De beste kwaliteit voor bodemprijzen! Team Zeparo zoekt leden 'V altijd Te huur groener NU 3 VOOR dan bij de Potgrond ?jjj Landgoed Potgrond Verstand van buiten leven. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 27 FEBRUARI 2013 TEAM ZE PA RO www.klassetuinen.nl JOUW GRAS BUURMAN! Lekkenburg489, Gouda 6 www.mooiland.nl voor binnen en buiten t- Hoogwaardige potgrond met voeding voor 6 - 8 weken. Met RHP-kwaliteitskeurmerk. Inhoud 70 liter. Normaal 3 stuks 22.47 Geldig van maandag 25 februari t/m zondag 10 maart 2013 Als kers op de taart is dan in het Pinksterweek end de non-stop estafette run vanuit Hamburg naar Rotterdam. Een Roparunteam bestaat uit acht lopers, die gemiddeld 65 kilometer lopen in estafettevorm. Om de lopers te begeleiden bestaat ons team daarnaast uit een teamcaptain, fietsers, chauffeurs, verzorgers en cateraars. Met deze informatie hopen we in het kort een indruk te gegeven te hebben over de activiteiten binnen Team Zeparo. Als u denkt daar wil ik me ook wel voor inzetten of er resten nog vragen na het lezen van dit stukje dan is er meer info te vinden op onze site www.Teamzeparo.nl en/of de Roparunsite www.roparun.nl. Ook is het mogelijk een mailtje te sturen naar een van onze bestuursleden. Ben van Yperen, e ben.vanvperen@kpnmail.nl of Lenie van 't Wout e wout0480@planet.nl Team Zepro is gestart als een groep inwoners uit Zevenhuizen-Moerkapelle, inmiddels uitgebreid met inwoners uit Moordrecht en al jaren actief voor de Roparun. De Roparun is een stichting met als belangrijkste doel is geld in te zamelen voor mensen met kanker. Zij doen dit rond de organisatie van een estafet teloop vanuit Parijs of Hamburg naar Rotterdam. Geld wat gebruikt wordt om vele doelen te steunen onder het motto "Leven toevoegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven". Inmiddels neemt team Zeparo alweer voor het 9e jaar actief deel aan de Roparun.Team Zeparo is te vinden op de braderien met Koninginnedag, het oogstfeest en op de Kerstbraderie in Zeven huizen. Organiseert de Trimloop in Moerkapelle en verleent hand-en span diensten tijdens de Lionsloop en Visserkidsrun Klasse Tuinen René Meijer Leliestraat 32 2761 HE Zevenhuizen T 06 27094771 E info@klassetuinen.nl Gelegen naast winkelcentrum Bloemendaal met een grote verscheidenheid aan winkels. Wilt u uitgebreid winkelen, dan kunt u met de bus naar het centrum van de gezellige oude binnenstad. Ook medische voorzieningen bevinden zich tegenover het complex. Verder zijn er volop mogelijk heden voor wandelen en fietsen in de omgeving. Comfortabel 2-kamerappartement gelegen op de 4C etage met uitzicht op de binnentuin. Het wooncomplex beschikt over een afgesloten portiek, gerenoveerde corridors en een recreatieruimte waar regelmatig leuke activiteiten worden georganiseerd. Daarnaast biedt de huismeester u de nodige service. De woningen zijn bestemd voor 50-plussers. Zonder IB60 formulier kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Vraag deze op tijd aan bij de belasting dienst op tel. nr: 0800-0543. Huurprijs per maand Bovengenoemde huurprijs is per maand en exclusief service- en stookkosten. Huurtoeslag is mogelijk. Woonoppervlak Interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met kantoor Ridderkerk, tel nr: 0180-440500 of kijken op www.mooiland.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 20