro voor leden van de bieb; niet-leden betalen 5 euro. Voor meer informatie en aan melden: aan de balie van de bieb of via www.bibliotheekdegroe- nevenen.nl. Zevenhuizen - De tweede zitting van de derde competitieronde bij Bridgeclub Zevenhuizen werd dins dag 19 februari in de A-lijn gewon nen door Ruud Bantje en Leo de Hoog met 61.90°/o, tweede werden Fenna en Pieter van der Lelij met 61.61% en derde Janneke Gerrets en Cecile Lelieveld met 57.44%. In de B-lijn wonnen Virginie Lam- merts en Ans Rodenburg met 61.19%, werden Phieke Swinkels en Mieke van der Linden tweede Moerkapelle - 'Blij dat ik brei' geeft dinsdag 12 maart de workshop 'lente-krans', een decoratieve krans van lapjes, aangevuld met kuiken tjes, eitjes of bloemetjes van stof. De workshop wordt van 13.15 tot 15.15 uur gehouden op Papaver laan 46, kosten 7,50 euro. De op brengst is bestemd voor het werk van Yvonne Kroon van de Stich ting Charis. Voor meer informatie: www.blijdatikbrei.com. Aanmelden via 079-5931520 of blijdatikbrei solcon.nl. Bergschenhoek - In de Hervormde kerk aan de Kerkstraat wordt dins dag 5 maart van 9.30 tot 11.00 uur een koffieochtend gehouden met Margriet van der Kooi. Thema is 'Pelgrims en Zwervers, gesprekken over God en ons'. Er is kinderoppas aanwezig. Zevenhuizen - De onlangs gehou den collecte voor Amnesty Interna tional heeft in Zevenhuizen 1041,85 euro opgebracht. De organisatie bedankt gevers en de dertien collectanten voor hun bijdrage. Zevenhuizen - Marjolijn van Kooten treedt zaterdag 2 maart om 20.15 uur op in theater Swanla. Van Koot en probeert haar publiek met een flinke dosis zelfspot, droge humor en ontroerende liedjes te raken. De regie van de show is in handen van Martin van Waardenberg. De toe gang bedraagt 15 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de bar van het the ater aan de Burgemeester Klinkha- merweg 86 of via www.dorpshuis. nl. met 58.75% en Tjeu en Gerrie op 't Veld derde met 57.44%. In de C-lijn werd gewonnen door Tonny Duva- lois en Joke van Marie met 63.89%, tweede werden Wim Verwaal en Rietje Scheffers met 62.50% en derde Bertha Bos en John van Stra ten met 57.08%. In de tussenstand na twee zittingen gaan in de A-lijn Heieen Renirie en Gonny Sterk aan de leiding, in de B-lijn Tjeu en Gerrie op 't Veld en in de C-lijn Henk en Riet Heemskerk. Moerkapelle - De Rank aan de Dorpsstraat, naast de Nederlands Hervormde kerk, houdt vrijdag 1 maart van 17.00 tot 21.00 uur een snuffel- en activiteitenmarkt. Wie zin heeft in een potje sjoelen, een ontbrekend stukje aan een grote puzzel wil aanleggen of wil raden hoeveel knikkers er in een glazen pot zitten is welkom. Voorts zijn er tal van kraampjes waarde bezoekers een keuze kunnen maken uit aller hande artikelen, bloemen, fruit en tweedehands boeken. De opbrengst is bestemd voor de nieuwbouw van De Rank. Zevenhuizen - De Continental Kids verzorgen op zaterdag 9 maart om 15.30 uur een optreden in de Her vormde Kerk aan de Dorpsstraat 170. Met veel nieuwe liedjes, dansjes en grappige, maar doordachte sketches brengen deze acht- tot dertienjarigen bve hun programma 'Speciale aan bieding!'. Een optreden van de Con- inental Kids is niet alleen bestemd voor kinderen in de basisschoolleef tijd, maar voor iedereen die van mu ziek, dans en jeugdig enthousiasme houdt. De groep die een concert zal geven in Zevenhuizen bestaat uit een twintigtal door auditie gese lecteerde kinderen, waaronder de Zevenhuizense Lianne van der Spek. Voor meer informatie en reserveren: 079-5931941 of www.continentals. nl. Zevenhuizen- De papiercontai ner van de Wereldwinkel staat donderdag 7 en vrijdag 8 maart bij de voormalige Brandweerka zerne aan de Burg. Boerstraat. Oud papier kan, gebundeld of in stevige dozen, ingeleverd wor den op donderdag van 12.30 tot 18.30 uur en op vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur. Zevenhuizen - In het gebouw van postduivenvereniging De Stormvliegers aan het Nijver heidscentrum 50 wordt zaterdag 2 maart van 10.00 tot 16.00 uur een beurs kindersurprise-eieren gehouden. Alles uit de eieren is er te vinden en te kopen, bijvoor beeld de nieuwe Shrek 4-Astrix- Auto's-Treinen-Boten en Disney figuren. Voor meer informatie: 0180-521531. SPELLENMIDDAG Maandag 4 maart in de Zevenster; vanaf 14.00 uur skip-bo, klaver jassen, rummikub,schaken, sjoelen en dammen. Info: 0180-632263. KAARTEN MAKEN EN CREATIVA: Kaartenmaken en creativa: ie dere maandagmiddag in de Ze venster, onder andere het maken van kaarten. Info: 0180-632005. Koersbal: start maandag 4 maart om 14.00 in de Zeven ster voor ANBO-leden en be woners. Info 0180-631652. BINGOMIDDAG Woensdag 13 maart 14.00 uur in de Zevenster. Info: 0180-632501. Overige activiteiten voor ouderen buiten de ANBO ZWEMMEN Elke donderdag in de Koornmolen op diverse tijden. Info: 0180-632501 GYMNASTIEK Elke dinsdag van 9.30-10.15 uur en 10.30-11.15 uur in de zaal van de Ontmoetingskerk Dorpsstraat 106. Info: 0180-632166. Zie ook: www.anbo.nl/zevenhuizenmoerkapelle/ Hoveniersbedrijf .ontwerp aanleg renovatie onderhoud Knibbelweg 42, 2761 JE Zevenhuizen Telefoon: 06-51257148 C**; E-mail: info@odonhoogendoorn.nl - - v

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 19