Erotische thriller van Rotterdamse bodem 1"win JCwer Maltaplein kleurt langzaam geel NLdoet zoekt muzikanten Nieuwe workshops Computerleercentrum Cursus Tekenen en Schilderen Live avond met All Fact Up en PooX Expositie in Kristal Kidsdisco in Blok (Aan)haken in Kristal Repetitieruimte in 't Blok Performance Art in cultuurcafé de hel van boven HART VAN HOLLAND NESSELANDE/REGIO Tl FEBRUARI 2013 25 Nesselande - Buurtwerk Alexander organiseert voor zaterdag 16 maart van 11.00 tot 15.30 uur, in het ka der van de landelijke actie NLdoet, een speciale dag in De Kristal voor mensen met een verstandelijke be perking. Onderdeel van deze dag is het instuderen van een lied met behulp van ritme instrumenten. De organisatie is dringend op zoek naar muzikanten die hier hun steentje aan willen bijdragen. Voor meer informatie: 010-2862760, tineke.vandenbera@buurtwerk.nl of www.nldoet.nl. Nesselande - Van de hand van Sylvia Peters is onlangs de erotische thril ler Twin Tower verschenen. Het is het derde boek van deze Rotterdamse auteur. Eerder verschenen '#Hot' en 'Hete sneeuw'. Twin Tower gaat over de Rotterdam se Alysia, die ontevreden is met haar keurige bestaan temidden van haar gezin. Op zoek naar meer sensatie komt ze de Italiaanse broers Luca en Fabio tegen die haar introduce ren in een wereld van feesten, be drog, drugs en seks. Als alles ineens een andere wending neemt, komen angst, verdriet en schaamte hiervoor in de plaats en verlangt ze terug naar haar veilige, kabbelende leven. Het boek is overal verkrijgbaar; isbn e-book 978-94-6217-019-3 of isbn sylvia peters paperback 978-94-6217-020-9. Voor meer informatie: www.sylvia- peters.eu. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tijdens de workshop Fotoboeken maken die op woensdag 13, 20 en 27 maart van 13.30 tot 16.00 uur in het Leercentrum Nieuwerkerk aan de Vijf Boeken wordt gegeven, krijgen cursisten op een eenvoudige manier de noodzakelijke informatie en instructies aangereikt om zelf een fotoboek te maken. Ook kan men zich opgeven voor een speciale workshop fotobewer king (Picasa) op woensdag 10 en 17 april van 9.30 tot 12.00 uur of voor de workshop Veilig Internet ten op woensdag 10 en 17 april van 13.30 tot 16.00 uur. Verder wordt op woensdag 13, 20 en 27 maart een workshop Sociale Media gehouden van 9.30 tot 12.00 uur. Voor de workshop Training i-Pad is nog geen datum vastgesteld, maar hiervoor kan men zich wel al opge ven. Voor de Startcursus beginners, die van 9.30 tot 12.00 uur op zes donderdagen vanaf 14 maart wordt gegeven, en voor de vervolgcursus, die van 9.30 tot 12.00 uur wordt gegeven op de dinsdag vanaf 12 maart zijn nog enkele plaatsen be schikbaar. Voor informatie of aanmelden: 0180-312783 ans.joopverhave@ telfort.nl. Nesselande - Werken van Elsa de Groot zijn tot eind maart te bezich tigen in de expositieruimte van De Kristal aan de Cypruslaan 404. De Groot werkt het liefst met acryl en voor haar werk is het gebruik van heldere kleuren. Haar inspiratie bronnen zijn het landschap en de seizoenen. Naast abstract werk is ook het portret een geliefd onder- gemengde technieken. Kenmerkend werp. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bet- met een cursus Tekenen en Schilde- tina Wappner start vrijdag 8 maart ren voor beginners en gevorderden. 06-44874627. De cursus wordt gegeven van 13.00 tot 15.00 uur. Voor meer informatie en aanmelden: Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok treden zaterdag 9 maart twee coverbands op. PooX bestaat vier heren en twee dames en is ontstaan in het najaar van 2008 uit activi teiten bij Jeugdwerk Zuidpias. Een gezellige vriendengroep met passie voor muziek; een coverband met punksaus. All Fact Up is een groep Rotterdamse muzikanten met ver schillende achtergronden; stuk voor stuk muziekliefhebbers die actief met muziek bezig willen zijn. Door hun diversiteit houden ze van uiteenlopende stijlen, maar voor de band komen ze graag bij elkaar om te werken aan één repertoire. De deur gaat om 20.30 uur open en de toegang bedraagt 4 euro. 't Blok is gevestigd aan het IJsermanpad 1. Nesselande - In multifunctioneel centrum De Kristal aan de Cyprus laan 404 komt al een paar jaar een breigroep bijeen; voorheen op de woensdagavond, maar sinds kort is de groep naar de dinsdagavond ver huisd. In het (Aan)haakCafé is iedereen welkom die zin heeft in breien, bor duren of handwerken of bijvoor beeld in kettingen of kaarten maken. Patronen en ideeën kunnen worden uitgewisseld en bij handwerkproble men kan men elkaar op weg helpen, ledereen van zestien jaar en ouder is welkom; de kosten bedragen 1 euro. Deur open om 19.30 uur. Voor meer informatie: 010-2862760. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok wordt vrijdag 8 maart een kidsdisco gehouden, dit maal een zogenaamde 'Kran ten Party'. De avond begint om 19.00 uur, er is toezicht en er wordt geen energydrink ge schonken. De kidsdisco is voor alle kinderen van de basis schoolleeftijd. DJ Daniel draait muziek en de toegang is vrij.'t Blok is gevestigd aan het IJser manpad 1. Nesselande - Een groot aantal be langstellenden kwam woensdag 20 februari af op de opening van de Jumbo supermarkt aan de Sicilië- boulevard 402. De nieuwe klanten werden in het zonnetje gezet, want menigeen verliet de winkel met een gratis appeltaart of bos, gele, bloemen. De Jumbo is gevestigd in het pand waar men voorheen bij de C1000 terecht kon voor de bood schappen. De feestelijke openingshandeling werd, samen met een deel van het personeel, verricht door Karei de Jong van Jumbo. Nieuwerkerk aan den IJssel - In jongerencentrum 't Blok kunnen bandjes repeteren. Van deze mogelijkheid wordt al volop gebruik gemaakt. Onlangs is de donderdagavond vrij gekomen om te repeteren. Bandjes die betaalbare oefenruimte zoeken kunnen contact opnemen via anton@jeugdwerkzuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De plaatselijk als 'Dichter' bekend staande Ferewe van Vugt treedt donderdag 28 februari om 19.00 uur op in Cultuurcafé TAAF in 't Blok aan het IJsermanpad 1. Van Vugt voelde zich van jongs af aan aangetrokken tot de Hip Hop mu ziek en rond zijn veertiende begon hij met schrijven. Zijn nummers zijn doorspekt van poëzie, wat hem de naam De Dichter opleverde. De toe gang bedraagt 3 euro. Voor meer informatie: www.taaf-c.nl. 'Dichter' Ferewe van Vugt. Tijdens het bijpraten wordt er wel gewoon doorgewerkt in het Aanhaakcafé.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25